Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabó


gabó
tag

szia,
Hasznos, lehet, hogy egy idő után adnak majd frissítést is.
üdv,

Nekem8

(#2) Balinov válasza gabó (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi a pozitív visszajelzést! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon hasznos hír! :)

***

(#4) azbest


azbest
félisten

Köszi az infót :)
:C :R

(#5) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Nekem sikeresen elintézte a notebook-on a particios táblámat vista alatt, mikor shrink-eltem volna a particiót. :W be careful

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#6) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Én Partition Magic-et szoktam használni,bár nem használom sürűn,eddig még semmi gondom nem volt vele.

Üdv, Balázs

(#7) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,köszönöm szépen a szép számú olvasást.

Kiegészítésül: ha elindítva a programot a Help->About menüpont esetén a Download Free update-re kattintva pl. recovery cd image-t vagy PE builder-hez plugint lehet letölteni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) captcha


captcha
csendes tag

Szia!

Meg tudnád mondani, hogy a programmal készíthető boot CD-vel (arról indítva a gépet) lehet-e mentést (image creation) csinálni? Előre is kösz!

Amúgy van már egy újabb verziója is (Kulcs igénylése | Letöltés), ez már kompatibilis a 32 bites Vista (és talán a W7) rendszerekkel is.

(#9) Balinov válasza captcha (#8) üzenetére


Balinov
félisten

szia, sajnos nem tudom megmondani, mivel ezt a reszet nem probaltam eleddig. A friss verzas infot viszont koszonom szepen :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) captcha


captcha
csendes tag

Van (volt) már 9.5 SE is, csak az eredeti forrásból már nem lehet letölteni, de innen még igen. Kulcs itt.

[ Szerkesztve ]

(#11) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

tudna valaki paragon partition manager 9.0 professional kezelésben segíteni?
1 két kérdésem lenne! legyenszíves és írjon pü t aki ért hozzá!
köszi!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#12) válasza Jodanovich (#11) üzenetére



csendes tag

hasznos info :C

(#13) flash-


flash-
veterán

sziasztok!

van pár gondom.

egyik az hogy a winchesteren van két partició.
egyik particiót nem látja a windows(a paragon partition manager igen,és lehet is exportálni róla az adatokat)

get data back el véletlen merge,format parancsot csináltam és ez lett az eredménye.
mit tegyek?
hogy hozzam rendbe a dolgot?

a másik kérdés az hogy ezzel a progival hogy kell particiókat egyesiteni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.