Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) tojasalma


tojasalma
újonc

ahogy olvasom a kommenteket, latszik hogy meg csak kevesen eltek at igazi panikrohamot, a kicsit rosszul vagyok , emelygek , szedulok , az meg nem az, rendes panikrohamnal mar nincs onkontrol, elveszted az iranyitast, ez benne a legrosszabb, hiaba mondjak az "okosok" hogy nalad van a labda , csak gondold azt hogy jol vagy , hessegesd el a rohamot, ez vicc , ha 1 millio emberen kell atgazolni a gyogyszerert akkor megteszed abban a helyzetben

a szomoru az hogy a panikra hajlamos embereknel egyre csak fokozodik a hatas, foleg ha nem all le a szerekrol , gondolok itt a kavera es az alkoholra fokeppen, a rohamok surusodni es durvulni fognak, es egyeb pszhichikai tunetek is tarsulnak , az agy kezd kifordulni onmagabol

nalam a szellemlatas volt a legdurvabb, aludni nem mertem, sotetben lenni meg plane nem, mint egy horrorfilm csak eloben, volt olyan is amikor nyitott szemmel almodtam , nem ebredt fel az agyam, a fuggonyok lebegtek , maig nem tudom kepzelges volt e vagy valoban megtortent , ejszaka felriadva felettem lebegett egy szellem ,azt hittem ott menten osszeszarom magam , ebben a helyzetben csak a gyogyszer segit, nekem eleg volt naponta 1 rivotril, de van olyan panikos aki 5-10 tablettat is igenyel , el lehet kepzelni nekik milyen keserves az eletuk , van olyan aki az eletet az agy alatt tolti le

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.