Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

"Állkeresés" - hát én is azt keresem, nagyon szép :Y
Gratulálok, és köszönjük hogy megosztottad velünk. :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) szablya


szablya
tag

Nagyon szép :)

Nem volt hó a Hargitán? : O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Amindenit de szép táj, jó képek, köszi az írást! :))

(#4) Ipse89


Ipse89
tag

Én csak Ausztriában voltam 2szer síelni, a piszkos anyagiak tavaly meg idén sem tudtam elmenni, de jövőre megyek én is nem érdekel :))
Köszi a beszámolót, csodásak a képek :Y :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#5) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

nemsemmi :) gyönyörű

bringát nem vittél ;]

(#6) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

gyönyörű, pláne nekem(kisalföldi síkhoz szokottnak).

de ki az a Pista :DDD

Aurea mediocritas

(#7) talmida


talmida
Közösségépítő

Jó élmény lehetett!! Olvasni is jó volt. Egészen megkívántattad a síelést! Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk! :D

IN GOD WE TRUST!

(#8) venember83 válasza talmida (#7) üzenetére


venember83
nagyúr

Hányadjára is olvastad? :DDD

Szívesen, örülök, hogy sikerült egy kis örömet szereznem. :)

(#9) venember83 válasza Tamoo (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. De egyszer majd nyáron is el kell töltsek pár napot ilyesmi helyeken, akkor meg mindenképp helyettesítem a léceket bringával. :K

(#10) kételkedem válasza venember83 (#9) üzenetére


kételkedem
addikt

Íme megszületett! :)

Nagyon szép hely. Mivel síelni kicsit sem tudok, nyáron szeretnék eljutni valami alpesi tájra.

A pizza+búzasör kombó igen jól hangzik! Holnap veszek is néhány üveggel.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) bnss


bnss
veterán

Gyönyörű táj, az biztos! Viszont nincs az a pénz - na jó, azért van -, amiért én két léccel a lábamon elinduljak egy ilyen lejtőn lefelé. :N

Invitáltak már többször is hasonló kiruccanásra, de abból nem sok jó sülne ki, legalábbis számomra. :B

szerk.: úgy megkívántam a pizzát, hogy nekiállnék készíteni, de a lustaság nagy úr (és késő is van ilyen volumenű étel fogyasztásához). ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12) kételkedem válasza bnss (#11) üzenetére


kételkedem
addikt

Mekkora móka lenne elkísérni venembert síelni! Ő csúszna, mi pizzát zabálnánk és szörnyülködnénk :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) bnss válasza kételkedem (#12) üzenetére


bnss
veterán

Kiegészíteném némi hóautózással. ;]

szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14) venember83 válasza kételkedem (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól is esett bizony fél napi autókázás után. :K Mondjuk a vicc az, hogy az étteremben kiderült, hogy pl. a pizzát készítő a szakács is magyar. Mindez Olaszországban. :))

(#15) talmida válasza venember83 (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, ja! :DDD A síeléses témának többször neki kell futni. :B ..kimaradt az életembôl...és pont ezért dupla köszönet az élményért! :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jó képek. Én Svájcba jártam már többször.Hasonlóan szép élményekkel gazdagodva.

(#17) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Ez igen! Gyönyörű helyen jártatok. Már látom, hogy ezen a nyáron nálunk is utazás lesz... Köszönjük, hogy megosztottad velünk.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Jó kis beszámoló :) Tavalyelőtt voltam itt :) Imádtam, tényleg gyönyörű. Valószínlűg nem láttátok a rossz idő miatt a tavat ott az antennák után, a szakadék szélén túl. Eszméletlen, ahogy megcsillan rajta a fény, habár nagyon kicsi látszik belőle :)
Ahol tátva maradt még a szám olaszban az Madonna di Campiglio. Akinek van lehetősége na hagyja ki :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#19) talmida válasza Newlocal (#18) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Képeket kérünk! :B

IN GOD WE TRUST!

(#20) venember83 válasza Newlocal (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Melyik tóra gondolsz? A Garda tó gondolom, hogy innen nem látszik. Van egy tó Molveno faluban is, a mellett szálltunk meg. Arra a tóra gondolsz?

(#21) Preda


Preda
aktív tag

Ohh most láttam csak meg a cikket. Én is voltam itt tavaly meg előtte síelni. Nagyon jó kis hely. Sajna idén már nincs pénz síelni, de nagyon hiányzik. Grat a cikkhez!

[ Szerkesztve ]

(#22) jorden06


jorden06
senior tag

Mi eddig mindig az osztrák Alpokba jártunk síelni, idén kivételesen Olaszországra esett a választás. San Pellegrino-ban voltunk, de azért feltűnt 1-2 dolog Ausztriához képest:
sok sík terep volt a hegyen, ahol csak tolni tudtuk magunkat, mi síelők még csak elszenvedtünk a botokkal, de board-os csapattag elég sokat szenvedett. Először nem foglalkoztam vele, ki lehet bírni, de mikor 30km-t autóztunk egy következő síparkhoz, és ott is rengeteg sík terep fogadott, kicsit bosszantó volt. Ez persze nem a hegy hibája, de ahol sok ilyen van, oda mér építenek pályát.
Másik, mikor már délben bőven elállt a szakadó eső, a hóekék egyáltalán nem indultak el megcsinálni a szétcseszett pályát, így elég sokat szenvedtünk a nap második felében. Ausztriába ilyenkor már rég megcsinálták volna a 'Pistákat' :)
Ilyen hülye apróságokat leszámítva istenkirály volt a hetünk, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Ja, egyébként imádom a tésztát, de a hét végére kicsit csömöröm lett a sok pennétől, és jól esett volna egy jó wienerschnitzel a hüttében :)
üdv

[ Szerkesztve ]

(#23) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo iras. Koszi hogy megosztottad.
:)

"There is nothing permanent except change"

(#24) Bubu79


Bubu79
addikt

Hangulatos az írás, gyönyörűek a képek - bár a síeléssel, illetve a hóval úgy vagyok, mint az üveges tót a hanyatt eséssel, mégis jó olvasni a beszámolót - mert érezni rajta az örömet, amit okozott a túra :)

S ha a Hargitán nem is alakultak a legjobban a dolgok, itt mégis koptathattad a hegyoldalt a léceddel, hódolhattál az egyik kedvenc sportodnak és kikapcsolódhattál - Magad mögött hagyhattad a mindennapokat :)

P.s.: A felülről fényképezett felhők élő látványa miatt iszonyatosan irigy vagyok Rád :P :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25) venember83 válasza Bubu79 (#24) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, tessék elkezdeni síelni, és akkor előbb-utóbb ilyen látvány is szemed elé fog tárulni. :K

(#26) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Nagyon jó kis írás, köszönöm, hogy megosztottad! :)
Nekem 2 hete volt a beavatásom (első síelésem) egészen pontosan Hargitafürdőn. Bár a kezdő pálya elég rövid volt, jól éreztem magam egész héten, tanulásnak pedig teljesen megfelelt.

Azért egy ilyen olasz pályát is kipróbálnék, nagyon pazarul néz ki! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.