Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) giigz


giigz
veterán

Biztos jó lehetett, majd egyszer én is elmegyek. :D

(#2) Laslow


Laslow
senior tag

Jól esett elolvasni és nézegetni a képeket, köszönöm a leírást.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#3) tildy


tildy
nagyúr

Emlékszem, mikro az angliai topikbna filóztál azon, hogy nekiindulj-e... Msot meg:D
Gratulálok, remélem a munka is összejön.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Chosen


Chosen
addikt

Grat az íráshoz :R

A P.B. egyébként PedoBear is lehetne :DDD

(#5) GrandeP


GrandeP
őstag

Nem kötözködésből, de itt csak az nem derült ki, h milyen állásra jelentkeztél és h megkaptad-e avagy sem?! :DDD

Amúgy jó hely az Cardiff.. de mellette Black Wood jobb mert több az élet , én inkább ott néztem volna szét...

Amúgy ha látsz magyar rendszámos mercit akkor sikítsál... magyarnak ha jó fej(nek tűnik) megszoktam állni! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6) Csepy


Csepy
senior tag

Azt azért megjegyezném, hogy az, hogy Welsh az eléggé anglicizmus.
Ahogy az a zászlón is szerepel, amit beszúrtál a végére, Wales natív neve Cymru (ejtsd: Kumrü), a nyelvük pedig nem Welsh, hanem Cymraeg (Kumréig).

Egyébiránt nagyon élveztem olvasni, remek környék, még 1 év és költözhetek is :C

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#7) Samus


Samus
addikt

Nagyon szép hely. Szeretem ezt a fajta környezetet :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Végigfutottam én is az írást, köszi :R
Engem is érdekelne ha leírnád tulajdonképpen mivel is foglalkozol ott az UKban.

Nekem az elején túl sok volt az állomásról írva, de gondolom élőben biztos hatásosabb.

A vonatjegy a skótoknál is ilyen volt, gondolom egész UKban szabványos.

A 100font/hét mondjuk tényleg jónak tűnik egy kisebb lakásért, Edinburghban csak szobát lehetett ennyiért kapni (bár lehet hogy most csökkentek valamit az árak). Sikerült aztán ilyenbe költözni?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#9) zbence


zbence
aktív tag

"vagy legelő volt állatokkal vagy rugby pálya volt "állatokkal". :)"

Nagyon jó írás, szép hely! :K

(#11) shadeofme


shadeofme
tag

A sorbanállós jegyvásárlós mizériát internetes jegyvásárlással simán ki lehet védeni.
Állomáson meg automatából kiveszed a jegyeket, azt' csókolom.
A fura egyébként az volt, hogy nincs egy megszokott vágánya a járatoknak.
Otthon megszoktam, h Bp-Baja 13-as vágány, itt meg akármelyikről is indulhat az X-Y járat.
Ergo figyelni kell a kijelzőt is meg a hangosbemondót is.
Amúgy tényleg bármerre megy az ember vidéken a környezet tényleg szép zöld, dimbes-dombos sok legelő állattal.

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#12) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis iras, teszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#13) hejesírásó válasza tildy (#3) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Igen. ez így van.

elvileg a héten már kezdek is. csak sokat töketlenkednek, mert el vannak havazva.

Ki kell építenem és üzemeltetnem ezeket:

ISO9001
ISO14001
Lean manufacturing

+ mellé foglalkoznom kell a hulladékkezeléssel, jelentenem kell hatóságoknak és a hulladékokat küldő cégeknek visszaküldött feldolgozásról szóló jelentéseket kell felügyelnem.

javítanom kell a munkabiztonságot (Health&Safety).
meg még amit a nyakamba pakolnak.

(#14) tildy válasza hejesírásó (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

OMG :Y :R:R:R
Ugye , hogy ugye? Az a mágikus 3 hónap. :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) hejesírásó válasza tildy (#14) üzenetére


hejesírásó
senior tag

csak már lenne aláírva a szerződés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.