Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Trollkodásnak hathat, de egy filléres A4Tech egerem van, remekül játszok mindent vele, igaz, nem profi versenyző vagyok, meg multihuszár, hanem csak magamban. Teljesen értelmetlen ilyen drága egeret venni. Az O3 formája bejön, klasszikus egér párti vagyok, de 12 ezret nem adnék érte.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) SP!T


SP!T
addikt

Neon-nál örvendetes, hogy követte a jól bevált, sokak által szeretett formát. :) De jobban örülnék valami 3310, vagy hasonlóan jó optikai szenzornak.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3) SP!T válasza Dilikutya (#1) üzenetére


SP!T
addikt

Attól még, hogy te csak "puffogtatsz", van aki komolyabban veszi, attól még hogy nem profi. Ez nem azt jelenti, hogy valami értelmetlen attól még, hogy nem te vagy a célközönség egy része.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4) davidsone válasza Dilikutya (#1) üzenetére


davidsone
addikt

12 még nem sok 30-tól indul a buli ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) Dilikutya válasza SP!T (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Játékot nem veszünk komolyan. Egyjátékos módba tökéletes.

Egyszer vettem 10 éve 7 ezerért egeret, de az is fölösleges volt. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) .LnB válasza SP!T (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki komolyan gondolja az meg szerintem nem Ozone-t vesz. Én az évek alatt visszafele fejlődtem. Régen bármennyit kiadtam egy gamer egérét. Most meg 1.1a és 3.0-val játszom. Felesleges, nem lesz tőle jobb az ember. Van egy szint aminél ne legyen szarabb, de azt már 10 alatt is meg lehet venni.

Jó egy Zowie-ra nekem is fáj a fogam, de indokolatlanul drága. És látod, neked Zowie van, nekem 1.1a, még sem számított. ;] ;)

(#5) Dilikutya Sinlge Player az csak "játékocska" :D A játék a multiplayer ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) joysefke válasza .LnB (#6) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sinlge Player az csak "játékocska" :D A játék a multiplayer avagy I dont play, I am a serious Gamer. :))

(#8) SP!T válasza .LnB (#6) üzenetére


SP!T
addikt

Idézem magamat, kiemelve a választ egyből neked:

Attól még, hogy te csak "puffogtatsz", van aki komolyabban veszi, attól még hogy nem profi. Én szoktam játszani néha 1.1a-val is, még máig megvan.Senki nem állította, hogy 10 alatt nem lehet megúszni egy jó egeret. A "nincs értelme" kifejezést cáfolom csak. Az meg hogy a jobb egér kategóriába meddig megy el az ember tényleg más dolgoktól függ.

Néztél már acc-t? ;] Én sosem dueleztem és azóta is te a nyolcszorosát mint én életemben! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9) rudi válasza .LnB (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy felső közepes optikai szenzorral az Ozone Neon a júzerek 99%-ának tökéletes Zowie alternatíva lehetne féláron. Szerintem óriási ziccert hagytak ki ezzel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) .LnB válasza rudi (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszer volt lézeres gamer egerem....nem szép emlék na. :D
Így képek alapján anyaghasználat kérdéses számomra.

(#8) SP!T A te egered is 18.. iszonyat kívánatos, sőt sok Zowie egér az. De árban kicsit elszálltak. Nem is kötözködni akartam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) rudi válasza .LnB (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg kell fogdosni élőben, meg használni kell hetekig, anélkül, kép alapján nehéz megmondani, mennyire lesz tartós. Én egy hét használat alatt úgy éreztem, közel van a Neon a Zowie egerek minőségéhez, persze Zowie sem volt nálam pár napnál hosszabb ideig, szóval itt csak egy további felületes véleményt tudok hozzátenni a többihez.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Áhh 12k ért ma már nem vennék egeret, nekem még mindig mx510-em van és az új logik nem tetszenek, mert jók a fogásúk de némelyiknek az anyaghasználata nekem olyan bazári hatást kelt...

Igaz lassan vennem kell valami olyan ami jól kézre áll

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) SP!T válasza rudi (#11) üzenetére


SP!T
addikt

Én is csak az alapján választottam a Zowie-t, hogy mindenhol azt olvasni róla minőségi, tehát hosszú távra lehet tervezni vele. Sokáig kerestem amúgy az ideális formát, amit az 1.1a adott meg. Annak kerestem az utódját szintén sokáig, amivel nem kell USB hackelgetni és nem világít, nincs egyéb csicsa stb... Ezért is voltam végül hajlandó Zowie-ért kiadni 1-2 hónaposan használtan kb 10-11k HUF-ot. Igazából csere-berékből jött ki ennyire. :D Újonan nem venném meg 16-20k közötti áron.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14) .LnB válasza Sanchez638 (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A jó kis mx510. Én is azzal kezdtem. De úristen ennyi év után milyen állapotban van az? Volt egy haverom, egérpad nélkül használta (no kommnet..) és az egér alja teljesen elkopott, mint egy cipőtalp ami a csámpás járástól elkopik, amolyan féloldalasan. Még a teflon talpaknak ami van körülöttük kis domborulat az is teljesen eltűnt. :) De működött..

(#11) rudi Na igen, hosszabban kellene nyüstölni. De első érzésre jónak tűnt akkor nem?!
Engem egyébként a DPI állító gombokkal tudnak kikergetni a világból. Az nálam kizáró indok. És nem is tudom elképzelni, hogy valaki menet közben használja azt. Persze biztos, de minek? napok, hetek kérdése megtalálni egy új egérrel a megfelelő sens-et. Erre még állítgassam is menet közben, na persze. És ha véletlenül megnyomnám... nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) SQX_Barto válasza .LnB (#14) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szoftverben le lehet tiltani a dpi gombokat, elozo egeremnel en is azt tettem. Van aki lehet sniperezesnel lejebb vagy feljebb veszi, en meg sose hasznaltam.
Az meg hogy ki szerint hulyeseg vagy nem a gamer eger es tarsai, az mindenkinel maganvelemeny, de amikor valaki altalanos igazsagnak allitja be, azt nem szeretem. Nem vagyok profi gamer soha nem is leszek, de attol meg szeretek rendes egerrel jatszani (most epp egy Deathadderem van, nem volt olcso)
En anno mx310-zel kezdtem emlekszem, az elotte levo egerhez kepest oriasi elorelepes volt, meg emlekszem az usb hack is sokat dobott a dolgokon. Kesobb volt mx518-am is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#16) .LnB válasza SQX_Barto (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ezt a sniperes dolgot olvastam. De a legtöbb értelmes multiplayer játékban van zoom sens állítási lehetőség.

Nem általánosságnak állítom be. Én írom ezeket, ezek az én véleményeim. Deathadderem nekem is volt 3db. Nagyon szerettem, de mindig elromlott és duplakattos lett. És annyi pénzért ezt nem vette be a gyomrom (harmadszorra).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Sanchez638 válasza .LnB (#14) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vicc az, hogy csak kicsit megkopott... Nagyon bírom ezt a gumis anyagot mert nem annyira kopik meg törik..Annyi módosítás történt, hogy a görgetéskor nem kattog, mert engem baromira idegesít :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#18) kpal


kpal
veterán

Ez is jó volna mostani haldokló egerem helyett :DDD

(#19) joysefke válasza .LnB (#14) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Engem egyébként a DPI állító gombokkal tudnak kikergetni a világból. Az nálam kizáró indok. És nem is tudom elképzelni, hogy valaki menet közben használja azt. Persze biztos, de minek?

Igen, a távcsövezést (vagy shotgunt) szokták mondani, de hogy valaki ezt értelmesen ki tudja használni, el sem tudom képzelni mennyi gyakorlat kell, hiszen ugye több DPI-t kéne az ember kezének megtanulnia.

Az én egeremen (G400s) 3db DPI gomb is van (DPI fel-DPI le-DPI alaphelyzet). Kb annyi hasznuk van, hogy át lehet programozni, így tudom hova rakni a gránát vagy a közelharc billentyűt.

[ Szerkesztve ]

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

Mindkettô tetszik, de max. a Neon árát lennék hajlandó kifizetni egy bármilyen egérért.

Azt meg, hogy egy jó lézeres egér nem elég valakinek, tényleg furcsa elképzelnem. Akad itt bárki is, akinek pl. ez a 12k-s Neon valszeg kevés lenne?

(#21) ƬΛЯΛ válasza Fred23 (#20) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Valahogy én is így vagyok vele :K

Bár csak én szerintem steelseries koppintás az egerentyű formája? :F

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#22) haxiboy


haxiboy
veterán

Sajnos ebben az árkategóriában tényleg találni jobbat, viszont aki komolyabban játszik azok olyan egeret vesznek amiben tényleg minőségi szenzor és kapcsoló van. Ezek meg 30k fölött vannak.
Látszik azért hogy ennél a cégnél is fellelhető a marketing bs "gamer" = eladhatóbb.
Ezzel persze nem őket minősítem hiszen mindenhol a profit a fő cél, és az Ozonenak vannak nagyon korrekt termékei.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) .LnB válasza haxiboy (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

30 fölött!? Nem tudom mit értesz "komolyabban játszik" alatt. De a profik kapják az egereket, aki ért hozzá az meg nem vesz 30-ért egeret. Mert felesleges. (és tudnék még jelzőket írni de még páran megsértődnének.)
És a profik sem 30 ezres egerekkel játszanak. A profik, vagy csak szimplán jó játékosok 99%-a 20 forint alatti egeret használ. Nem is nagyon van 30felett egér. Leginkább vezeték nélküliek, azt meg profi, jó játékos nem használ.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) csati777


csati777
csendes tag

Mókás, hogy mobiltelefonra vagy videokártyára senki sem sajnál több tízezer forintot, de egy 15 ezres egér már "túl drága", meg "pénzkidobás".
Az olcsó egerek meg pont olyan jók, mint a drágák? Ja persze, a mesteremberek ezért használnak Tesco-s fúrógépet a Makita helyett.

(#25) haxiboy válasza .LnB (#23) üzenetére


haxiboy
veterán

Persze, a profik kapják a szponzoroktól hogy az esetlegesen hulladék márka eladható legyen, és neki kötelező azt használni. És most nem szeretnék mutogatni erre meg arra de mindenki tudja miről beszélek. Hány olyan márka van amik régen a minőséget jelentették, ma pedig jobb elkerülni őket.

30k fölött ami talán minőségre is ad csak hogy párat említsek : Corsair, Mad Catz, EVGA, Saitek.

Vezetéknélkülit nyilván aki komolyabban veszi a játékot nem használ.

A "felesleges" alatt pedig itt nem feltétlen csak a szerzor és kapcsolók minősége, hanem anyaghasználat, szolgáltatások, összeszerelési minőség, garanciális feltételek is hozzá tartoznak. Lehet hogy egy olcsóbb egér 1 év után cserbenhagy, talán még a gari időn belül, de azért egy drágább termékre általában több a jótállás is, és máshogy állnak az emberhez, nem egy olyanról hallottam hogy tönkrement és meg sem próbálták megjavítani hanem azonnal kapta az újat a polcról. :K

De hogy ki mire költ szerintem egyéni preferancia kérdése, van aki sajnál 50 ezret egy minőségi gépházra, vagy billentyűzetre de megveszi a legdrágább cipőt a boltban, más megveszi a 100 ezres gépházat és mellette a turkálóból vásárol.

Vehetsz Suzukit 150k-ér vagy Lexust 20 millióért, mindegyik autó, mindegyik eljuttat a célodhoz, de nem mindegy hogyan.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26) SP!T válasza haxiboy (#25) üzenetére


SP!T
addikt

Hát azért a 30k feletti felsorolt egerekben nincs semmi extra. Még csak a kapcsolók sem. :) Az igazi p*rasztvakítás már ott. De hát nyilván mivel tudsz eladni egy egeret, ha 10-15k-ból már kifogástalan minőségi egeret veszel? Hát a csicsa, a gyökérségekkel. Na ez az a kategória. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#27) .LnB válasza haxiboy (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, én több mint 11-12 éve követem az esport különböző fajtáit. (most szűkítsük le csak és kizárólag FPS játékokra a témát, mert ott a legfontosabb a jó egér) De még soha az életben nem találkoztam "Corsair, Mad Catz, EVGA, Saitek" egerekkel. Vagyis, hogy bárki ilyet használna. Se Quake, se CS stb stb. A következő márkár pörögnek a profiknál. Zowie, Logitech, Razer, SteelSeries, Microsoft. Elvétve: Roccat, Mad Catz (ezt írtad te is).

Remélem lesz más is aki ezt alátámasztja.
Nagyon nem értek egyet azzal amit írsz. Ezek nem elterjedt márkák, a játékosok elenyésző száma használhatja őket, úgy mint a 30+-os egereket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) haxiboy válasza SP!T (#26) üzenetére


haxiboy
veterán

Persze, de ez mindenhol jelen van hogy eladható legyen a termék.

(#27) .LnB v: Pont a Razer és Logitech azok a gyártók akik a szememben nagyon vesztettek a minőségükből. Túlárazott termékek. Halálra szponzorálnak mindenkit, ódákat zengenek róluk a nagyobb streamerek (biztos jó sok pénzt kaptak zsebbe), aztán mivel mindenki azt látja hogy a nagyoknak ez van ők is megveszik. Copperheadem volt még a kezdetekkor, de egy harmadába kerülő A4tech is jobbnak bizonyult mint ez. A Logitech meg ott spórol ahol tud.

De nem szeretnék flamewart kezdeményezni, ez az én személyes véleményem

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) nobela válasza Dilikutya (#1) üzenetére


nobela
senior tag

"Teljesen értelmetlen ilyen drága egeret venni."

Amíg A4Tech-el toltam én is ezt hittem...

Nem csak játékban, a mindennapi felhasználás során is klasszis különbségek vannak ergonómiában egy normális és egy "nemnormális" egér között.

Mióta a felső kategóriából választok, egész napos egerészés (munka) után sem fáj a csuklóm. Nekem ez bőven megéri.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#30) Dilikutya válasza haxiboy (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Definiáljuk a komolyan játszás fogalmát! Eltekintve mondjuk a pénzes e-sporttól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) .LnB válasza haxiboy (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Copperhead... nekem is volt. Az a lézeres "csoda".. Nagyon rossz egér volt. És igen én is borzasztó nagyot csalódtam a Razer-ben. A Logitech meg pár éve gyárt "érdekes" egereket. Viszont a SS, és Zowie minden igényt kielégít 20ezer ft környékén.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) haxiboy válasza Dilikutya (#30) üzenetére


haxiboy
veterán

Itt most nem a tizenévesekre gondolok akiknek rengeteg szabadidejük van, hanem a 8 órát dolgozó emberekre de az én szememben aki egy bizonyos játékkal képes eltölteni a szabadideje (az alvást nem számítva) 80%-át, és esetlegesen különböző megmérettetésekben is részt vesz, tehát nem csak azért játszik hogy szórakozzon hanem hogy jobb legyen másoknál.

(#31) .LnB : Zowie egerekkel én is szemezgettem, de nem volt még lehetőségem kipróbálni. Nálam mondjuk a perifériáknál követelmény hogy masszívak pl. fém legyenek, és pont itt van a nagy ugrás az árak tekintetében. (és persze itt már mégjobban képbe jön a marketing bs).

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33) Dilikutya válasza nobela (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem nem fáj a csuklóm tőle. Melóban meg valami legolcsóbb Genius van. Természetesen mindkettő alatt a legolcsóbb textil egérpad terpeszkedik, annál jobb nincs. Ergonómiailag egyikre sincs panaszom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) expander válasza Dilikutya (#30) üzenetére


expander
senior tag

minden sport akkor kezd veresen komoly lenni, ha van valami tetje a dolognak... mondhatod, hogy te komolyan veszed a haverokkal is heti 2x a focit, de ha penzdijas tornara neveztek, akkor azert mar mas a jatek!

[ Szerkesztve ]

(#35) Ribi válasza nobela (#29) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem hiszem, hogy a felső kategóriától nem fáj a kezed.
Kialakítás függő, de a kialakítás meg nem ár függő :U

(#36) orion1025


orion1025
őstag

Ismert márka? Sosem hallottam róla, mert tökéletes az ezer éves IBM cincogóm is ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#37) nobela válasza Ribi (#35) üzenetére


nobela
senior tag

Ilyen méretű, pontosságú és SÚLYÚ egeret még véletlenül sem találtam az alsó kategóriában.

Plusz a mellékelt szoftver makrózhatósága hatalmas segítség nem csak játékokban, hanem bizonyos munkafolyamatoknál is.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#38) nobela válasza Dilikutya (#33) üzenetére


nobela
senior tag

Van akinek egy hokedlin sem fáj a háta :D

Én nem szólom meg, de attól én még nem vagyok hajlandó egész nap azon ülni. Különbözőek vagyunk, fogjuk már fel.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#39) Micsurin válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

CS:GO-ban egy MM-en el is véreznél vele :K

@haxiboy Saitek = MadCatz (így tiszta :) ha az új egerekről van szó persze ) És nem , az MC nem jó , gy R.A.T.9-et vettem volna Naga Epic helyett , Aqua , 3 rendelés , 3/3 törött oldaloldalgörgő , a 3. otthon lett észrevéve (Aquas srácok kis húzavona és csere) a 3.-nak az akkujai is valami 500ft-s kínai műanyag hatását keltették :(( A naga (most le is kopogom azért) jó 1,5 éve hibátlan . Kényelmes , pontos , a sok gomb is jól jön elég sokszor , legyen az moba vagy fps. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Amennyiért adni akarják, annyit nem ér.
Klasszikus unalmas forma, mindig olyan koppintás érzésem van az ilyesmitől.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#41) gtamate2 válasza Micsurin (#39) üzenetére


gtamate2
veterán

Azért nem teljesen, én dmg-ig jutottam egy szintén a4tech-el, utólag belátom hogy sokkal jobb a értelmes egér mert nincsenek vele anomáliák, de az a4techel is bőven el lehet játszani nem keverendő az 1000 ft-os tescos egérrel. (Legalábbis az X7-es szériája ami nálam járt)

*Sn0w

(#42) dobragab válasza gtamate2 (#41) üzenetére


dobragab
addikt

A régi optikai A4Teck-ek, főleg amik A3080 szenzorral voltak, baromi jók 400 DPI-n, de még azok is, ami A3060-nal vannak. Sajnos ma már nem lehet azokat kapni, sz@r PixArt 3305DK-t kaptak, ráadásul ugyanazzal a névvel árulják őket.... :W

ON:

Azért rakhattak volna beléjük egy rendes optikait parasztvakítás helyett. Bár akkor úgyse vennék meg annyian, én viszont vehetném meg tesztelésre :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#43) tDr1v3r válasza csati777 (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én inkább költök perifériára mint hardverre. Ami skillbased játék az nekem a notimon is megy normálisan (CSGO, DOTA meg a többi PC exxklúzív cím), innét kezdve meg inkább olyanra költök amit kényelemmel használok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ez a Neon kifejezetten tetszik, hasonlít a formája, gombok leosztása a jelenlegi (és lassan lecserélendő, ezért is nézegetem a lehetséges kandidánsokat) MS Comfort Mouse 6000-emre. De ennyiért nem kell... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#45) deakpeti


deakpeti
tag

Jol nez ki:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#47) Tewe013 válasza Micsurin (#39) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezzel nem értek teljesen egyet, én most Supreme vagyok egy Genius Netscroll 120-szal. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy néha már érzem, hogy korlátoz, de most nincs pénzem valami gémer csodára.

(#48) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Egyszer volt egy szimmetrikus egerem, aminek mindkét oldalán volt gomb, hát... Pls, no more... :N Inkább gyártanának több direkt külön balkezes verziót, minthogy mind a két tábornak ugyan az legyen a baja vele. Persze csak IMO...

(Amúgy magával a szimmetrikussal semmi bajom.)

(#49) #10691584


#10691584
törölt tag

Na ezek se tudnak, csak koppintani. Egyik zowie, másik DA utánérzés. De legalább moslék szenzorokkal, hogy jó habos legyen. Ez ám az "innováció" netovábbja! Előbb vennék newmen Gx-eket, mint ezeket a csodákat, azok legalább A3090-et hordoznak a pofazacskólyukban..

(#50) kisza25 válasza .LnB (#14) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pl.: BF3 ban járműveknél nem jön rosszul, hogy más érzékenységet tudsz beállítani, mint gyalogosan egy gombnyomással az egéren, mondjuk bf4-ben már tudsz más érzékenységet beállítani járművekre ott már nem is használom

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.