Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picturemaker


Picturemaker
őstag

A PC-s verziónál kicsit élesebbek a textúrák, de tényleg kicsi a különbség. Az viszont fura, hogy a Boxos verzió felvételei akadoznak, míg melette a PC-s jelenet tök simán fut.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#2) BomiBoogie válasza Picturemaker (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, az élesség nekem is feltűnt. :K

(#3) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Mondjuk a November 22 nem értem, akárhol olvasom mindenhol Október 10.-ére írják a megjelenést.
Tévedek ?

Dr. Student

(#4) Szoszo94 válasza BomiBoogie (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Lehet hülyeséget mondok, nem követtem a fejlesztését a játéknak, de nem lehet, hogy a xo 30FPS-re van korlátozva, míg a PC 60-ra és ebből fakad a szaggatás? Esetleg lassított a felvétel? Tényleg csak találgatok :B

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#5) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ha csak nem tolták el szép csendben, a megjelenés Október 10. :U :K

(#6) oriic válasza Dr. Student (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, volt egy elírás a forrásban, de már ott is javították. Köszi én is javítottam.

Live-Die-Respawn

(#7) alevan válasza Szoszo94 (#4) üzenetére


alevan
őstag

Az eurogamer úgy szokta a 60 FPSt bemutatni, hogy mesterségesen lelassítják a videót 30FPSre, majd a youtube-on 2x sebességgel lejátszva nézed 60 FPSel.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) Crytek


Crytek
veterán

Itt legalább van ami indokolja a nagy gépigényt nem úgy mint a mordornál!

Next PC Upgrade: 2022

(#9) elithun


elithun
őstag

Fájdalmasan kényelmetlenné tette számomra a lassított, be-beszaggató felvétel összehasonlítást. :(

Viszont kétségtelenül gyönyörű grafikája lesz mindkét platformon, várós! :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) Szoszo94 válasza alevan (#7) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ezek szerint ma is tanultam valamit, nem rossz megoldás ez. Köszönöm :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11) Bad Pritt válasza Crytek (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Mordornak is csak a leírásban van nagy gépigénye a játékosleírások alapján, ennek a Ryse-nak tényleg erőmű kell majd. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) Crytek válasza Bad Pritt (#11) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem az hogy megeszik 5.x Vramot elég baj annak fényében mennyire ocsmány a mordor.
Az meg hogy textura pakk nélkül megy aránylag kis gépeken nem is csoda ilyen kinézet mellett.
Érdekes hogy mindenki szórja a csodás értékelést bezzeg ha a Crysis ha tesszalált láthatatlan cuccot már meghurcolták őket.
Ez a mordoros megoldás meg a legalja akkor mégis de király game ,hát nem az.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#13) sti válasza Crytek (#12) üzenetére


sti
tag

Ezt Leirod megint? Egy szót sem értek...az viszont sejthető a nicked alapján hogy véded őket, annak ellenére hogy láthatatlan oceanokat szimulalnak a hw igény felkorbacsolasara, ami nagyon csúnya dolog(egyebkent a játék már elő van rendelve steam-en)

(#14) Crytek válasza sti (#13) üzenetére


Crytek
veterán

Itt is láthatatlan a különbség szinte csak a memória igény nő az ötszörösre.
Persze,hogy védem őket ,mert ők legalább probálnak valami szépet alkotni.

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Bad Pritt válasza Crytek (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hétvégén fogom csak kipróbálni a nagyobb textúrákkal, ha minden jól megy, de vannak már fönn videók ultra beállítások mellett, hát az minden, csak nem ocsmány. A textúra pakk nélkül nem kiemelkedő, de még mindig nem ocsmány szvsz és középkategóriás gépeken is szépen fut (Steam visszajelzések alapján mondom ezt).
A mozgásanimáció kicsit érdekes, kopár a táj és sötétek a színek, szürke az egész dizájn, de ettől nem lesz csúnya. A Nemesis system jól működik a legtöbbeknél, az irányítás jól optimalizált, a hangok kiemelkedőek, számomra meglepő, hogy miylen jó játék képét festik le mostmár a játékos visszajelzések is. Remélem a Unity-nél is hasonló lesz a helyzet. :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) qad


qad
senior tag

Három percnél járok (feltünt hogy késik az egyik kép a másikohoz képest). megállítva a videót a bal oldali képen (pc) részletesebb és több a földön heverők száma, mint a jobb oldali(XO) képen.

3,50 ms-nél meg brutál módon beszaggat az Xboxos videó. Ez elrettentés akar lenni hogy ne vegyen a nép konzolt vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#17) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Ahogy eddig, úgy ezután sincs semmi értelme összehasonlító videót youtube-ra feltölteni. A tömörítés megöli az egésznek a lényegét, arról nem is beszélve, hogy még mindig csak 30 fps a max sebesség a nagyérdemű számára.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#18) wolfman válasza Wasp_HUN (#17) üzenetére


wolfman
veterán

Úgy tudom, hogy a youtube már képes 60fps videó lejátszására. Az tény, hogy sokszor az 1080p-s videók még a 720p-s minőséget sem érik el, de az már megint más.
Ez a videó meg arra jó, hogy beleverjék jóóól a fejünkbe, hogy a PC-s verzió 60FPS-es lesz, így most minden PCsnek jót tettek és ku..oljanak, mer ez jó lesz.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) gyuribácsi88 válasza Crytek (#8) üzenetére

Hát a Mordor elég érdekes, az épületek meg úgy az egész környezet elég ótvar, az orkok viszont egész jól ki vannak dolgozva, nem tudom milyen motor futkározik a játék alatt de szebbet vártam 2014-ben egy ilyen játéktól. A textúra pack-al biztos szépen néz ki, de ez a játék miatt biztos nem rohanok venni egy 290x-et.

Itt a Ryse-nál viszont alig van különbség. Kár hogy egy "menj előre a kijelölt útvonalon és nyomkodd az A gombot" játék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20) sultansmith


sultansmith
senior tag

nahát, a konzol behozta a pc-t. Kíváncsi vagyok mennyi időbe telik, mire újra lehagyja.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#21) parampa


parampa
aktív tag

"900p was a design decision!" - Cevat Yerli

Reméljük azért meglesz a 25 fps a moziélmény érdekében. ;]

Ha már videojátéknál édes kevés.

(#22) ledgeri válasza alevan (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És hogyan gyorsíthatom vissza?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Fúúúúú ez a nextgen rendesen szaggat.
Mekkora lesz a különbség pár év múlva pc javára...

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#24) rodrigez válasza hokuszla (#23) üzenetére


rodrigez
senior tag

Mi szaggat? Max. a youtube videó, mert én toltam vele haver gépén, és mindent csinált de nem szaggatott. ;)

(#25) sultansmith válasza rodrigez (#24) üzenetére


sultansmith
senior tag

ja, hát hogy ha a haver gépén toltad vele akkor biztos nem szaggat, amikor a 30fps-t 0.5 slowmoban visszajátszák, jólvan akkor, megnyugodtam, jólvan, oké, ennyi kész, köszi. :O

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#26) Picturemaker válasza rodrigez (#24) üzenetére


Picturemaker
őstag

Jútyúb ide vagy oda, a PC-s az osztott képernyőn nem szaggat. Látta ezt valaki élőben boxon? Ott hogy fut?

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#27) gyuribácsi88 válasza Picturemaker (#26) üzenetére

Nem, senki sem látta :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28) Picturemaker válasza gyuribácsi88 (#27) üzenetére


Picturemaker
őstag

Okostojás, nyilván olyan ember válaszát vártam, akinek ez meg van és szerinte mennyire szaggat illetve nem játék közben. Tényleg elszúrtak e valamint a konvertáláskor?
Ehhez tudsz valamit hozzáfűzni? :(((

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#29) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ennek 4k-ban 20gb vram kell :)

Viccet félretéve csodaszép, de a látványért fizetni kell.

(#30) WongFeiHong válasza hokuszla (#23) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Szép is lenne, ha úgy vinné mint egy majdnem 1 milkós csoda pc amin gondolom nézték. Felejtsd el a konzolfikát pont ennél a játéknál és pont a crytek esetében...

[ Szerkesztve ]

(#31) b. válasza WongFeiHong (#30) üzenetére


b.
félisten

na ja 1 millás kell az biztos. :W Ezt meg úgy hívják hogy Pc fika...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) gyuribácsi88 válasza Picturemaker (#28) üzenetére

Te tényleg azt hiszed hogy egy új konzolon így fut egy játék? Így, hogy szaggat? Meg kb 20fps-el megy? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Hogy adhatnának már ki így egy játékot? Gondolkozz már egy kicsit mielőtt csapkodod a billentyűzetet. A személyeskedést meg tartsd meg magadnak.

Ezeken az összehasonlító videókon állandóan szaggat minden játék amikor konzolos összehasonlítás van, az okát nem tudom, de azt tudom hogy a játék zökkenőmentes fut a One-on.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33) Crytek válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem ez se nem elkúrás se nem semmi.Ez direkt ilyen,mert lassítva jobban lehet látni az eltéréseket.

Next PC Upgrade: 2022

(#34) Silenzio válasza Szoszo94 (#4) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez 7-8 fps. :( 16-nál már viszonylag folyamatosnak látszana, ez k.ra szaggat. Az 1920-as évekig 16 fps-sel ment a film, aztán lett 24. A szemnek az már bőven elég. Hogy a játékokat 60-ra lövik be, az két dolog miatt van, egyrészt a tévék képfrissítési rátájához igazítják, másrészt a reflexeknek kedvezni kell egy játékban. Filmben nem kell. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#35) RECSKA


RECSKA
veterán

nézzetek már meg róla másik gameplay videókat a tecsőn...

Bazz, olyanok fikázzák, akik csak ezt a videót látták. Kemény... :C :C :C

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szépnek szép de mit érünk vele?:D A játékélmény ugyanaz marad, ami valahogy megint nem kapott túl nagy figyelmet...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#37) b.


b.
félisten

Hát szerintem ez sehol nem szaggat boxon.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) narumon


narumon
őstag

Aki nem értené a szaggatás csak a videó lassítása miatt van, mivel 30fps és csak símán lelassították egy editor szoftverben így 15 lett belőle. A PC-s gondolom 60 volt és 30 lett belőle... ilyen egyszerű. Maga a játék nem szaggat természetesen!

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#39) PuMbA válasza Silenzio (#34) üzenetére


PuMbA
titán

24fpst azért használják, mert az lett a szabvány és az adja a mozi feelinget, de a TV adások nem véletlenül mennek nálunk 50, USA-ban 60fps-sel, hiszen látjuk a különbséget. Nem hiszem el, hogy egy 24fps-en futó játék után, ha odaülsz a TV elé nem látod a különbséget folyamatosságban... :) PC-n egyébként a reflexek mellett azért is kell a nagyobb fps, mert általában nincs természetes mosódás, mint egy filmben vagy a szemedben, hanem tűéles képkockák váltakoznak.

[ Szerkesztve ]

(#40) pkornel válasza Picturemaker (#26) üzenetére


pkornel
aktív tag

Sziasztok. Nekem megvolt amikor van one gépem és általában simán menet de volt hogy érezhetően belassult , meg még olyan hiba volt az sokszor hogy a textúrákat későn pakolta fel normálisan. Mint anno az UE3 elején.

(#41) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

A videó vége felé egy kicsit mintha szaggatna a betöltés XO-n. PC-n meg folyamatos a betöltés.
Ettől függetlenül részletességbe nincs sok különbség.
Ha jó árba lesz tuti vétel!

Live poor, die ritch.

(#42) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#19) üzenetére


gianni85
veterán

legendary-n elég kemény, és 3-4 gombot is kell nyomkodni :P :D

(#43) WongFeiHong válasza b. (#31) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Miért szerinted min nézték? A prebulidet valamelyik tesztelő oldal 4db Titan black-el nézte, úgy persze volt fix 60 fps-ük. Ez nem pc fika, csak tény...

De amit a srác írt, az egyértelmű konzol lenézés. Egy mezei video-ból szinte semmire nem lehet rájönni, élőben kell látni. A One verzió meg Digital Foundry szerint sokszor nem tartotta a 30 fps-t, ami nem csoda ilyen látvány mellett.

[ Szerkesztve ]

(#44) Döglött Róka válasza WongFeiHong (#43) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tudta volna tartani, ha harom evvel kesobb jelenik meg es nem a crytek csinalja.:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#45) Raysen623 válasza Crytek (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Egész biztosan pontosan megnézted mikor van nagy gépigény a mordornál?! Az álláspontod ugyanis elfogadható, amennyiben te is UHD felbontásban játszol egy 4K-s kijelzőn....viszont ha 1680x1050-ben, akkor nem jogos a felháborodásod.
Én pont tegnap néztem meg a gammát HD textúrák nélkül, és a 6950-emmel átlag 45Fps jött ki a teszttel. Ezekután rá fogom pakolni a HD textúrát is, de félek nem lesz sok értelme a monitor felbontása miatt...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#46) BomiBoogie válasza laceszgamer (#36) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egyébként valamilyen beat-them-up jellegű játék, mint az új Batmanek?

(#47) Jack@l válasza b. (#37) üzenetére


Jack@l
veterán

30 fps volt kb felére-harmadára lassítva, sztem tuti nem fog konzolon 60-at menni... (ezért tűnik a pc folyamatosnak)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#48) WongFeiHong válasza Döglött Róka (#44) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Hát igen, nem a gépekkel van a gond, hanem hogy mennyire optimalizálnak rájuk. Van bőven kakao mindkét konzolban.

(#49) Jack@l válasza Raysen623 (#45) üzenetére


Jack@l
veterán

Textúra azért kell, hogy az embereken és falakon ne kockás mosott szemetet láss (főleg közelről), nem kell hozzá 4k felbontás, hogy észrevedd, sőt...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#50) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ezek az összehasonlító videók kb. csak arra jók, hogy elfedjék a különböző plattformok közötti képminőségbeli különbségeket. Amire az ember egy összehasonlító videó alapján azt mondja, hogy "hát ez szinte ugyanolyan, én nem is látok különbséget" az élőben még simán lehet masszívan látható.

A videótömörítés eltünteti a számítógépes grafikára jellemző éles éleket és részleteket. Aztán persze minden ugyanúgy néz ki...

J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.