Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Mivel nagyrészt már szinte minden ilyen jellegű PC játék konzol port, grafikában nem lesz eget rengető különbség, maximum framerateben, egyébiránt jól néz ki mind a kettő :)

(#2) tomas51


tomas51
senior tag

Azért főleg a végén a domboldalon látszik, hogy sokkal több a növényzet de gondolom nem csak ott részletesebb a pc-s.
Majd rá lesek.

(#3) marcias


marcias
őstag

"megfelelő gépigény is szükséges" Vagy megfelelő gép szükséges, vagy jelentős gépigénye van, de így elég bugyuta megfogalmazás. :)

Steam: marcias88

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Jól néz kis mind két platformon.Vannak eltérések,de nagy különbséget nem látok köztük.Én nagyon várom PC -re. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) oriic válasza Televan74 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Ground Zeroes már megjelent. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Televan74 válasza oriic (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor én nem figyeltem.Kösz,hogy szóltál.Bár ha összehasonlító videó van róla,akkor az általában azt is jelenti,hogy megjelent. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Robert07 válasza tomas51 (#2) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igen, 3.47-nél lehet látni a különbséget, a PS4 bizonyos távolságon kívül nem rendereli le a kisebb dolgokat.

(#8) tomas51 válasza Robert07 (#7) üzenetére


tomas51
senior tag

Én most nem bántani akarom a ps4-et de: amikor azt mondták jönnek a nextgen konzolok über mega számítási teljesítménnyel akkor miért nem bírja kiszámolni?
Egyébként én PS4 párti vagyok.
Ez inkább a sony-hoz szól, nem a ps4-et szidom.

(#9) FLATRONW


FLATRONW
őstag

PC-n nagyobb a látótávolság, részletesebb a sziklák kidolgozottsága, több a növényzet és jobb a megvilágítás is.
[link]

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.