Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A win8 a vista sorsára jut? Jó lenne. Egyre többet olvasom, hogy a 8 nem igazán jött be az embereknek.
szerk: Kár! A csempés kialakítást kompletten eltüntetném.

andris1602! Nem.

[ Szerkesztve ]

(#2) andris1602 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


andris1602
aktív tag

neked bejön? :B

(#3) oO7 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


oO7
őstag

hát... ezt a következtetést nemtudom miből vontad le, de a válasz: nem...

(#5) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kíváncsian várom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) oO7 válasza Ndruu (#4) üzenetére


oO7
őstag

moderátor létedre trollkodsz? :D

(#7) Bjørgersson válasza oO7 (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Moderátroll. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Ndruu válasza oO7 (#6) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy kis poén talán belefér. :) Igazán troll akkor lettem volna, ha azt a híres képet teszem be, amin minden második Windows le van...

Harrrr!!!!

(#9) pzstm


pzstm
titán

nah végre kimondták hivatalosan is, nem kell odafigyelnem mostmár, hogy elszólom magamat :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) Raucher válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Raucher
tag

A win8 a vista sorsára jut?
Mind a kettőből van legális példányom. :D

A Vista SP2 már használható. A Windows 8 is, notin használom. Nekem a startmenü nem hiányzik sőt az aktív csempéket is jónak tartom.
De azt nem értem, miért nem lehet egyetlen felületbe ötvözni a mostani kettő felületet. Az ikonok mellet csempék is elférnek. A startmenü sem lenne ellensége az érintő képernyőnek, inkább kiegészítenék egymást.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#11) Kolondrum válasza pzstm (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

mint anno a beta magyar win7-nél mi?

(#12) pzstm válasza Kolondrum (#11) üzenetére


pzstm
titán

nem is értem miről beszélsz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) Bjørgersson válasza Raucher (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy ha szimplán az emberek eldönthetnék melyiket szeretnék használni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14) cskamacska válasza Ndruu (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Az már lejárt winhater körökben, viszont van másik. :B

Azért néha elgondolkodom, hogy összeomlott volna a világ, ha a Win8 valahogy így nézett volna ki legalább választható nézetként? :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) NZKK válasza Bjørgersson (#13) üzenetére


NZKK
tag

Fegyvert tartanak a fejedhez, hogy Win8-cat használj?

Oh yeah !

(#16) Bjørgersson válasza NZKK (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Napi okos. :D Nem használom, csak gondoltam leírom már a véleményem. Legközelebb inkább ne? :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) NZKK válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


NZKK
tag

heti okos vagyok, nemigazhogymégnemtűntfel.

"csak a véleményem írtam..." dolog mindenkinek megy, ez amolyan ultimate kontra-érv?

Rendben :) Én is csak leírtam a véleményem. Legközelebb inkább ne? :B
Te milyen okos vagy?

[ Szerkesztve ]

Oh yeah !

(#18) D1Rect válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

No offense de a napi okos te voltál, mert a W7 teljes támogatást élvez, de akár W8-ra is lehet startmenüt varázsolni.

(#19) Bjørgersson válasza D1Rect (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaaaj, már csak te hiányoztál. :D Állítottam egy szóval is az ellenkezőjét? Annyit mondtam, nem tudom miért nem engednek választani Start menü és Modern UI között, mivel a Windows 8-ban nem csak ez az egy újítás szerepel, az átlaguser mégis csak ennyit tapasztal belőle és gondolom nagyon sokán pont emiatt nem akarnak váltani. Az ilyen utólag összetákolt programokkal pedig nem foglalkozok, nem szeretek olyanokat használni.

(#17) NZKK: Szerinted az efféle hozzászólásokra, mint a tied mit lehet ellenérvelni? Kezdjek el én is gyökérkedni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) D1Rect válasza Bjørgersson (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

"az átlaguser mégis csak ennyit tapasztal belőle"
Pont ezért teljesen mindegy, hogy W7 vagy W8-at használ.
Az átlaguser hisztirohamban tör ki a FB timelinetól, meg az új YT felülettől, meg a csempéktől is.
Az átlagusertől csak az átlaguser2.0 a rosszabb akit az 1.0 "ő ért hozzá" besorolásban tart, de jelentős különbség nincs.

[ Szerkesztve ]

(#21) Def26 válasza D1Rect (#20) üzenetére


Def26
félisten

"Az átlaguser hisztirohamban tör ki a FB timelinetól, meg az új YT felülettől, meg a csempéktől is."

Így van, csak a youtube/facebook -ot elfogadták. A windows 8 már túlfeszítette a húrt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Bjørgersson válasza D1Rect (#20) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A YouTube-ot meg középre lehetne igazítani. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.