Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Gratulálok! :) Köszönjük az élményeszámolót! Ez nagyon jó volt! Élvezet volt olvasni tényleg. :C
Apádnak: A kényszer és a hiány nagy úr! :DDD
Üdvözlöm a főnök asszonyt! ;)

Miközben te süttetted magad, én itthon porosodtam :D :D

(#2) Prof01


Prof01
veterán

Jó cikk, köszi! :R
Ezen jót nevettem "She say Jallah-Jallah" :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#3) Tolkarius


Tolkarius
tag

Hehe, jó volt! Köszi :R

(#4) Kasza08 válasza Eddie141 (#1) üzenetére


Kasza08
őstag

sütöttem magam, pff, kb. 3 órát napoztam, mindig buszban voltunk/sétáltunk.

Köszi mindenkinek!:R

(#5) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

biztos szép lehetett, nekem líbiához volt szerencsém 2* 2 hétre, hát az nem ekkora túrista paradicsom ;), egy időre elegem is van az arab kultórából, minden reggel 4 kor hangosba beordítottál hogy Allah Akbar... csak hogy jót aludhassak (persze tudom imára hívás de akkor is). Nameg én a sivatagban voltam szinte az idő nagyrészébe, azok a land cruiserek viszont állatok, nálunk 4,2-es diesel-ek voltak 7 személyesek és brutálisan mentek, néhány idióta sofőr rendszeresen 120-140-el hajtota őket. ami persze erősen életveszélyes még a kotort "út" on is.
képeket én csínján csináltam mivel tilos :) de profilomban van a cím a képekhez a kajákról ;) jó nyálcsorgatást ;)

ui.: persze én nem nyaralni voltam hanem dolgozgattam ;)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#6) Solten


Solten
addikt

"mutert meg akarták venni 800.000 tevéért"

Nem adtad el??? Nem vagy egy jó üzletember... :DDD :R

Saor Alba

(#7) remixboy


remixboy
tag

jó volt :) köszi hogy megosztottad velünk :))

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#8) lesaux


lesaux
veterán

Nem olvastam végig, de miért kell neki angol címet adni? Ez csak engem zavar?

(#9) keIdor válasza lesaux (#8) üzenetére


keIdor
titán

Engem pl. egyáltalán nem zavar... kit érdekel a nyelv, ha egyszer értem az angolt is...
Az írás remek! :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó írás, én köszönöm! Igazából irigyellek egy kicsit, de sebaj! :) Egyszer én is eljutok ide is..:)

Viszont sajnállak hogy ilyen kevés elismerést kaptál, bezzeg "no name" lyukas foga szenzáció.. Minden sértés nélkül mondom, csak furcsállom..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Kasza08 válasza lesaux (#8) üzenetére


Kasza08
őstag

A One night in Bangkok "mintájára" született meg a cím.

Többiek: Köszönöm, igazán jól esik:R

Gamerkiller: én nem vagyok olyan ismert a logouton, mint nóném. Szerintem aki idejár, az mindenki ismeri. Ettől függetlenül persze a címre kattintanak, és nem rám. Sebaj, nekem az is öröm, hogy ennyi embernek tetszett.:)

(#12) gamerkiller válasza Kasza08 (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudom hogy mennyire esik jól ha elismerik az írásod, és csodállak mert nm borultál ki hogy csak ennyit kapsz.. Hány olvasónál jársz?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Kasza08 válasza gamerkiller (#12) üzenetére


Kasza08
őstag

1024:U
A Szigetes blogom nagyobb érdeklődést keltett. De az más hangvételű volt, ez annyira nem humoros, ez egyszerűen csak mesélés:) Nem borulok ki, egy kicsit elszomorít ugyan, de érthető.

,,no name": oh, micsoda megtiszteltetés, hogy te is elolvastad:) Ezek durva árusok, a végén már úgyis mond egy olyan árat, amennyiért tényleg jó vétel, és hopp! Már meg is vetted. Nem csodálom, hogy a virágos kép tetszik a legjobban. Nekem is, a Jack Daniel's-es után:D

(#15) Duree


Duree
veterán

Én is gratulálok remek írás.Sajnos még nem jártam ott,és nem is tervezem.De ez az írás valóban remek.Örülök neki,hogy egyre több utibeszámoló kerül fel ide.Ha az embernek nincs ideje vagy pénze utazni akkor sóvárogva olvassa a bemutatókat.
Remélem legközelebb is leírod,hogy hol voltál

duree54

(#16) Kasza08 válasza Duree (#15) üzenetére


Kasza08
őstag

Köszönöm.:) Én meg azt remélem, hogy lesz legközelebb:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.