Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Crazed Alchemist: shadow cabal, shadow world pain/death, stampeding kodo, baron geddon.
Illetve bármi aminek sok a hp-ja és kevés a támadása pl oasis snapjaw.
Szóval igen kellemetlen lap tud lenni jó lapjárás esetén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2) ollie válasza Gyuri27 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, betettem!

***

(#3) netpeti98


netpeti98
addikt

Ismét egy nagyon hasznos írás! :R
Amúgy csirkével is lehet nyerni:[link], bár ez nem aréna.

[ Szerkesztve ]

(#4) Chronos85


Chronos85
tag

Csak két apróbb hibát találtam Defender of Argus itt a buffja a taunt a szomszédaira. Master Swordsmith: 1/3as, nem 1/2es.
Valamint ha nagyon kötekedős akarok lenni akkor a mad bomberes példát cseréld ki rare lapoknál knife juggler+imp masterre mondjuk.
Egyébként a szokásos minőségi munka.

(#5) kervantas


kervantas
aktív tag

Master Swordsmith-nek 3 HP-ja van és nem 2. :)

Most néztem, hogy másnak is szemetszúrt.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az Ancien Watcher-hez szinergia még a druida Mark of The Wild és Mark of Nature spellje, illetve a sámán Ancestral Healingje, de arénába szerintem se jó, mert mikor kiválogatod nem tudhatod hogy kapsz-e hozzá szinergia minionokat vagy spelleket.

A Mind Controll Tech szerintem amiatt hogy legalább 4 minionnak kell lent lenni az ellenfélnél és hogy azok közül random MC-z, szerintem nem éri el a kíváló szintet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Master Swordsmith mellé szinergiának jó a Master of Disguise. A Masterek tartsanak össze.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm az értékes hozzászólásokat, azoknak megfelelően módosítottam több helyen.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.