Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

szállás: booking.com Érdemes ingyenesen lemondhatót választani, ha mégsem jönne össze az út

(#2) BoB


BoB
veterán

Miért ezek a városok?

Repjegy van 20E körül (egy irány) Milánóba. Viszont azért olcsó mert olyan az időpont ami nem népszerű.

Kérdés mennyi cuccod van. Reptéren ott "kell" lenni indulás előtt 2 órával.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) Csapoati válasza BoB (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ferrari. :)

Amúgy mindenképp repülő Milánóba és a környéken valami olcsó szállás (booking.com).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

@bob.zxr Csapoati jól mondta, a Ferrari miatt szeretnék ezekbe a városokba menni
max 4 nap/3 éj lenne az út, így nem sok cuccot akarok vinni egy sporttáska vagy bőrönd

Szállásokat nézegettem, de reméltem, hogy valakinek van tapasztalata valahonnan.
Esetleg olyan kérdés, hogy repülőnél érdemes fizetni a különböző extrákra pl.:elsőként való beszállás, nagyobb ülés stb

(#5) BoB válasza II.Démonlord (#4) üzenetére


BoB
veterán

Erre a repülőútra felesleges bármilyen extrát fizetni. Válaszd a legolcsóbb, legfapadosabbat.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha egyedül utazol, érdeklődj kamionosoknál!

(#7) Csapoati válasza II.Démonlord (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát ha nem vagy nagyon dagadt, akkor nem kell nagyobb ülés. Helyet foglalni lehet, de nem feltétlen fontos, az elsőnek beszállás meg kb 5 percet segít, úgyhogy azt meg pláne nem érdemes.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) fi:zi'k válasza II.Démonlord (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én a priority boarding (elsőbbségi beszállás) extrát javasolnám. Egy sokat repülő ismerősöm javasolta, jóval kényelmesebb, hogy csak 10-15 emberrel kell "megverekedni" a helyekért.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) BoB válasza fi:zi'k (#8) üzenetére


BoB
veterán

Én nem javaslom. Felesleges pénzkidobás. Ha cég fizeti ok. Abszolút nem kell megverekedni. Mindenkinek megvan a helye, addig meg nem indul el a gép amíg nem ült le mindenki.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10) fi:zi'k válasza BoB (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végül is ha egyedül utazik vagy első a sorban, akkor tényleg mindegy.
Majd eldönti, hogy megéri-e neki.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) kmisi99 válasza BoB (#9) üzenetére


kmisi99
addikt

Valóban totál felesleges, ha 200ft lenne se venném igénybe. Sőt nekem eddig inkább csak leszálláskor volt baj. Felszálláskor tök rendezetten ment minden.

(#12) Csapoati válasza BoB (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt én is aláírom. Ugyanannyit vártak a kapu előtt és beengedés után is a prioritysek, mint mi legutóbb (-> Brüsszel, Wizz).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Blindmouse válasza fi:zi'k (#8) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ugyan. Egy dologra kell figyelni, ne legyél a legvégén mert berakják a kézipoggyászodat a többi csomag közé.
Amúgy meg több fapadosokon már van helyjegy, arról nem is beszélve hogy azt a kb 1 órát amit repülsz kibirod akárhol.
Ja meg ne vigyél mást csak kézipoggyászt, egy hetet ki kell bírni a sok szar nélkül.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vonattal buli, csak meg kell tervezni :K

olaszországban kb. az összes vonat feláras, leszámítva a személyvonatokat. ha van pontos időpontod, nézhetek valami eljutást.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

@potyautas biztos van, akinek bejönne a stoppolás, de nekem nem

@Mr.Csizmás az időpont még nem teljesen végleges, de május-június lenne számomra jó

köszönöm mindenkinek az eddigieket

(#16) Mr.Csizmás válasza II.Démonlord (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

addig van egy menetrendváltás is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) potyautas válasza II.Démonlord (#15) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

ismerősre gondoltam.

(#18) Chosen


Chosen
addikt

Hogy áll ez a projekt most? Hasonló utat tervezek szintén. :)

Migrációs szitu mennyire érinti ezeket a területeket? Biztonságos kimenni vajon?

[ Szerkesztve ]

(#19) Eastman


Eastman
őstag

Olaszországi utazás kérdések

Vajon idén (sem) jutok el Olaszországba? :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) II.Démonlord válasza Chosen (#18) üzenetére


II.Démonlord
tag

Kicsit változott a dolog, de nem a migráció miatt (közbejött egy 200 ezres kiadás, ami elvitte az utazási pénzem). Szerintem ezeken a részeken nincs is ilyen gond, inkább a reptéri történések lehetnek aggasztóbbak.

Viszont múltkorában még találtam egy jó ajánlatot így egy rövid kirándulásom lesz Milánóba, illetve esetleg átnézek Monzába. Ez viszont csak 1 nap.

(#21) St3ven


St3ven
addikt

Aki tapasztaltabb az olasz belföldi utazgatásban: mennyire érdemes a Trenitalia honlapot használni a foglaláshoz? Úgy értem még itthon hetekkel előtte érdemes neten lefoglalni a helyet ilyen kétórás távolságokra, vagy elég a belföldi utazás napján / előtte nap ott a helyszínen megváltani a jegyeket?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Üdv urak! :)

Augusztus 9.-én megyek ki Olaszországba repülővel. (Wizzair). Van valakinek konkrét tapasztalata hogy milyen kézipoggyászt lehet felvinni a fedélzetre? A méretet azt tudom, és hogy nem valami nagy...

Samsung Galaxy S10+

(#23) II.Démonlord válasza pcgamer01 (#22) üzenetére


II.Démonlord
tag

Hello,
Igaz csak egy napra mentem ki, így egy elég minimális táska volt nálam, amivel nem volt semmi gond. Sok embernél meglepően nagy táskát láttam,mint kézipoggyász. Se itthon se ott nem nézték senkinek, hogy megfelel-e a méret. Volt akivel beszélgettem, nagy kézipoggyász volt nála, de nem vett semmi pluszt és nem szóltak neki. Simán felszállt és felrakta az ülés fölé.
Ahogy tapasztaltam az ülés alatt meglepően "nagy" hely van.

(#24) pcgamer01 válasza II.Démonlord (#23) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Szia.

Láttam olyat hogy van egy keret amibe bele kell raknod a táskádat és ha egy csentivel is kilóg akkor nem engednek fel... Szemben itt a te véleményed... Nem is tudom kockáztatni nem akarok hogy majd a reptéren érjen meglepetés.
A másik dolog nemtudom van e tapasztalatod, cigaretta töltőt lehet e magamnál tartani?
3hétre megyek ki és tudom milyen piszok drága odakinnt egy doboz cigaretta, ezért gondoltam hogy viszek töltőt kinnt meg megvesem a dohányt meg a hüvelyt.

Samsung Galaxy S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.