Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem gyenge, a hétvégén lehet ki is próbálom... :D

(#2) korcsillio


korcsillio
őstag

Nagyon állat :C

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Kéne valami ilyesmi app Wp-re! Vagy valami ilyesmi youtube videó! Tud valaki? :)

(#4) sto1911 válasza Dany007 (#3) üzenetére


sto1911
veterán

A video leirasaban van egy link egy masik videora.

(#5) Dany007 válasza sto1911 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, kiváló! Köszönöm!

(#6) Zoja™


Zoja™
őstag

Na kipróbáltam, nagyon f@sza. :D A héten megyek az üvegeshez, ha kiszámoltam a pontos méreteket, asszem az egyik monitorom átalakításra kerül. :C

[ Szerkesztve ]

(#7) tthom válasza Zoja™ (#6) üzenetére


tthom
senior tag

Kérünk majd beszámolót! Ha bejön, lehet beszerzek én is valami kacat moncsit. :R

(#8) elektrotank


elektrotank
tag

Szóval akkor működik... :D

Zoooja majd valami beszámolót vagy fényképet lökjél, ha nem jelent gondot, szívesen olvasnám, nézném! :R

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9) Zoja™ válasza elektrotank (#8) üzenetére


Zoja™
őstag

Működik rendesen. Annyira megfogott, hogy muszáj nagyban is megcsinálnom. De tervezek róla egy logoutos cikket is össze dobni, ha elkészült, meló mellett viszont biztos lesz 1-2 hónap, mire végleges formát ölt.

(#10) BITBOYS válasza Zoja™ (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezen én is filoztam :) Van itthon monitor is egy 17"-os viewsonic lcd. Üvegvágóm van...asszem üvegem is. De megvárom mit produkál a Te alkotásod :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Zoja™ válasza BITBOYS (#10) üzenetére


Zoja™
őstag

Üvegem és üvegvágóm nekem is van, de ilyen piramis alakra nem tudnám összeragasztani, ezért is muszáj üvegeshez mennem.

(#12) BITBOYS válasza Zoja™ (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hogy haladsz?

Holo Case Has Us Tech-Loving Otaku Stoked!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) Zoja™ válasza BITBOYS (#12) üzenetére


Zoja™
őstag

Parkolópályán van a projekt, amíg ebayfalváról meg nem érkezik pár alkatrész.

Egyébként az üveg kimarad, helyette 4mm-s víztiszta plexire esett a választás, könnyebb is vele dolgozni és olcsóbb is volt valamivel.

A kijelző szerepét egy bontott notebook kijelző tölti be, ehhez várom a vezérlőt és a tápegységet, ezen felül még a sötétítő fóliára várok.

Szóval szépen lassan összegyűlnek az alkatrészek, össze rakás után már csak a ,, dobozolás" marad, bár magamat ismerve, az lesz a leghosszabb rész, azzal ugyanis mindig bajban vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.