Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViSAS


ViSAS
senior tag

A "Sams"-ok összefognak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Bici


Bici
félisten

Akkor löttek azoknak a filmeknek, amikor elcserélik a gyémánttal teli bőröndöt, egy alsógatyákkal telerakott ugyanolyannal?
Nemáááár... :DD

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

"illetve a hosszabb távú tervek szerint alkalmassá kell tenni őket az „önálló életre” is, vagyis hogy egy segédmotor segítségével a poggyászok vezérelve kövessék az utasokat."

Ez igazán remek, azoknak főleg jól fog jönni, akik amúgy sem mozognak semmit egész életükben, így már ennyit sem kell. Érik már az a Surrogates..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) MageRG


MageRG
addikt

Azért még gyúrhatnak amíg a Terry Pratchett által kitalált Poggyász (Luggage) szintjét elérik.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5) Dinsdale


Dinsdale
tag

Remélem lesz olyan bőrönd, ami elmegy helyettem nyaralni.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A lépcsőkön is felugrál majd? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) #06658560 válasza Dinsdale (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha átutalod nekem az árát, én megteszem neked. Leégek a tengerparton, készítek szelfit a pálmák alatt koktéllal- magamat kitakarva, hogy majd beilleszthesd a saját képed-, s rettenetesen elfáradok, fázom meg a klímától a hotelben, szenvedek a vacak éttermi kajától, hogy felüdülés legyen visszatérni dolgozni. Addig te nem maradsz le semmiről, haveri sörözésről, munkahelyi rohamról, szóval neked kész nyereség!

(#8) #06658560 válasza Csapoati (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

A repülők csomagterébe is magától mászik be!

Csak azt nem tudom mekkora akku kell neki, hogy az egész napos utazást kibírja, s így mennyi raktere marad.

(#9) Csapoati válasza #06658560 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd húz egy powerbank-bőröndöt maga mögött. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Bici


Bici
félisten

Én egy magától bepakoló bőröndöt szeretnék és olyat, ami nyaralás után hazafelé menet kimossa, megszárítja és kivasalja a ruhákat.
Esetleg lehetne olyan szolgáltatást csinálni, hogy előzetes netes rendelés alapján összeállít egy bőröndnyi ruhát és a szállodába viszi egyből a szekrénybe. Esetleg még rendelni sem kellene, hanem a telefonom a ruháim nfc azonosítói alapján profilozza az öltözködési szokásaimat, és így összeállít egy legvalószínűbb kollekciót a szálloda szekrényében.

Az éppen viselt ruháim nfc azonosítója alapján lehetne vizsgálni, hogy illően vagyok-e öltözve egy rangos fogadásra, vagy tahó módon olcsón öltöztem-e fel. Utóbbi esetben becsipoghat a beengedő kapu, hogy penderítsenek ki, mert valószínűleg nincs pénzem a benti piákra, vagy nem lehet tőlem elég zsét elnyerni rouletten. :D

Visszafelé (vagy opcióként odafelé is) a ruháimat csomagként adom fel, és a szállodától házig megy. És akkor bőröndöt sem kell cipelni.
Esetleg a fényűzőbbek a helyi rászorulóknak felajánlhatják, hogy haza se kelljen hozni.

Lehet még fokozni a lustaságok és a kényelmet, csak f*szság. A gyártók persze jól megélnek a sznobok dilijéből, ami végülis nem baj. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11) #06658560 válasza Bici (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Visszafelé (vagy opcióként odafelé is) a ruháimat csomagként adom fel, és a szállodától házig megy"

Ezzel egxy lépésben a mágneskapus vizsgálatot is megspórolod.

(#12) Bici válasza #06658560 (#11) üzenetére


Bici
félisten

És az törvénytelen?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13) #06658560 válasza Bici (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Általában minimum szabálysértés. De országa válogatja.

(#14) Bici válasza #06658560 (#13) üzenetére


Bici
félisten

Ezt nem tudtam. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15) UnA válasza MageRG (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Ahhoz nincs elég tudákos körtefája a Samsungnak :)

Ha már link, akkor lehet magyarul is: http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Poggy%C3%A1sz_%28szerepl%C5%91%29

(#16) Cassi


Cassi
senior tag

Ha tényleg okos a bőrönd, akkor eleve nem lesz hajlandó Magyarországra jönni. Vagy ha el is jön, az első utazásnál átcsekkol egy Stockholmba menő járatra, és soha többé nem jelez vissza :D

(#17) Jeanne d'Arc válasza Cassi (#16) üzenetére

:D milyen igaz!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) aram01 válasza Cassi (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

lyaly :D

Nekem olyan okos bőrönd kéne, ami viszi magát

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) tntmax válasza aram01 (#18) üzenetére


tntmax
aktív tag

Ne magázz.

(#20) aram01 válasza tntmax (#19) üzenetére


aram01
nagyúr

én kérek bocsánatot ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) Router


Router
őstag

Hiánypótló! :Y

www.reballing.hu/forum

(#22) haxiboy


haxiboy
veterán

Okoslégycsapó is kéne már samsung!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) #40553216 válasza #06658560 (#7) üzenetére


#40553216
törölt tag

Mármint Dinsdale-gumibaba selfie-t, nem?

(#22) haxiboy
Inkább okoslégy. Amelyik magától nekirepül bármelyik közelben található légycsapónak.

(#24) #56573440 válasza #06658560 (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

Errol linket pls...

(#25) #06658560 válasza #56573440 (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pl.

(#26) #56573440 válasza #06658560 (#25) üzenetére


#56573440
törölt tag

Lehet csak figyelmetlen vagyok. Es ebben pontosan hol irjak hogy postan nem adhatok fel csomagot ?

[ Szerkesztve ]

(#27) Tapsi válasza Apollyon (#3) üzenetére


Tapsi
addikt

Mozgássérültek, nyugdíjasok, terhes nők, kisgyerekek. Többek között nekik nagy segítség lenne.

(#28) Snoop-y válasza Tapsi (#27) üzenetére


Snoop-y
veterán

Erre talaltak ki a kereket. Bamulatos hol tart mar a tudomany...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#29) Bici


Bici
félisten

Én inkább így szállítanám a csomagokat. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#30) #06658560 válasza #56573440 (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hol beszéltünk csomag feladásról?

(#31) #06658560 válasza Snoop-y (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért egy kerekesszékesnek, babakocsisnak még egy bőröndöt húzni nem túl kellemes, kényelmes.

(#32) #56573440 válasza #06658560 (#30) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mirol kertem linket? Jah varj a pingvinek parzasarol....

"Visszafelé (vagy opcióként odafelé is) a ruháimat csomagként adom fel, és a szállodától házig megy"
Ezzel egxy lépésben a mágneskapus vizsgálatot is megspórolod"

Ez szerinted minimum szabalysertes. Hol miota es miert?

[ Szerkesztve ]

(#33) Snoop-y válasza #06658560 (#31) üzenetére


Snoop-y
veterán

A repteren erre van ingyen segitseg. Nem lattam meg a repteren kerekesszekes embert a csomagjaival veszodni egyetlen egy alkalommal sem pedig repkedek nem keveset. ( meg a kocsidhoz buszodhoz is kitol egy kisero ha raszorulsz )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34) #06658560 válasza #56573440 (#32) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha a ruháit csomagként adja fel, s megspórolja a mágneskapus ellenőrzést, akkor ennyire nehéz arra következtetni, hogy egy szál pélóban vonul végig?

(#35) #56573440 válasza #06658560 (#34) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ht ez se esett le masnak csak kened.:D

(#36) Bici válasza #06658560 (#34) üzenetére


Bici
félisten

Bakker, azt hittem, komolyan mondod, nem csak kötekszel. :P

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#37) Tapsi válasza Snoop-y (#33) üzenetére


Tapsi
addikt

Igen, és a reptér szélén vége a világnak. :F

(#38) Snoop-y válasza Tapsi (#37) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem kifejezetten van vege de en mashol sem lattam meg tolokocsis embereket vert izzadva vergodni es ketsegbeesetten kialtozni segitsegert hogy segitsen valaki a borondcipelesben. Mivel segitsegre szorulnak van mellettuk valaki ha cipelni kell barmit is ami nagyobb mint a kis bevasarloszatyorkaja a kocsira raaggatva. Ezen egy onjaro borond kurvara nem fog segiteni ha barmi egyenetlenseg van az uton ( jarda kislepcso vagy akarmi) akkor ugyanugy kell hozza az emberi segitseg ha az meg van akkor nem kell kisrometta alakitott borondokkel bajlodni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#39) #06658560 válasza Snoop-y (#38) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Mivel segitsegre szorulnak van mellettuk valaki ha cipelni kell barmit is ami nagyobb mint a kis bevasarloszatyorkaja a kocsira raaggatva."

Köln HBF-en napi szinten sokat látok, kísérő nélkül. Vagy kisgyerekeseket is, sok bőrönddel. És azt is látom, mennyit küzdenek vele.

Szóval amit mondasz, maximum valami idealizált világban létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.