Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #67977536


#67977536
törölt tag

Alapvetően most kezdem az első szemeszterem az egyetemen. Előbb rá akarok jönni mennyire bírom egyáltalán a mérnökinfót, úgyhogy egy középhosszú távon nem várható több ilyen bejegyzés, nem fogok dolgozni addig.

(#2) buherton válasza #67977536 (#1) üzenetére


buherton
őstag

Ezt vegyes érzelmekkel olvasom. Tetszettek ezek a bejegyzések :) , de a tanulás az első! Főleg, hogy mérnök infó.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) 66zio


66zio
aktív tag

Nagyon jó „sorozat” volt. Van még itt egy másik hasonló mondjuk ő számtech boltos, az ő sztorijai is érdekesek.

Ha úgy döntesz, hogy bírod a munkát tanulás mellett, akkor én biztos, hogy továbbra is követnélek.

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Némelyik pénztárosnak jó nagy a bele."

Szerintem nem, hanem eladja a palackozott vizet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Amúgy azon gondolkoztam, hogy naponta indulnak privát autók Németországba, ahova be lehet szállni minimális pénzért.. akinek ennyi pénze van, nem tud egy ilyen megcsípni? Mondjuk Szlovákia felé, ha most Ausztriában ideiglenes határ van. A kutya nem állítana meg..

(#6) szebe


szebe
őstag

"#4 Az automaták nem valami bizalomgerjesztőek mostanában."

Jobban szerettem a "régi" automatákat, amik nem érintőképernyősek voltak, hanem nyomógombosak. Amíg rá nem jöttem, hogy a lakhely és a képzési hely között 90%-os a diákbérlet, mindig az automatáknál vettem a jegyem a Déliben. Az érintőképernyősök számomra megszokhatatlanok, mindig mellényomok :B

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7) #67977536 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


#67977536
törölt tag

ott benn szétosztják maguk között, ami azt jelenti hogy kb 2zsugor/pénztáros. Attól hogy egy személynek ez irreálisan sok, nem hinném hogy megl ehetne gazdagondi az eladásukból.

(#5) Jhonny06
Nem hinném hogy sok ember szívesen felvenné az autójába őket. Biztonsági kockázat, kellemetlenség, nyűg, és a határnál az izgulás.

(#8) Vakegérke válasza #67977536 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csak 30 Forintnak számolom literenként, 100 liternél nem kevés pénz. És ez csak egy nap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Jhonny06 válasza #67977536 (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

De ez netes szolgáltatás, már csak akkor látod, amikor találkoztok. Neten kell regisztrálni egy ingyenes profilt és annyi. Mondjuk a találkakor úgyis kiderül (nem beszélsz magyarul), de ha nincs annyira gyanús fejed és legalább angolul beszélsz, akkor akár működhet is.

(#10) #67977536 válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


#67977536
törölt tag

Azokat akiket eddig láttam, nem tudnám jószívvel ellátni Internet-ready logóval. :)
Alapvetően ha távolról nem is, de pár szó után levágható, hogy az ember keleti turista vagy menekült-e. Persze van akiről nem, de ez nem túlnyomó többség.

Alapvetően Biscuits,dzsour/dzsár,dzshömeni nek van ejtve a gyakori 3 célpontjuk, és az angoljuk is hasonló.
A legtöbb kérdést amit felteszek nekik, a kérdőhangsúly beazonosításáig értik meg.
-Sir, where do you want to go?Yes.
Szerintem érthető hogy nem annyira próbálkoznak privát autókkal.

(#8) Vakegérke
Ha eladogatnák akkor az kéne hogy mindenki bennelegyen, és folyamatosan nyeljék be a vizeket. Ami azért feltűnő. Napi 3k, eloszlatva az emberek között meg már nem is sok.
Szerintem egyszerűen ráültek előre, hogy akkor is jusson nekik ha már elosztottuk az utasoknak és kifogytunk.. Illetve gondolom haza megy az egyik zsugor. Mondjuk így sem valami etikus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.