Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korpicschess


korpicschess
veterán

Jó, hogy az ATH meg van említve, mint márka, de talán nem ez az a fejes amit érdemes kiemelni. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#2) Maximum1


Maximum1
őstag

Denon D-M39
Cd helyett tehettek volna bele valami vezeték nélküli kommunikációt.
Mivel nem fogtam cd-t legalább 4 éve számomra felesleges opció, amit nem akarok kifizetni.
Pedig tetszik ez a kis eszköz.

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó cuccok!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) MZperX75


MZperX75
addikt

#2. Ja CD?2014-ben,100ezerért,röhely.......

[ Szerkesztve ]

(#5) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Az olcsó TV-k miatt: Sajnálom, hogy pont a Prohardveren az eldobható, egyszerhasználatos eszközöket ajánljátok a népnek...

(#6) MolGabi


MolGabi
aktív tag

A Hyundai 80 cm-es, Smart verziójával már találkoztam egy ismerősöm által. Meglepően jónak tűnt akkor. Viszont nem Full HD-s, ezzel szemben pedig 70,000 Ft-ért vette anno, ami véleményem szerint sok. Főleg azért, mert nekem személy szerint PC mellett felesleg lenne a Smart, ezért többet nem fizetnék egy kevésbé megbízható márkáért. Végül a döntésben az LG 32LB5610 típusú, FullHD-s tv-je segített, az említett Hyundai-tól olcsóbban és 2 év garanciával az 1 helyett.

Szokták mondani, a kevesebb néha több ...

(#7) Versus válasza ng0ofy (#5) üzenetére


Versus
senior tag

Szerintem nem én lennék az egyetlen aki örülne egy ilyen cikksorozatnak. Ha gondolod meg is csinálhatnád !

Premium Vintage

(#8) Móci


Móci
addikt

Az Orion tévén jót mosolyogtam, de gondolom a nagyobb áruházláncokban biztos fogják vinni az ára miatt...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) csibor válasza ng0ofy (#5) üzenetére


csibor
őstag

Miért? Van rá igény, 50-70K-át akár kp-ban is összelehet raknia az átlag melósnak. Ha már belépő modellt vesz, miért ne vehetne kevésbé szart. Pl a saját igény. Itthon nagyon ritkán nézek tv-ét, de a 15,6" helyett szívesebben nézném 32"-on a sorozatokat. Erre nekem megfelelne valami olcsó tv is.

(#10) shteer válasza Móci (#8) üzenetére


shteer
titán

teszkógazdaságosorion :)

..szerintem jónak tűnik

(#12) shteer válasza #20749568 (#11) üzenetére


shteer
titán

például az LCD-k között botrányosan rossz képe van. de van akit ez nem zavar

..szerintem jónak tűnik

(#14) Móci válasza #20749568 (#11) üzenetére


Móci
addikt

Az, hogy eladják? :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) shteer válasza Móci (#14) üzenetére


shteer
titán

a garázsba jó lehet ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16) Móci válasza shteer (#15) üzenetére


Móci
addikt

Vagy a macskáknak kiraknám, hátha élveznék rajta a természetfilmeket. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) Luck Dragon

Hűű de megdobogtatta a szívemet az a Sony NWZ-F886-os egy Sennheiser HD 595-mel :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A denon nem lehet rossz,de ha már tettek bele optikát olvashatná a dvd mp3-at,stb.....Van igény az olcsó tv-re,jobban mint másra,akinek épp tönkremegy a képcsöves régi,olcsón akar venni,és nem zavarja a rossznak mondott képminőség,mert a régihez méri....

Wasabi...

(#19) kakuk.tamas válasza Maximum1 (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

... és #4:
Konvertálatlan zene CD-n, még mindig jobban szól, mint pl a Bluetoothon, vagy wifin küldött...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) mekker válasza #20749568 (#13) üzenetére


mekker
őstag

Hát sajnos az Orion mára inkább egy régi név meggyalázásáról szól.
Csúnya külalak, vastag káva, középszerű panel és kérdéses élettartam. (Hordozható cuccok, tévék)
Szerintem van egy pár jó Orion termék, de sok konkoly van a búza közt, úgyhogy én nem ajánlanám senkinek.
---
A Sony Walkman nagyon bejön, csak az ára nem.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#21) fogtunder válasza Móci (#14) üzenetére


fogtunder
nagyúr

inkább az, hogy gyártják ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22) MZperX75 válasza mekker (#20) üzenetére


MZperX75
addikt

22" Orion TV-t vettem LED FHD-set 2 és fél éve ,mellette néztem vagy 10 TV -t ez volt képileg a legjobb,szebb színei voltak,mint a mellette lévő 30% -al drágább Sony tévének.(bár az csak HD ready volt)

Abban az időben 60ezer alatt ritka volt a rendes 22" TV. Én 69.900Ft vettem ,azóta is jól szuperál.

Bár "csúnya külalak,vastag káva" izések és pofonok,a képernyőt nézem ,nem kávát,bár mindegyik TV majdnem ugyan úgy néz ki mint a másik.

Inkább mondanám a Sony-t saját maga árnyékának.

Volt régen Orion TV-d (mert az még magyar volt)? A na azok aztán sza*ok voltak a javukból.

"Ami nem kínai ,az hamisítvány"

[ Szerkesztve ]

(#23) KisDre válasza mekker (#20) üzenetére


KisDre
senior tag

Egyébként a poén az hogy nem csak a magyar Orion márka létezett a világon, 1958-ban japánoknál is létrejött azonos névvel és elektronikában ügyködő cég: japán névtesó wikije , s a magyaré

szerk: megjegyzem vicces hogy a betűtípus is kb azonos

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#24) mekker válasza KisDre (#23) üzenetére


mekker
őstag

Japán, Dél-Korea, Kína mind ugyanúgy vált naggyá:
1. lépés - Alsónadrágok begyűjtése
2. lépés - ???
3. lépés - Profit

Elkezdtek másolni minden szart, aztán később hívtak nagy számban külföldi szakembereket (befektetők jöttek maguktól is), meg elkezdtek komolyabban fejlesztni és képesíteni. Csak Kína még mindig ott tart, hogy nekik mindent szabad és tényleg.
Mondjuk a SZU és bűvköre is sok területen lopott. Az elvtársak mindent elvi-szemmel néztek, még a szabadalmakat is.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#25) PhaetonV10


PhaetonV10
tag

Az Orion tv (amin látom mások is mosolyognak) közel sem olyan olcsó. Még ha minőségét nem nézzük, én legalábbis nem láttam még elöbe. Két éve karácsonykor mentek ennyibe a 32 es Samsung és Lg tvk, ugyan igy hd felbontással.

(#26) Geller72


Geller72
veterán

3 olyan márka, akiktől biztosan nem vennék TV-t. van még, de ezek is benne vannak a listában.

(#27) b. válasza Geller72 (#26) üzenetére


b.
félisten

Miért milyen tapasztalatod van Hyundai Tv vel? Akinek nincs pénze rá, annak tökéletes mondjuk a Hyundai ennyiért 2 év garival. Ezt is nálunk a Tescoban sok ember részletre tudja csak megvenni. Amúgy bármilyen hihetetlen, egész szép képe van. Nálunk egy 42" JVC és egy 50" Blaupunkt Tv mellett van kint ( igaz az nem full HD) de mindkettőt odaveri képminőségben és árban is.Nem igazán hordják vissza , hogy gond van velük, szemben más ismert márkákkal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Geller72 válasza b. (#27) üzenetére


Geller72
veterán

Akinek nincs pénze rá, az gyűjtsön. Vagy úgy jár, mint mostanában 10-ből 6 ember. Szépen mutat a batár TV, de igen ciki, amikor jönnek és viszik.. Ha nekem nincs meg a pénzem valamire, - amit már sokkal előbb kinézek, elemzéseket, felhasználói teszteket, tartós teszteket olvasok el róla - akkor addig nem veszem meg, amíg össze nem güriztem rá az árát. Én nem az az ember vagyok, aki tőled hitelre venne bármit is. A másik. Ha 6 termékből öttel rossz tapasztalatod van, azt nem nevezném előítéletnek, hanem pont annak, ami - azaz tapasztalatnak és köszi, de többet abból inkább nem kérek. Még akkor sem, ha kurva olcsó. Az hogy valami olcsó ebben a szegmensben, többnyire oka van. Valamin spórolni kell és ez a minőség rovására megy. Elektronikai iparban dolgoztam több, mint 10 évet, napi szintem láttam a beültetendő alkatrésze listát az adott termékről. Elég szépen látszott, hogy ki hol spórol. Én egy szóval sem azt mondtam, hogy te ne vegyél Hyundai tv-t. Ha neked ez kell, akkor vedd meg ezt.

"Nem igazán hordják vissza , hogy gond van velük, szemben más ismert márkákkal."
-Ez azért is érdekes, mert elvileg (amennyire én tudom, a lakhelyünkhöz közeli elektronikai üzletekben, de még egy épületgépészeti szakáruházban is) a készüléket, ha a vevő megvette és a garanciaidő alatt problémája adódott vele, a legközelebbi, területileg illetékes szakszervizbe viszi vissza, nem pedig oda, ahol megvette. Miután a HP notim betérdelt, nekem is el kellett vinnem Pécsre, nem az üzletbe vittem vissza. Persze ettől lehetnek eltérő gyakorlatok, de nem látom értelmét. Az üzlet nem szerviz, nem tudja megmondani, mi a baja a készüléknek, de nem is az a feladata. :U

[ Szerkesztve ]

(#29) KisDre válasza b. (#27) üzenetére


KisDre
senior tag

Hitelre való vásárlást soha a büdös életbe nem fogom megérteni :\ Már mint ha pl egy tévéről van szó. (Egy laptop más, ugye munka-tanulás...)

KisDre.artstation.com

(#30) GIJoe válasza KisDre (#29) üzenetére


GIJoe
addikt

Amikor a Tescoban volt akciós, az OrionTvt 0% hitelre adta, tehát 106 cm led TV havonta 10E , x8 0 Ft egyéb költség. Ha csóró vagy, bedöglik a régi TVd nem éri meg venni használtan CRTt, bár TFT sem szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#31) MZperX75 válasza Geller72 (#28) üzenetére


MZperX75
addikt

"Szépen mutat a batár TV, de igen ciki,"

Ne legyél ilyen szőrös szívű,láttam már én is "csúnya" batár TV-t milliárdosnál,Bang&Olufsen volt a márkája ,annyira azért nem volt ciki.

Nem mindig a külső a lényeg ezt már megtanulhattad volna. :DDD
No meg persze ezt is sarkítom egy picit,nálam azért a márka sem annyira lényeg,mind egy tucat.

[ Szerkesztve ]

(#32) csibor válasza Geller72 (#28) üzenetére


csibor
őstag

Ez baromság. Aki szegény, és nem mérnők, örül hogy van állása, az részletre vesz 60K 6-8 hónapra ~7500Ft azt még összerakja. De legyen hűtő, mosógép, bármi. Tv-vel ugyanez van.

(#33) b. válasza Geller72 (#28) üzenetére


b.
félisten

Most nem kívánok veled társadalmi és egyéb vitákba belefolyni. Ami itt leírtál egy nagy halandzsa, ami rólad szól. Esetleg tágítsd ki a szűk látóköröd és rájössz hogy élnek rajtad kívül mások is, akik nem tudnak félretenni, arra fizetnek mindent, amire KELL, de arra sem tudnak mindig.)Az emberek elég nagy része csóró vagy létminimumon él. Ha beszarik a TV, akkor venni kell.Akkor vesznek csak, ha kell mert amúgy másra kell éppen nekik a pénz. Ismerek egy vásárlót ,aki azt mondta ,hogy mikor megvették, éjjel a gyerekek nem feküdtek le,mert akkora nagy szám volt nekik, hogy sport műsort néztek rajt, meg bármit, mert élvezték ( egy 32" Samsung volt)
Én azt kérdeztem hogy volt e már Hyundai Tv vel bármi tapasztalatod?Mert szerintem nem. Nem világmárka, de amit kell ennyi pénzért ma, azt tudja, viszonylag nagy méretben.Egyszerű hétköznapi Tv ami egyértelműen nem neked készült. Szegény ember vízzel főz. Az átlag hétköznapi ember bemegy a Tescoba, kell tv . Megnézi aktuális választékot, amelyik tetszik neki megveszi. Ennyi. Nem készül rá hónapokig és nem olvas teszteket. Aki ezt teszi, az nem 50 és 90 ezer között akar venni TV-t.

A garanciát illetőleg pedig tévedsz, az áruház intéz,te döntöd el hogy az adott áruházat vagy a garanciajegyen feltüntetett márkaszervizt keresed meg ( ha van ilyen ) Ez termékenként változó, de te szerződésben a Forgalmazóval vagy, ezért vagy ők szállíttatják el a szervizbe ,vagy ha Te úgy gondolod, akkor te,de ez a te döntésed. A legtöbb ilyen kategóriájú és márkájú Tv-t nem javítják meg a szervizben, hanem egyszerűen kiállítják rá a papírt hogy nem javítható, és levásárolják a kuncsaftok az árát, vesznek másikat. A Notidat nem ismerem, a HP nál lehet így működik, de elvileg jogszabály szerint nem így kellene ,hogy működjön.( Kiterjesztett garancia más téma, meg a gyártói garancia is.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) Geller72 válasza MZperX75 (#31) üzenetére


Geller72
veterán

"Szépen mutat a batár TV, de igen ciki, amikor jönnek és viszik"

(#35) Geller72 válasza csibor (#32) üzenetére


Geller72
veterán

Nem muszáj lebarmozni rögtön, én nem vagyok mérnök, de akkro is összerakom. Ha vállalhatatlan, akkor lemondok róla. Racionálisan termezem meg, mi fér bele, ami még nekem jó. Fényképezőt is azért nem vettem még, mert ami tetszik, arra egyszerűen még nem szántam el magam félrerakosgatni. Drónból sem felelt meg a 40 dolláros, így gyűjtöttem, viszont most elégedett vagyok.

(#36) csibor válasza Geller72 (#35) üzenetére


csibor
őstag

És itt befejezem részemről:) Amit az írásod sugall azzal nem értek egyet. Nagyon sokan nem tudnak összerakni komoly tv-re pénzt, vagy bármi másra, és erről nem csak ők tehetnek. Ellentétben sok akár itteni vélemény szerint is :((( De ha venni kell bemennek valamelyik multiba, 7-9K törlesztő körül vesznek valamit. Nem ők azok akik 5555p filmet fognak nézni 100", 4D, 24 hangszórón. Ezt kéne elfogadni, de bármi másra is igaz. Épp ő miattuk kéne gagyi tv teszteket adni, tudjanak a sok szar közt a kevésbé vacakot hazavinni.

(#37) Geller72 válasza b. (#33) üzenetére


Geller72
veterán

Ez kurvára nem halandzsa. A halandzsa az, amikor az üzletben rábeszéli az eladó a vevőt egy hitelre. Na látod, az a halandzsa. A kedves vevő meg annak ellenére belemegy egy - akár több éves törlesztőbe, hogy azt sem tudja, mi lesz holnap, lesz e munkahelye, nem hogy mi a franc lesz két év múlva. Talán lehet, hogy pont én vagyok az, aki nyitott szemmel jár, nem gondolod? Azért is tartunk itt, ahol tartunk, mert a sok ember felelőtlenül belement olyan hitelekbe, amit végül valamilyen (akármilyen, tök mindegy) okból nem bírt fizetni.

"Az emberek elég nagy része csóró vagy létminimumon él. Ha beszarik a TV, akkor venni kell"

-Látod-látod, kettőn közt te vagy az, aki nem jól látja. Ha ugyanis beszarik a tv, de nincs pénzem, akkor nincs tv-m. Ennyire kibaszottul egyszerű. A TV baromira nem létfontosságú, sokkal inkább századrangú dolog. Nekem pontosan ilyen okokból kifolyólag 9 évig nem is volt. Én eléggé sokáig voltam csóró ahhoz, hogy tudjam értékelni a szabadságot, a választás lehetőségét és fontossági sorrendet tudjak tenni. Akár hiszed, akár nem. És kettőnk közül nem hinném, hogy én lennék a szűk látókörű, amiért így gondolom. Pontosan, azt látom, hogy emberek kínlódnak a mindennapokban, de nem képesek megfelelő döntést hozni, hanem szinte mindig rossz döntést hoznak és soha nem keverednek ki ebből a spirálból. Én elhiszem, hogy a kereskedőnek, és a banknak a te felfogásod a megfelelő, de ettől még az én szemszögemből, a vevőéből bizony nem. Elég egy baleset, ami után hónapokig nem tudsz dolgozni és mindened elúszott, érted? Mindened. Lehet, hogy önhibádon kívül, de akkor is véged. Előre kell gondolkozni, nem pedig csak addig, amíg hazahozzák a TV-t.

"Ismerek egy vásárlót ,aki azt mondta ,hogy mikor megvették, éjjel a gyerekek nem feküdtek le,mert akkora nagy szám volt nekik, hogy sport műsort néztek rajt, meg bármit, mert élvezték ( egy 32" Samsung volt)"
-Az újdonság varázsa, semmi más. Ebbe bármit is belemagyarázni hülyeség. Épp ilyen hatást vált ki egy játék, egy pakli kártya annak, aki értékeli, akinek új. De ez egy múló dolog. Csak ezért hitelbe verni magát valakinek nem hogy meggondolatlanság, hanem annál sokkal nagyobb hiba.

"Esetleg tágítsd ki a szűk látóköröd és rájössz hogy élnek rajtad kívül mások is, akik nem tudnak félretenni, arra fizetnek mindent, amire KELL, de arra sem tudnak mindig."

-Látod, itt a baj. Enni nincs mit, de digi TV előfizetés, meg LCD tv törlesztőre van? Ugyan már. Erre gondoltál? Mert én ezt látom a környezetemben. Köszi, de erre nincs szükségem. Bár nem hinném, hogy ez csak rólam szólna.. :U

Még valami. Addig, amíg nincs vesztenivalód, mondjuk nincs családod, aki a TE rossz döntésed miatt mondjuk hónapokig nem tud olyan szinten élni, ahogyan kellene, addig nem fog ez a dolog komolyan érdekelni. A baj ott kezdődik, ha azután sem...

[ Szerkesztve ]

(#38) _Atesz válasza csibor (#36) üzenetére


_Atesz
addikt

Egyetértek, egyben -részben- kifogásolom is a PH tesztjeit, mivel többnyire minőségi és extrém termékek vannak teszten, de pl. jó lenne celeront, olcsó tv-t, stb. is összevetni a drágábbakkal.
Itthon a középosztály jó ha kitesz 10%-ot és egyre csökken. A többi 90%-nak kellene főképp tesztelni, csak persze ide PH-re inkább szakik és technokraták járnak kommentelni, tehát megtévesztő az itteni emberek igénye, nem tükrözi a valós helyzetet.
Ezzel nem azt akarom mondani (írni), hogy nem érdekelnek az újdonságok, sőt, csak mindössze az alsó kategória sokszor hiányzik annak ellenére, hogy a legtöbben azt vásárolják.

(#39) b. válasza Geller72 (#37) üzenetére


b.
félisten

Mert aki csóró az ne nézzen tv-t. Egyetlen szórakozása nagyon sok embernek,semmi más Nézik a sorozatokat, szappanoperákat, meséket.. Lehet van nekik egy 10-15 éves tv, amit néznek. Egyik napról a másikra bedöglik, nincs alkatrész, nincs pénz. Güri reggeltől estig, Nyakadon az 1 vagy 2 gyerek. nekik is kell valami hétvégeken. Gondolod ülnek , nézik a falat azt jól van?Röhej.
Nem vitatkozom ezen, mert teljesen más az elképzelésünk a dolgokról. Szerintem én a realitások talaján élek. Drónokról beszélsz meg ilyenekről mert nem volt jó a 40 dolláros inkább ne erőltessük...
Te csak magadról beszélsz minden kommentben.
Ingyen hitel. Ugyan annyit fizetnek érte, mint ha egyben veszik. van úgy hogy nincs más út.Nekem meg aztán semmi érdekem nincs ahhoz hogy a Tesco vagy a Madaras kinek mennyi hitelt ad el ,mert nincs hozzá közöm.és nincs belőle több pénzem sem.
Ha valaki hitelt kap és kér, akkor van jövedelme és kiszorítja. Nem az utcán koldul attól hogy szegény vagy nincs mit ennie.Az hogy kinek mi a létfontosságú vagy hányad rangú a Tv az meg az ő egyéni döntése.
Vannak akik nem tudnak nélküle élni.Nekem is hiányozna, ha nem lenne. Van akinek a telefonja 20. rangú és van akinek a 150 ezres sem elég. Én pont ilyen vagyok.Mindenkinek az egyéni döntése hogy mit akar venni, és hogy mire vesz fel hitelt.
Gondolom ahhoz hogy ide beírj ,hogy mekkora szar ez a Tv nem a társadalmi helyzeted vezetett. Egyszerű előítélet ez is, mint ahogy a hitellel kapcsolatos meglátásod valamit az ,hogy a Tv kinek hányad rangú az életében.
Amúgy rohadtul nem kell Digi TVmost már, mert digitális minden földi sugárzás, ingyenes Tv adások vannak tudod, ráadásul az M2 gyerekcsatorna lett.huh...
Nekem 2 gyerekem van, 38 éves vagyok, kösz , tudom mi a felelősség és mi a nélkülözés azt is. Feleségem szociális munkás és ügyintéző,, társadalmi periférián élő emberekkel dolgozik, főleg gyerekekkel.
Ez már nagyon offtopik és nagyon felhúztam magam. részemről off...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) mekker válasza _Atesz (#38) üzenetére


mekker
őstag

A PH nem tévés portál, így hát azt teszteli, amit tesztre kapnak. Középosztályon nem tudom mit értesz, mert a középosztályban egy 200-300 ezres tévé már egy kisebb státusz szimbólum, hol vannak még a 800 ezres meg egymilliós tévék? Ezek inkább különlegességekként vannak bemutatva, hogy ilyen is van a nagyvilágon (meg néhány házimozi-őrültnek, aki meg is veszi).
Majd ha egy Hyundai vagy Blaupunkt képviselet jónak látja, hogy tesztet csináljanak itt a 90 ezres tévéjükből, akkor lesz is belőle bemutató. (ahogy van olcsó telefon, vga és média cucc teszt is)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41) severance


severance
csendes tag

Komolyan sajnálom azokat akik Hyundai és Orion TVre szorulnak. Elég sok kompromisszummal jár mindkettő.

(#42) dlaj válasza severance (#41) üzenetére


dlaj
őstag

Azokat sajnáld, akik 5 ezer forintos használt tv-re szorulnak. Azok járnak kompromisszummal, nem egy új és modern tv.

(#43) dlaj válasza PhaetonV10 (#25) üzenetére


dlaj
őstag

Van a családban két szobányira egymástól egy 32" hd Pana és egy 32" hd Orion. Az Orionnak szebb a képe. Szerintem. (a beállításokat nem babráltam, de szerintem más sem nagyon)

(#44) MZperX75 válasza Geller72 (#37) üzenetére


MZperX75
addikt

Ez az mond meg nekik! :C
Jól látod,bár az utcsó bekezdéssel vannak gondjaim ,de belefér.

Annyit tennék hozzá,a TV -műsör nézése ,nincs a gazdagokhoz,vagy a szegényekhez kötve.
Én nem vagyok"annyira csóró" mégsem nézem a TV műsorokat közel 10 éve,TV-m van de egyszer nem néztem rajta műsort,a ez a feleségem kiváltsága. :DDD

(#45) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

az eredeti zenei források tömörítésekor ugyanis elvesznek a zene nagy frekvenciájú részei. A DSEE visszaállítja ezt, így az eredeti CD felvételhez hasonló hangzást állít elő. váóóóó

Remélem ezt a parasztvakító maszlagot senki nem vette be!

(#46) Degeczi válasza Geller72 (#28) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"a legközelebbi, területileg illetékes szakszervizbe viszi vissza, nem pedig oda, ahol megvette"

Megteheti (hiszen többnyire így tudja elmagyarázni közvetlenül a szervizesnek a problémát, és gyorsabb a megoldás) - de nem muszáj neki!
A forgalmazó boltnak uis szintén kötelessége átvenni a meghibásodott terméket, és nekik kell gondoskodniuk a szervizbe juttatásról, ha a vásárlónak így kedvezőbb (mert pl. az áruház ott van a közelben, míg a szerviz csak Budapesten).

(#47) Maximum1


Maximum1
őstag

Nekem egy Tescos Technika 42" 3D képes tvm van, utolsó darab volt 37 ezerért kaptam meg.
Ha beszarik gondolom majd ad a Tesco konzervet, vagy kupont ugyan ilyen értékben.
Azért egy multi saját márkás garancia aranyat ér, pláne így az embargó elején.

Ezzel azt akartam mondani hogy van az az ár amiért meglehet venni a szart is, és még használni is élvezet.

[ Szerkesztve ]

(#48) Akula


Akula
őstag

Az Acer projektoron kívül mind gagyi.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#49) Mercutio_ válasza b. (#39) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szappanopera helyett játszana a gyerekével, vagy mesélne neki, esetleg együtt olvasnák a mesét.... A gyerek is értelmesebb lenne, meg apu/anyu se egy álomvilággal mosatná az agyát.

De ha nyelvet tanul és ezáltal több fizut kap vagy el tud menni külföldre melózni és kihúzza az egész családot a nyomorból annak is több értelme van, mint a TV-t bámulni. És ez jobbára szándék kérdése, tudok olyan egyszerű esztergályost akin a kollégái/szomszédok röhögtek amikor ezt csinálta és most ausztriában él és ő röhög sajnálkozik a mai napig csak síránkozókon.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50) djculture válasza severance (#41) üzenetére


djculture
félisten

Mert az hogy mivan ráírva sokat számít... Elmondanám hogy pl a sokat szidott technika tesco-s tv-k egy az egybe samsungok. Egyszerűen egy régebbi szériát felvásárolnak és más hátlapot előlapot gyártanak neki.
Jászfényszarun is gyártottak már más gyártónak terméket:) Orion is volt már egy az egybe jvc, ahonnan éppen sikerül bizniszelni nekik alkatrészt:) Jót is meg szrt is kilehet fogni..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.