Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaiku


Kaiku
senior tag

Szerintem ennek a konzolnak nem lesz piaca a Wii U és a PS3 XBOX360 mellett. A felhős játékokat is miért kell eröltetni? Fel kellene fogni, hogy egy megunt játék is képezhet cserealapot.

[ Szerkesztve ]

(#2) LLKobe


LLKobe
veterán

Halott koncepció...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) Kaiku


Kaiku
senior tag

3 éves játékokat ki fog még egyszer megvenni? PS4-re jön a Witcher 3. Az Nvidia konzolon ugyan ekkor a Witcher 2! :))

(#4) klepto


klepto
addikt

Szerintem erősen árfüggő a dolog.
Amennyiben a játékokat ingyen adnák, és nem erőltetnék a darabonkénti vásárlást, vagy az előfizetést, akkor akár még sikeres is lehet.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

2 napja járt a fejemben, hogy csoda, hogy az Nvidia nem lépte meg. Erre tessék. :)
Veszek lottót.
Pénzük van, akár jól is végződhet a sztori.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ok, hogy konzolként nézve hülyeség és felesleges ebben a formában, de ha azt nézzük, hogy 200 dollárért egy erős hardverrel rendelkező Android TV-t kapunk, akkor megéri az árát. 120-150 dollár körül vannak a jobb minőségű kínai android boxok is. Azt hiszem, hogy a Tegra X1 azokat igencsak földbedöngöli. Ha lehetne rá valamilyen linuxot telepíteni, akkor nagyon szuper kis otthoni szerver is lehetne belőle.
Szóval szerintem mindenre jó ez, csak játszani nem. (egyelőre)

https://utdetailing.hu/

(#7) Cassi


Cassi
senior tag

Továbbra is nehéz elhinni, hogy a lag nem lesz zavaró. 150ms? A doboz mindenesetre stílusosra sikerült. Szerintem az első hands-on beszámolók után nyilvánvaló lesz, hogy van-e esélye vagy sem.
Sajnos elég valószínűtlen, hogy hozzánk eljut az első körben.

(#8) Döglött Róka válasza tibcsi0407 (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ugy hulyeseg ahogy van

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Ez aztán a jövő :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#10) wolfman


wolfman
veterán

a vállalat azóta szeretne betörni, amióta kiderült, hogy egyetlen új generációs konzolban sem jutottak szerephez

Durcás kisgyerek panaszai. :P

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) nubreed


nubreed
veterán

Haha, ezen csak röhögni tudok, még, hogy a játék piac jövője... Az XONE és a PS4 mellett? Nem lesz ebből semmi, hiába öl bele csillió dollárt a zöld cég, halva született az egész koncepció.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Visszafekszem.. Ez csak egy rossz álom..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#13) adamssss


adamssss
veterán

Ezt nem teljesen ertem. Aki most vesz egy ilyent az korlatlanul jatszhat a pc-s cimekkel vagy a jatekokat kulon meg kell venni? Szerintem egy havidijas rendszer lenne a jo amiert annyit jatszol es azzal amennyi akarsz.

Tenyleg mely regiokban erheto el? Mo?
Bill eger hasznalhato? ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Hm ingyenes?????
És azt a hatlmas szerverparkot az nv miből akarja fenntartani?Mert az biztos hogy nem a 200$-os shildből.

Mondjuk a Doom 3 ,Crysis 3 ,Resi 5 androidra nem hangzik rosszul

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Ouya v2? Tuti siker lesz. Tuti. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez tisztára xbox kontroller

(#17) Notalab


Notalab
tag

3GB rammal nem fognak elindulni a COD-ok. :))
Vagy a szoftveres jövőről nem minden derült ki.

[ Szerkesztve ]

...

(#18) tatararpad


tatararpad
őstag

Ez a jövő már majdnem a múlté (by Elrond). Egy adatközpont fenntartása nem két fillér, most oké hogy ingyen van pár régi játék a beetetés alatt, de hosszú távon úgyis akkor lesz értelme ha egyidőben jönnek ki rá a játékok a konzolokkal. Ígyis úgyis kellesz rá egy üzleti modell és akkor a fogyasztók eldönthetik hogy vesznek egy ilyet előfizetnek vagy vesznek egy sima konzolt addigra 300 dodó alatti áron és cserélgetik meg adják veszik a játékokat meg minden. Amellett hogy el kell hódítani a már meglévő konzoltulajokat és Steam felhasználókat is. Ezt a felhős játékot el tudom képzelni a Sony Microsoft által, gondolom ők is meglépik majd, mert ott megvan a vásárlói bázis, de az nVidia egy nagyon kis szegmensre lőtt egy alapvetően drága mulatsággal. Vagyis hosszú távon vagy drága lesz vagy leállítják. Én sok sikert kívánok nekik.

(#19) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Most ez tényleg kellett a piacra?
:U

ÁdiBá

(#20) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ez kb akkora forradalom, legalábbis ami a konzolt illeti, mint a kínai O-box vagy mi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#21) arn válasza Kaiku (#3) üzenetére


arn
félisten

ingyenes... a cikket eddig vegigolvasva erdektelen, de innen mar nem tunik rossz huzasnak. 200 dollarert mit kapsz, ha jatszani akarsz? es most itt nem a hc jatekosokra kell gondolni, hanem az alkalmiakra. ha ez elfogadhato latencyvel mukodik, nem kerdes, hogy nem rossz biznisz.

nem mellesleg van a modellnek egy olyan elonye is, hogy nincs evekre bebetonozva a konzolok specifikacioja, hanem az nvn mulik, hogy mekkora teret enged a grafikai fejlodesnek. erdekuk, hogy tobbet adjanak olcsobban.

valszeg medialejatszonak se lehet utolso.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) Televan74


Televan74
nagyúr

De jó hogy nem keltem fel. ;]

Számomra akkor inkább már a PS4.Egy napon biztos el kell szakadjak az asztali pc -től,de az biztos hogy nem emiatt következik be.Felhő alapú játék,ahhoz jó,gyors és stabil net kell,ami sok területen nincs meg.Hosszú idő még ez,mire talán lesz belőle valami.A első tesztalanyok úgy sem mi leszünk.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#23) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Ha ez lesz a játékpiac jövője, akkor abból nagyon nem kérek!

A felhőt meg felejtsék már el, még a marketinges deviánsok is, ha a JÁTÉK szó is kapcsolatba kéne, hogy kerüljön vele! A MWO kanadai szerverén 130-as ping-gel megy a "játék": csak álló célpontokat lehet BIZTOSAN eltalálni, az összes többit csak "körülbelülre" saccolhatja az egyén, mert néha méterekkel is odébb pozicionálja a játékosokat -> ilyenért nem fizetnék egy vasat sem, mert inkább bosszant, mint szórakoztat!
Ha meg csak a single játékmenet élvezhető, akkor miért fizessek, sokkal többet (a felső kategóriás net és a havidíjas felhőbérlet őrület pluszköltségei), amikor azok sokkal olcsóbban is elérhetők a PC-mre - az új játékok meg már közelébe sem érnek a régiek hangulatának, így arra sem kell költeni...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#24) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a legminimálisabb elvárásaimat is alulteljesítette.
Gondoltam hogy valami hülyeséget dobnak fel, de ez...
Kuka...

Máriózni talán el lehet felhőből ,de esetleg valami multis játékot felhőből játszani :F
Felejtős.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25) Kicsimix válasza Notalab (#17) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elfognak .. Csak streameli a játék képet meg az irányításról küldözget adatokat bizonytalan latencyvel elvileg.

De ám ha ez a jövő akkor ne gyártson több vgat végfelhasználóknak :) Aztán majd meglátják, hogy mindenki cloudozni fog. Hát persze.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#26) nubreed válasza arn (#21) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem az alkalmi, casual játékosokért nem érdemes ekkora pénzeket beleölni és fejlesztéseket csinálni. Nekik amúgy is meg van már a játékterük, pl facebookon elérhető játékok vagy millió androidos/app store -os cucc. És amennyire én látom, ez nekik bőven elég is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#27) arn válasza nubreed (#26) üzenetére


arn
félisten

meg az sincs ingyen... es a tabletek is dragabbak.

a hozza nem erto szulo bemegy a boltba, megkerdezi milyen konzolok vannak... maga a starter pack is olcsobb, es utana ingyen jatszhat mindennel, raadasul a tvn latott kep meg uberelheti a konzolokat is. szerinted melyikkel megy haza? ha jo a marketingjuk, es kitartoak, szvsz bejohet.

viszont, hogy ez mennyire eri meg nekik, az kerdeses... az nv nem akkora ceg, hogy ingyen adjon ilyen szolgaltatast.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) Renok


Renok
senior tag

Ez egy rossz vicc, nem lesz ebből semmi.

(#29) nubreed válasza arn (#27) üzenetére


nubreed
veterán

Igen de aki nem is ért hozzá, ha más nem az ismerősei, gyerekei, szomszéd gyerekei, rokon gyerekei, stb révén már vagy 10-15 éve bele van égetve az emberek agyába az hogy XBOX meg Playstation. Na most szerintem az emberek nagy többsége úgy működik, hogy inkább vesz meg egy jól bejáratott márka nevet. Ha azt mondod neki, hogy shield, széttárja a karját és azt se tudja, hogy mi az. Meg amúgy szerintem ilyen vásárlás előtt minimum egyeztet a gyerekkel hogy fiam, mégis melyik kéne, a pléjsztéjsön vagy az xbox? A gyerek azt fogja mondani, amivel a haverok is játszanak az esetek nagy többségében. Szóval nem olyan könnyű ez, még egy ilyen viszonylag nagy cégnek sem mint az nVidia.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#30) arn válasza nubreed (#29) üzenetére


arn
félisten

amennyiben a penz nem opcio, mindenkepp... de ha 10 jatekkal szamolsz, szamold ki a kulonbozetet. meg ennyi erovel az xboxbol se adtak volna el sose egy dbot sem, de a sony elott is volt konzolelet. most megis ok a nagyhalak, es pl a nintendo sehol.

ezzel az ingyenes dologgal en latok benne raciot, de meglatjuk. sok mulik a marketingen.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#31) Angel1981


Angel1981
veterán

Szkeptikus vagyok a sikert illetően.

(#32) D1Rect


D1Rect
félisten

Fail, inkább a GTX 960Ti-t mutatnák be.

(#33) jocomen


jocomen
aktív tag

Szerintem Abu egy amd-troll, és ezt a cikket is csak azért írta meg, h az nv-t nevetségessé tegye. :P

[ Szerkesztve ]

(#34) alevan válasza #81556480 (#16) üzenetére


alevan
őstag

Mert jelenleg az a legkényelmesebb kontroller design.

(#33) jocomen Sőt, Abu az AMD marketing vezérigazgatója, munkaköri leírása, hogy Magyarországon lejárassa az nVidiát. Ezért havonta 999 999 forintot és 99 pengőt kap.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#35) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Ne most komolyan ez a Hír?!
ABU tegyél valamit kérlek.
Hol az új GTX?! ;]

ÁdiBá

(#36) Ghoula válasza ÁdiBá (#35) üzenetére


Ghoula
senior tag

Ki mondta, hogy az új GTX a felhasználó számára kézzel fogható termék lesz? :P
Kapsz egy posztert a kártyáról, meg egy cloud account-ot amivel a felhőben kapsz annyi számítási kapacitást. ;]

(#37) Steven


Steven
addikt

Ehhez milyen netre van szükség kétlem hogy a szaros 30mb/s/ 1mbs feltöltéssel lagg mentesen fut... :U

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#38) nemlehet


nemlehet
őstag

Sokan az alkalmi játékosokat mint célpiac, de aki androidos játékokban gondolkodik az nem fog 200 dolláért venni egy eszközt. A telefonon/tableten is lehet candy crushozni és ha nem nagyon low end készüléke van igazából mindennel lehet játszani rajta. Ha lesznek komolyabb címek az már valami, de ha nem jönnek egy időben a premier címek a többi konzollal akkor felejtős az egész. Ezt nem tudom meg tudja-e/akarja-e finanszírozni az nvidia. Még ha vevők is az emberek erre, akkor is szerintem legalább 5-6 évig masszívan veszteséges lesz minimum.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#39) nubreed válasza Ghoula (#36) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy nem tudom elképzelni, hogy a felhőből való játék energia hatékonyabb lenne. Ha mondjuk ne adj isten, olyan sikeres lesz a koncepció, hogy világaszerte több-száz-millióan rákapnak, ahhoz irtózatosan brutális szerverparkok kellenek, amik csak úgy viszik az energiát. Ráadásul a zöld energiákkal való működés nagyon sok helyen még nem elérhető vagy gyerekcipőben jár. Szóval van az a szint, ahol már az energia hatékonyság is megbukik. Arról nem is beszélve, hogy ahány háztartás annyi hibalehetőség az internet elérésben, amit rengeteg tényező befolyásol és éppen ezért korántsem lesz lag mentes a dolog.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#40) Bici válasza Steven (#37) üzenetére


Bici
félisten

Nem a net sávszélességétől függ a játszhatóság. Inkább attól függ, hogy hány (és milyen) hálózati eszközön megy át az adat, mire elér a túloldalra.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#41) daveoff válasza ÁdiBá (#35) üzenetére


daveoff
veterán

Rajtad kívül kb senki nem számított új GTX-ekre....;)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#42) ÁdiBá válasza daveoff (#41) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Jönni fog az is nyugi még csak március van...
:B

Nem érzed úgy hogy váltani kellene a GTX980-ast?!
Én igen...

ÁdiBá

(#43) DemonDani


DemonDani
addikt

Az X1 bemutatása óta mondom, hogy erre már talán lenne értelme konzolt húzni. Meg vagyok lepve. :| :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44) daveoff válasza ÁdiBá (#42) üzenetére


daveoff
veterán

Én egyáltalán nem érzem, hogy váltani kellene, ha már egyszer kiperkáltam érte 180ezret szeretném is kihasználni minnél tovább. És maximálisan elégedett vagyok a teljesítményével, FHD-ra több, mint elég!

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#45) ÁdiBá válasza daveoff (#44) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nyilván szerintem én se maga a teljesítménye miatt akarom leváltani...
Csak kellene valami újdonság már a gépbe... ;]
Amúgy vicc mert alapon használok mindent...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#46) sh4d0w válasza Ghoula (#36) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sőt, 4m2-es lesz a poszter, amiből 0.5m2 csak alig lesz látható...

https://www.coreinfinity.tech

(#47) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Az NV meg kellett lepje a konzolt is. Mivel az igazi konzolokbol kimaradtak, inkabb megprobalnak osszetakolgatni valami egyeni konzolt.
Kivancsi vagyok hany xbox/ps-es cserelne le a jol bevalt konzoljat erre a felhos akarmire.

Otletnek eleg jo, de a valosagban eleg kicsi toredeke volna a konzolpiacnak. Az hogy teljes gozzel fejleszt az ertheto, hiszen elcsorbult a buszkeseguk. Kimaradtak az igazi nagy-bulibol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48) Jack@l


Jack@l
veterán

Akit érdekel az eredeti előadás, itt nézheti meg:
http://www.ign.com/articles/2015/03/04/watch-nvidias-gdc-press-conference-right-here-on-ign

Főleg a második fele érdekes.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#49) nubreed válasza MiklosSaS (#47) üzenetére


nubreed
veterán

"Kivancsi vagyok hany xbox/ps-es cserelne le a jol bevalt konzoljat erre a felhos akarmire."

Megmondjam?

0

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#50) MiklosSaS válasza nubreed (#49) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem is. Nem latok nagyjovot ebben a termekben. De ne legyen igazam es hoditson....igaz az xbox1 es ps4 melett majdnem lehetetlen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.