Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [balu]


[balu]
tag

Ha nem pár perccel ezelőtt fejeztem volna be a hallgatását egyik albumuknak, biztos kedvet csináltál volna hozzá. :)

(#2) Nunder válasza [balu] (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Fenébe, pedig direkt azért vettem előre mert írtad, hogy egyik nagy kedvenc. Na de sebaj, azért még nincs minden veszve :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) Alexios


Alexios
veterán

Nekem is az egyik kedvenc bandám:) Amúgy ez a Daniel Zimmermann ugyanaz mint a Gamma Ray-es Dan Zimmermann:)

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem pont ehhez az együtteshez hozzászólva, de Sabatonnal, és Powerwolfal hogy állsz? (csak, hogy azok közül mondjak valami powert amit én is hallgatok)

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) crankshaft


crankshaft
csendes tag

A Power Metal az ördög ajándéka, ezért ti mind a gyehenna tüzén fogtok égni az idők végezetéig. Ne hagyjátok, hogy a feszes témák, kemény riffek és szívbemarkoló szólók eltérítsenek az egyetlen igaz stílustól, a Keresztény Rocktól.

A jóságos Úristen vigyázza lépteiteket!

[ Szerkesztve ]

(#6) Samus válasza crankshaft (#5) üzenetére


Samus
addikt

Nem is. Death Metál, Folk Metál, ezeket szeressük. Belehallgattam az írás témájába is. A Pharao nem rossz szám, tetszik. Úgy el is tudom hallgatni. De nekem akkor is a Death/Folk "mix" marad a kedvencem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) elnofx válasza crankshaft (#5) üzenetére


elnofx
csendes tag

A szívemből szóltál crankshaft barát ;] Nem is tudom, hogy emberek miért szeretik a power-t.... fogós riffek a keresztény rockban is akadnak bőven és még értelme is van annak, amiről éneklünk:) (nem pedig céltalan agyszüleményekről megy a pampogás..)

Keresztény Rock FOREVER!

(#8) crankshaft válasza elnofx (#7) üzenetére


crankshaft
csendes tag

Ámen testvérem, Ámen. Egy kis inspiráció a tavaszi/nyári önvizsgálathoz és bűnbánathoz itt.

(#9) Nunder


Nunder
őstag

Pisti, Bálint köszönöm az inspirációt, most már csak azért is írok még vagy 30-at csak hogy mindegyikre tudjatok jönni trollkodni ;] Jah amúgy meg a keresztény rock mellé nem passzol ám a Goa :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Nunder válasza Cthulhu Dawn (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Sabaton-t nagyon szeretem, ha minden igaz megyek is a novemberi koncertre. Powerwolf-ot még nem hallgattam, de most rákeresek és meglesem mit tudnak.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.