Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Nordic válasza lezso6 (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Valahogy én úgy vagyok a Bosszúállókkal, hogy szerintem túlértékelt film. Nem rossz, de nem is olyan, amilyet vártam. Most komolyan, ha kivesszük vasembert, meg a poénjait, semmit nem ér az egész... :U

a témához:
- A Ted is hasonlóan muzsikált nálam(na jó szarabbul). Semmi extra, van néhány alpári poén és ennyi, talán ha egyszer röhögtem el magam rajta(bár az utóbbi években jó vígjátékot nem láttam).
- A madagaszkár szériától kiráz a hideg...annyira nem fogott meg ez az animációs mese, hogy az kimondhatatlan.
- A Prometheus-al nem tudok mit kezdeni. Tetszett, viszont sok dolog volt amit nem értettem(pl az első pár percet).
- Az erő krónikája viszont bejött, nem tudom mi volt a bajod a végével, szerintem egész faszán megcsinálták.
- A Lorax/Skyfall/Twilight széria még kimaradt, azokról nem tudok mit mondani. Az az igazság, hogy hónapok óta győzködöm magamat, hogy megnézzem Twilight szériát, de eddig nem tudtam meggyőzni magam:D
- Nálam minden esetre az év filmje a Dark Knight Rises lett. nem hittem volna, hogy űberelni tudják a 2. részt, de sikerült. Bane egy állat...komolyan mondom ;] .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.