Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán

majd még jön egy: "legjobban várt filmek az idén" bejegyzés is :D

All→M8

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem az Erő krónikája helyére nyugodtan mehet az Emlékmás 2012. Tudtam hogy szar lesz, és úgy csalódtam. Még a Prometheus is jobb.

A bosszúállók amúgy csak nekem nem tetszett? ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem a Chronicle teljesen nézhető volt, sőt. Pofára esésnek semmiképpen nem mondanám, főleg, hogy jó kritikákat kapott. Prometheus dettó.

(#4) callmeakos válasza lezso6 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán

freddyDnek sem tetszett meg jópár haveromnak, szal nem vagy egyedül :D De azért a túloldalon többen vagyunk :DDD Itt minden idők legtöbb bevételei találhatóak. Elég sokaknak tetszett :P

Jhonny06
Ez az egész magánvélemény, de sajna nincs olyan díjkiosztó amely hiánytalanul megnevezné a legjobbakat.

All→M8

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Számomra az év lesz*rabb filme az új Batman volt. Végig sem tudtam nézni... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Az Avengersben egyetértek. Én is meglepődtem. Pozitívan. Nem is tudom mikor láttam utoljára ilyen jó filmet. Jó volt, ahogy a több különálló főhőst összehozták. Meg úgy kompletten az egész. És ahogy mondod a poénok is fa...ák voltak! Tényleg nagyon rég nem láttam már ilyet.

Az erő krónikája szerintem is fura volt. Főleg az a kameranézet zavart, de a közepe felé már megszoktam. Az ötlet szerintem is zseniális - bár nem egyedi -. Én inkább úgy mondanám, hogy többet is ki lehetett volna hozni belőle. Rossznak semmiképp se mondanám. Olyan 1-2x nézhető kategória.

(#7) Jhonny06 válasza callmeakos (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát igen, szerintem az idei Oscar elég gyászos.

(#8) lezso6 válasza callmeakos (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyél szart. 20 zilliárd légy nem tévedhet. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) callmeakos válasza callmeakos (#4) üzenetére


callmeakos
veterán

Wrong kép, az előbbi a minden idők legnagyobb bevételei Amerikán kívül, ez a helyes ;] :P

All→M8

(#10) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Miután kimentem a moziból ez volt az első mondat a fejemben: HOLY MOTHERF*CKER SH*T THAT WAS F*CKIN AWESOME!!!!!!

Detto. :D

Sent from my keyBoard

(#11) Viszlát


Viszlát
addikt

"...és arról szól maga a trailer, amiről a filmnek kéne."

Minden filmre úgy ülsz be, hogy előre eldöntöd miről kéne szólnia, vagy csak elkapott a divatból fikázás?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) callmeakos válasza Viszlát (#11) üzenetére


callmeakos
veterán

Nem, de ha a készítők csináltak egy ilyen trailert, ami szöges ellentéte a filmnek akkor abban van valami. Szerintem nem mondok azzal újat hogy az egész Alkonyat széria egy marék szemetet nem ér, és egyetlen mázlija az a rajongóbázis ami mögötte van. Ajánlom neked ezt a kritikát. És most vonatkoztass el az előadásmódtól és a valódi mondandóra koncentrálj.

All→M8

(#13) Nordic válasza lezso6 (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Valahogy én úgy vagyok a Bosszúállókkal, hogy szerintem túlértékelt film. Nem rossz, de nem is olyan, amilyet vártam. Most komolyan, ha kivesszük vasembert, meg a poénjait, semmit nem ér az egész... :U

a témához:
- A Ted is hasonlóan muzsikált nálam(na jó szarabbul). Semmi extra, van néhány alpári poén és ennyi, talán ha egyszer röhögtem el magam rajta(bár az utóbbi években jó vígjátékot nem láttam).
- A madagaszkár szériától kiráz a hideg...annyira nem fogott meg ez az animációs mese, hogy az kimondhatatlan.
- A Prometheus-al nem tudok mit kezdeni. Tetszett, viszont sok dolog volt amit nem értettem(pl az első pár percet).
- Az erő krónikája viszont bejött, nem tudom mi volt a bajod a végével, szerintem egész faszán megcsinálták.
- A Lorax/Skyfall/Twilight széria még kimaradt, azokról nem tudok mit mondani. Az az igazság, hogy hónapok óta győzködöm magamat, hogy megnézzem Twilight szériát, de eddig nem tudtam meggyőzni magam:D
- Nálam minden esetre az év filmje a Dark Knight Rises lett. nem hittem volna, hogy űberelni tudják a 2. részt, de sikerült. Bane egy állat...komolyan mondom ;] .

(#14) Viszlát válasza callmeakos (#12) üzenetére


Viszlát
addikt

Mi az, hogy akkor abban valami? Honnan tudod, hogy mi volt a filmben, ha nem is láttad? Gyakran fikázol úgy, hogy nem tudod miről beszélsz? Csak a te kedvedért megnéztem, a 2:20 hosszú előzetesből nagyjából 20-22 másodpercet tesz ki a csatajelenet, az is részletekben.

Neked nem tetszett (bár nem is láttad), tiszta sor, de, hogy ettől szemét lenne, azt erősen kétlem. Nem tudom, hogy a csordaszellem tett ilyen nagyszájúvá, vagy alapból ilyen a jellemed, de el kéne gondolkodni az ilyen kijelentések előtt.

Ami a linkelt kritikát illeti, nem igazán vagyok kíváncsi egy olyan megmondóember véleményére, aki nyíltan felvállalja, hogy azért játssza az idiótát, mert az népszerűbb.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15) callmeakos válasza Viszlát (#14) üzenetére


callmeakos
veterán

Nem kellett megnéznem ahhoz hogy kialakuljon róla a véleményem. És még így kis kitudom találni miről szól a film: Találkoznak, beleszeretnek egymásba, jön valami amit a készítők drámának neveznek de a végén mégis egymásba szeretnek. Elég kritikát hallottam ami ugyanazokat a hibákat hozza fel a filmnek. Azaz hogy a szereplők pocsékok, nincs történet, nincs karakterfejlődés. És elképesztően manipulatív. Családban nem egy tini kislány van akiktől megkérdeztem hogy mit szeretnek a filmben. A válasz mindig az volt hogy Edwardot és Bellát. Meg hogy nagyon édesek így együtt... Stb.... Jaaa hogy nekik elég lenne havonta kiadni egy plakátot amin pózolnak együttt és kész.

És tudod miért van ez? Mert a készítők rájöttek hogy az első rész mint film minősíthetetlen, viszont az éretlen tiniknek bejön ez az egész, ezért beindult a biznisz gépezet és a pénz miatt újabb meg újabb részek jöttek ki, közben pedig semmi nem változott. Hódenagyon szerelmesek, húdenagyon együttvannak stb... csak most beszervezték Lautnert akire hogy a tiniknek legyen egy plusz macsó akire lehet izgulni. ÉS bejött. Kasszáknál tarol, mozik előtt sikongató kislányok láthatóak. Ez hol van jól?

All→M8

(#16) Viszlát válasza callmeakos (#15) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kellett megnéznem ahhoz hogy kialakuljon róla a véleményem.

Nincs több kérdésem. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) callmeakos válasza Viszlát (#16) üzenetére


callmeakos
veterán

Ahogy érzed ;)

All→M8

(#18) Иван


Иван
őstag

Avengers annyira nagy csalódás volt a hiperhype miatt, hogy mikor kijöttem a moziból úgy éreztem, lehúztak a jegy árával.

Egy tök átlagos film (amolyen középszar semmilyen), amit az egekig magasztaltak, de... A színészek RDJ-n kívül harmatosak, a helyszínek szegényesek, a látvány mögött meg nulla sztori.

A másik ilyen a Felhőatlasz, amit megint felhájpoltak hogy mekkora alkotás, de közben meg egy nagy közhelyt közöl szép csomagolásban. Kár érte, mert ha az szkriptrájter kcisit megerőlteti magát és a végére rak egy nagy csavart, vagy valamit nem tudom, akkor műalkotás lenne.

Számomra az év pozitív csalódása a Skyfall volt, mert egy Bondhoz képest igen összetett volt, sőt...

SZERK

Diktátor: szerintem Ali G után a legjobb karaktere lett Cohennek, és voltak nagy poénok.
Ted: egyszer nézős, de azt is túlhájpolták. Mondjuk én fullkészen néztem meg.
Hobbit: Szokásos LOTR, tetszett, de azért elég soványka volt, egy fél könyvet 3 részben eladni... Akkor már az erdeti LOTR könyveit vágták volna 2 részre darabonként. Az jobban megérdemelte volna. Ez így csúnyán profitmaximalizálás, amivel nincs gond, de a minőségre megy durván.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#19) Иван válasza Иван (#18) üzenetére


Иван
őstag

Ja, bocs a dupláért:

DK rises meg nem volt rossz, csak szerintem a kettes úgymond túl jóra sikerült. Minden szempontból. Ez azért sokkal átlagosabb volt, néhol kicsit elnagyolt volt.

A végén anti-klimatikus lett (ami szerintem a legnagyobb hibája), csak úgy lelövik Bane-t, Talia meg úgy meghal és nagyjából ennyi a gonosz elleni diadal.
Az jó volt, hogy hagytak esélyt a folytatásra (Robin), de összességében nem lett annyira epic a vége, mint amilyet megérdemelt volna. Ez egy szép közhelyes, de gigamega patetikus happy enddel lett volna kerek.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) Gergosz2


Gergosz2
veterán

na akkor szerintem:

Prometheus nekem tetszett szívesen várom a folytatást. Sokkal inkább ilyen filmek jöjjenek az AvP univerzumba mint az azonos nevű pocsék filmek.

Sötét lovag felemelkedés: Tetszett a rész, maga a trilógia egy remekmű. De azt kell mondjam nem ez a trilógia legjobb része, sokkal jobban tetszett a 2. rész, hiszen maga a batman történetek jórésze Batman és Joker harcáról szól, meg persze meg kell említeni a zseníális alakítést is.

Bosszúállók: Hát nekem ez a film abszolút WTF????
Látványban nagyon ott van de a történet...
Lehet nem én vagyok a célközönség azért nem tetszett annyira.

Az animációs filmekért nem nagyon rajongok , a Shrek 1 volt az utolsó amit láttam, úgyhogy ebben a témában nem vagyok kompetens.

Amit még tetszett az Angels And Airwaves-től a Love című film, ami lehet nem a legjobb film a világon de a zenéje és néhány mondanivalója nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) Dany007 válasza Иван (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Csak, hogy tiszta legyen, a Dk rises az a 2008-as Batman Sötét lovag folytatása? Illetve következő része?

(#22) Иван válasza Dany007 (#21) üzenetére


Иван
őstag

Aha, a trilógia befejező része.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#23) peterszky


peterszky
őstag

Nálam 2012 legjobbja a Rómának szeretettel.

A Tedet az előzetes alapján vártam, de óriási csalódás lett belőle.

What else you gonna do on a Saturday?

(#24) Nordic válasza Иван (#19) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem a vége csak egy szempontból nem tetszett, az a néhány utolsó sec(nem a Robinos részre gondolok, hanem az azelőtt részre, amikor Alfred leül egy csésze "mittudom én mire:D", na azon látszott, hogy nagyon az r=1 nézőknek kellett belerakni, hátha nem értik meg a happy end-et). Amúgy ilyen téren valóban jobb a 2.(Heath Ledger legjobb alakítása). Viszont szerintem hasonlóan jól sikerült a történet, mint a másodikban, csak mivel hosszabb, ezért vannak benne laposabb, kevésbé pörgősebb jelenetek. Anne Hathaway-nek is adhattak volna több szerepet, meglepően jól alakított ő is.

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

Nálam az év csalódása holtversenyben az Avengers és a Prometheus.
Az év filmje nekem a Tinker Tailor Soldier Spy.

Ami még emlékezetes volt az a John Carter, de sztem csak azért mert egyáltalán nem vettem komolyan.
A Prometheus "hülyeségein" kiakadtam és tönkretették a filmet, itt egyáltalán nem zavart, mert úgy voltam vele, hogy "10 évesként" kell nézni.

MOD: A Hunger Games is nagyon rossz volt.
MOD2: A MIB3 is gyenge lett.

[ Szerkesztve ]

(#26) Gergosz2 válasza D1Rect (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szerintem a Prometheus alapjában jól lett, bár kicsit fusztráló , hogy gyakorlatilag megfelezték a filmet, a történet közepén vége lett :/

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) D1Rect válasza Gergosz2 (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

A karakterek gyengék és logikátlanok, a sztori épp elmegy, a színészek épp megütik az elégségest, a látvány 2012-ben a helyén van. Ridley Scott-tól többet vártam.

(#28) Gergő_ válasza peterszky (#23) üzenetére


Gergő_
őstag

Én is így gondolom bár nem láttam tavaly sok filmet. Nekem még a Trouble with the Curve tetszett nagyon.

(#29) callmeakos válasza D1Rect (#25) üzenetére


callmeakos
veterán

És már megint nem kap Oscart Oldman..... De méééééééééért is nem???? :W
A TDK széria miatt külön kapnia kellene a Rises miatt meg főleg. Itt a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#30) D1Rect válasza callmeakos (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Fogalmam sincs, pedig tényleg remek színész. :K
Igaziból szerintem a "rossz" szerepekben zseniális.
Persze a TDK-ban is nagyon jót alakít, de valahogy csak a tőle "megszokott kiváló iparosmunka".

[ Szerkesztve ]

(#31) callmeakos válasza D1Rect (#30) üzenetére


callmeakos
veterán

Nem is értem igazából.

Ha már szóba jött a Rises, este megnézem még egyszer. :U

All→M8

(#32) W1


W1
senior tag

Ted valóban jó film, nagyon egy két dolog van, ami nem volt színpatikus, de örültem, hogy egy kis drámát is raktak bele, bár elvette kicsit tőle a kedvem, hogy a fél FB a Ted-es dolgokkal volt tele, de ez van.

Madagaszkár 3, nyáron úgy döntöttünk barátnőmmel, hogy ne otthon dögöljünk mind a négy nap, míg szülei nyaralnak, hanem menjünk el egyet moziba, rá esett a választás. Különös érzés volt, mivel amikor az első rész megjelent még eléggé gyerek voltam, 10 évesen azért sok dolog más volt.. És pont ezek miatt gyűlölöm a rajzfilmeket, mert ráébresztenek, hogy felnőttem, és ezt még sok más gond fűszerezi, ettől egy kicsit rossz emlék fűz hozzá, de ez minden animációs filmnél így van, (Gru, Fel.. bőgés volt..:DDD) de amúgy tényleg jó, örültem, hogy megnéztem, nem bánjuk, hogy kifizettük érte azt a pár ezrest kajával.

A Kémes hármas volt még szvsz. egy jó film, bár a legutolsó jelenet számomra teljesen elrontotta a filmet, amikor a repülőből ugrottak..

[ Szerkesztve ]

(#33) callmeakos válasza W1 (#32) üzenetére


callmeakos
veterán

Kémes Harmas....
Ebből a címből egy jó szombat délutáni Rtl Klubbos filmre asszociálok :DDD

All→M8

(#34) W1 válasza callmeakos (#33) üzenetére


W1
senior tag

Amúgy most, hogy így mondod, igen, de amúgy nem, azokhoz a filmekhez képest jóval korrektebb. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.