Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Fejloves.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az életben ne legyen több kajája, mint amennyit most ellopott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Mustaros válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nem tudjuk mennyit éhezik és mennyiért dolgozok nap mint nap... Van az a szint , amikor már eljut ide az ember..

(#4) Vakegérke válasza Mustaros (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ma volt, de adódott egy hónap, amikor 300 Forintom volt kajára. Lophattam volna, nem tettem. Ez becsület kérdése.

Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy a főnöke kényszeríti bele a lopásba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Nekem mértek már fél kiló primőr cseresznyét egy paradicsommal Budán, a Fehérvári úti vásárcsarnokban. ...pedig paradicsomot nem kértem. Kofa Style.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) bkercso válasza Vakegérke (#4) üzenetére


bkercso
nagyúr

A hatodik ilyen hónap után már nem csinálnál ügyet belőle. ;) A vásári csalás egyidős a kereskedelemmel - sajna, meg nem szép, meg minden...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#7) PC-rev-RM válasza Vakegérke (#4) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Az én főnököm soha nem tett volna ilyet. Inkább Ő maga adta oda a 3 éves keresztgyerekének a lejárt szavatosságú túrórudit, de engem nem kényszerített.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#8) buherton válasza PC-rev-RM (#7) üzenetére


buherton
őstag

Mi a probléma a lejárt szavatossággal? Semmi.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) Vakegérke válasza buherton (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még a haragosom 3 éves(!) gyerekének se adnám oda.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) kmisi99 válasza buherton (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

Attól függ mennyire járt le. De gondolom ilyen 1 napja lejárt eladhatatlan dologról van szó, szóval valóban semmi baj nincs ezzel, az még vagy egy hétig jó lejárat után.

(#11) buherton válasza Vakegérke (#9) üzenetére


buherton
őstag

Mit jelent a szavatosság? Azt jelenti, hogy a gyártó addig az időponting garantálja, hogy ha megfelelően tárolják az élelmiszert, akkor nem romlik meg. Ezt az időt jóval túl szokták tervezni, hogy biztosan ne romolhasson meg, amikor megpróbálod megenni. Teszem azt, ha van egy csipszed, ami 1 évig jó, akkor az 1 év 1 hónap után is ugyanolyan lesz. Vagy egy konzerv, ami 10 évig jó, azt bátran megeszem 12 év múlva is. Nyilvánvalóan ha túrórudiról van szó, aminek egy hét a szavatossági ideje azt nem fogom 1 hónap után megenni. Így is rengeteg élelmiszert dobnak ilyen hülyeség miatt.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#12) Lauda válasza buherton (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Szerinted nincs gond a lejart szavatossagu turorudival?

(#13) Vakegérke válasza buherton (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arról volt szó, hogy 3 éves a gyerek, aki megeszi. Gondolom, hallottál már az átcimkézésről, átdátumozásról. Én bizony nem adnám neki oda. Megenném én, neki meg vennék egy frisset.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) buherton válasza Lauda (#12) üzenetére


buherton
őstag

A szavatosság utáni napon szerinted azonnal tönkre megy. A penésznek lába nő majd elszalad a cucc?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#15) buherton válasza Vakegérke (#13) üzenetére


buherton
őstag

Lásd -> [link] (az hogy három éves kisgyerek nincs korrelációban azzal, hogy mikor megy tönkre valami. De még akkor sem ha kislányról van szó!)

Mert az átdátumozott termék nem úgy néz ki, mint a friss. Hogyan különbözteted meg? A NÉBIH-nek is elárulhatnád :) .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#16) kmisi99 válasza buherton (#11) üzenetére


kmisi99
addikt

Anyum pár hónapja megevett egy 2011 ben lejárt Ananász konzervet, köszöni szépen finom volt. Igen sok ember már úgy van vele, hogy ha éjfélt üt az óra, akkor azonnal elrohad és rosszul jár aki megeszi. Valóban igen lehet ezen vitatkozni, hogy azért kisgyereknek ne, meg stb, de 1 nap az tényleg semmi még tejterméknél se. Feltéve ha tényleg 1-2 nap volt, mert ez nem derült ki.

(#17) Vakegérke válasza buherton (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te odaadnád neki, én nem. Ezen nem fogunk összeveszni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Lauda válasza buherton (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Es hany nappal a szavatossag lejarta utan lesz nem eheto a turorudi? Nyilvan 1 nappal utana nincs gond. Viszont egy szoval sem irtad, hogy 1 naprol van szo.

kmisi99 Valoban megeri egy 5 eve lejart, 400 forintos szar konzerven kockaztatni egy rosszulletet mondjuk. No komment.

[ Szerkesztve ]

(#19) kmisi99 válasza Lauda (#18) üzenetére


kmisi99
addikt

Nem nézte meg, azt hitte még jó, mással is előfordul hogy nem rögtön a szavatosságot nézi...

(#20) Lauda válasza kmisi99 (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Jesszus...

(#21) kmisi99 válasza Lauda (#20) üzenetére


kmisi99
addikt

Ha kukacok úszkálnak benne persze hogy ki lesz dobva, semmi baja nem volt az ízének, egy romlott dolgot azonnal megérez az ember az első falatnál és kidobja....

(#22) bkercso válasza kmisi99 (#16) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ismerősöm meg 10 éve lejárt babkonzervből készített vacsorát és szintén jóízűen megette. Majdnem belehalt...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.