Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Napfénysüti válasza vicze (#37) üzenetére

A Metro miatt? Eleinte én is ódzkodtam tőle de rohadt jó. Egyszerűen minden kézreesik. És nem csiricsáré.

h3lios: hasonlóan zárt mint az iOS. És azt mégis tonnaszámra veszik. Azért azt vegyük észre hogy mindenkinek mások az igényei.Én például szerettem a WM 6.5-öt mert úgy variáltam ahogy akartam. Akárcsak most az Androidot. Eleinte kifejezetten zavart hogy a WP7-nél ezt nem tehetem meg. Szkeptikus voltam. De mivel jött egy nagyon jó lehetőség belevágtam. Mit ne mondjak nem bántam meg. Sőt amennyire Androidos telefont akartam az O2 utódjának most már annyira nem kéne.
Kell 1-2 hét mire az ember átáll WP7-re és megszokja de utána leeht rájön hogy jó a rendszer. Nem fagyogat és igen gyors úgy hogy ehhez nem kell 2-4 mag meg 1Gb RAM és brutál GPU.
Amúgy persze bőven vannak még hiányosságok hisz tökéletes rendszer sincs, ez se az. Közel se. De szerintem nagyon szerethető. :R

Nokia meg az utóbbi időben hardverben nem volt valami ász, lehet ez is a WP7 felé billentette a mérleg nyelvét. Itt nem kell az über hardveresekkel versenyezni. Legalábbis egyelőre mert a WP8-tól kezdve lehet abba is beszállhatnak.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.