Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomics


Tomics
addikt

nagyon jó videók! remélem lemegy az ára 100 alá akkor ilyet veszek. bár nem tudom mennyire tartós a kinyithatós része 2 műanyag pöcök tartja :F

PH! addikt since 2004

(#2) Napfénysüti

Gratulálok jó videók lettek. Néhol kissé megakad a készülék de összességében nem rossz. Mondjuk most még túl sokat kérnek érte. De 100 körül már szerintem is jó vásár lehet.

Més que un club!

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Megnéztem a videót már korábban és megköszönném itt, hogy elkészítetted. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) ByB válasza Napfénysüti (#2) üzenetére


ByB
addikt

Ha most csinálnám a videót a készülékről, talán még kevesebbszer akadna meg, mert bizonyos mértékig tanulni kell és hozzászokni. Annak ellenére, hogy a hardver és az operációs rendszer sem túl friss, jó munkát végeztek a Nokia-nál.

A következő videómon (HTC HD2 - most hétvégén), szeretnék pár mondatot beszélni is a készülékről.

Tomics - Az N97-ből kiindulva, szerintem nem lesz gond a mechanikával, bár szükséges egyfajta bejáratás és hosszútávon valószínűleg kicsit elpuhul majd a nyitás-csukás. Jelenleg egy tized millimétert sem mozdul el a felső és alsó rész egymáshoz képest.

BloodRay - Mostanában várhatóan elég sok új készülék fog a kezembe kerülni, ha van rá érdeklődés, csinálok róluk videókat, egyre részletesebbeket és jobbakat, remélem. Ezzel is már elkészültem múlt hétvégén, csak most sikerült itt kirakni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Napfénysüti válasza ByB (#4) üzenetére

Én érdeklődve várom a további videókat. Főleg hogy a közeljövőben szeretnék venni valami komolyabb érintős telefont így még érintenek is. Szóval hajrá, várjuk a többi remekművedet is majd ;)
Az külön jó lenne ha a videó közben elmondanád a véleményedet is.

Més que un club!

(#6) zH.


zH.
senior tag

Profi videó , köszi. :R
85k-90k-ért izgalmas lenne ,így semmiképpen sem. :)

just be

(#7) BloodRay válasza ByB (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Érdeklődés nagyonis van, kíváncsian várom a videókat! :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) honyike


honyike
aktív tag

Hello!

Tényleg nagyon jó videók, gratulálok! Ám a jövőben tényleg jó lenne, ha elmondanád a videó közben a véleményedet...

Illetve: Milyen készülékek kerülhetnek a kezed közé? Esetleg egy N900-ast a közeljövőben nem tudnál hasonló célra megszerezni pár napra? :)

Köszi, és további sok sikert: Gábor

(#9) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Jó videók gratula. Remélem a jövőben látunk még ilyeneket! :R

(#10) ByB válasza honyike (#8) üzenetére


ByB
addikt

A hétvégi HTC HD2-es videón már fogok beszélni, bár nem szeretem a saját hangom. :N

Az N900-ról nem pusztán egy videó fog készülni, sokkal nagyszabásúbb terveim vannak vele, de erről egyelőre nem nyilatkozhatom. :B

(#11) honyike válasza ByB (#10) üzenetére


honyike
aktív tag

Az nem baj, ha a saját hangodat nem szereted, elég az, ha a többieknek tetszik az, ha beszélsz! :) Kül. én se szeretem a saját hangomat, mégis sokszor kérnek fel, hogy a suliban konferáljam a dolgokat... :D

Örülök, hogy nagy terveid vannak N900-al, gyhogy nem is kérdezősködöm, csak annyit, hogy:
Mikorra várható? :) Vagy az is titok? :)

Sok sikert: Gábor

(#12) NoX


NoX
senior tag

Gyors kérdés: a felvevő illetve a letevő gombok hardveres, tehát benyomható, vagy az is érintésérzékeny?
Ha érintéses, akkor mennyire használható? Thx.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.