Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Nyilván nem az évszázad vétele, de a hagyományos fónok kedvelőinek ez teljesen jó vétel lehet.
2 sim-es, hosszú akkuidővel, van akinek ez a fő kritérium vásárláskor nem az hogy munkaidőben a netre polírozhassa a bohócot.

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

Én most vettem egy ilyent egy kártyásba 9000ért újonnan. sztem jó vétel

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Végre egy korrekt cikk :C

Nektek odaadnám az 515-öt,hogy átírjátok a cikket. Már van rá 4 frissítés azóta, ami nagyrészt mindent működőképessé tett, és az ára is már csak 29k az edigitalnal :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#4) Nigér válasza Zolik (#2) üzenetére


Nigér
őstag

Annyiért tényleg karaj deal volt

(#5) helixP


helixP
nagyúr

"...ugyanis a Nokia 5800 sem volt éppen egy jól sikerült termék..." Ahhoz képest anno Ajánlottat kapott ;]

(#6) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egy ilyet kérnék neon zöldben (vakuval, 5 megás kamerával, GPS-el, dual aktiv üzemmóddal). Thx :)

(#7) Silentfrog válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


Silentfrog
veterán

Akkor neked egy Nokia N82 kell egyedi előlappal. :DDD

(#8) NoMagix


NoMagix
addikt

Nincs hangerőgomb, ezt hogy utálom! :W

(#9) jenei1994


jenei1994
addikt

Jól néz ki! Ami fájó pont az a vaku :O A jó áron lesz beszerzek egyet.

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ez drága ezért.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) fasyrt


fasyrt
őstag

Sajnos a bővítés sem oldja fel a névjegyzékben található korlátot, 1000 ember adatainál még a legigénytelenebb felhasználók is lehet, hogy többet szeretnének tárolni.

Akkor én a százvalamennyi kontaktommal igazi falusi paraszt vagyok Pestről? :F Egyébként nincs az ismertségi körömben senki, akinek ezernyi ember lenne a telefonjába mentve.Hovatovább, facebookon is ritkaságszámba megy az 1k+ ismerős, pedig jellemzően az embernek több kontaktja van ott, mint a telefonban.

(#12) Fr0z3n válasza Silentfrog (#7) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Muternak, nem nekem. Én elvagyok droidon :DDD

(#13) C$abi


C$abi
aktív tag

Van igény a gombos telefonokra, ráadásul nagy is és itt a piaci rés, amit a gyártóknak észre kellene venniük.
Egy fém sliderrel bármelyik gyártó tarolhatna.

Szerk.:

Maga a telefon külsőre tetszik, de nem tudnának a gyártók ugyanekkora vagy picit nagyobb méretben HVGA-t tenni bele? Az is 4:3-as képarányú, úgyhogy sztem semmi akadálya nem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#14) Silentfrog válasza Fr0z3n (#12) üzenetére


Silentfrog
veterán

Vicceltem, ezer éve nem gyártják már újan és amikor még volt akkor 100 ezres árral indított,ha jól emlékszek. :DDD
De azt tudta amit leírtál és jó képeket készített még mai szemmel is.

(#15) blueMerle válasza fasyrt (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Ne is törődj vele, én lassan 10 éve vagyok vállalkozó, most néztem: 324 kontaktom van, szóval én is magamra ölthetem az igénytelen felhasználó jelzőt. Jó tudni :DDD

(#16) zorzy4 válasza fasyrt (#11) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem is ez tűnt fel először. Kb 200 szám van a sim kártyán, és abból jó ha 15öt használok. Szkotam is röhögni, amikor problémáznak a telefonkönyv szinkronizálásán két teló között. Én csak átrakom a sim kártyát és megtörtént. Amúgy a telefon tetszik, egy wifi,és led vaku elfért volna rajta.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kicsit erős árazás, nem is tudom mit gondolnak...én inkább választanám a Nokia 301-et.

B.Cs.

(#18) csirke3


csirke3
csendes tag

Baromi jól néz ki, főleg ilyen sárgában!

(#19) Csapoati válasza zorzy4 (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ehhez az kamerahoz minek vaku? Szar selyempapirban effektus? :D

#13 C$abi: Biztos vagy te abban a tarolasban? A Samu sem veletlenul nem gyart ilyesmiket szerintem. 2006 reg volt mar.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Örni válasza blueMerle (#15) üzenetére


Örni
senior tag

Nekem 76 kontaktom van a telefonkönyvben, ebből ha 10-et használok, akkor sokat mondtam :) Az okostelefon telefon részét használom legkevésbé.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#21) novinyul


novinyul
veterán

Nincs csengőhang hozzárendelèse kontakthoz.Ez azèrt nem semmi,anyámnak fontos lett volna ez a funkció,de ìgy ment is a háztól.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#22) Silentfrog válasza novinyul (#21) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nagyon sértődékeny lehet anyukád ha ez miatt elment! :DDD ;]

(#23) zorzy4 válasza Csapoati (#19) üzenetére


zorzy4
őstag

Zseblámpának inkább.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#24) energy4ever


energy4ever
addikt

Asha 206 dual sim jobban megeri szerintem!

(#25) 8th válasza Silentfrog (#22) üzenetére


8th
addikt

Íjj... :DDD

(#26) blueMerle válasza novinyul (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Szegény, és kerestetitek őt vagy már meglett azóta? Ilyen dolog miatt elmenni a háztól, fuh, rideg. :(

;] :DDD

(#27) MongolZ válasza Nigér (#1) üzenetére


MongolZ
addikt

X1 1430 mah-os akksival rendelkezik/rendelkezett, ennél butább, biztosan tovább is bírja. Nekem 2 kártyával 2 hétig, 1 kártyával 2.5 hétig röhögve bírja. Mostanában 1 kártyával és alig használom, belekarcolok a 3. hétbe is néha.

(#28) Bog válasza fasyrt (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kicsit szerencsétlen megfogalmazás volt, javítottam, sorry.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) fasyrt válasza Bog (#28) üzenetére


fasyrt
őstag

Korrekt! :R

(#30) Nigér válasza Silentfrog (#22) üzenetére


Nigér
őstag

Kész mint a matek lecke :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) davis999sola


davis999sola
tag

Egy újabb vaku nélküli Nokia telefon... :(

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#32) zsoltyyy válasza davis999sola (#31) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Hát ezaz... Ráadásul nem is 2magos... Ez így kuka... :(

;]

(#33) total90


total90
veterán

Bakker, egy ilyen telefonba minek akartok vakut??? :W
Amire ki van talalva, arra tokeletes szerintem...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#34) meroly


meroly
veterán

van számológép, hangrögzítő, az extrák menüpont alatt időzítőt, stoppert, lámpát (vaku nélkül vicces így nevezni, egyszerűen csak elkezd fehér színben világítani a kijelző)

A készülék tetején a dualSIM-es verzióban nincs lámpa????

Impossible is nothing

(#35) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

"jelenleg nagyjából 20 ezer forintot kell fizetni érte"

Ez szerintem el lett nézve.
Már 14 ezerért megkapod hivatalos 2 év garanciával! Ajánlom az árgépet!
Kártyásan meg volt 10 alatt is. ;)

Ennyit simám megér szerintem.

(#36) Bog válasza meroly (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, máris javítja a szerző, köszi!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem nagyon fontos, hogy ez a feature phone kategória ne degradálódjon le a teljesen alap telefonok szintjére. Továbbra is sokan vannak akiknek a telefon funkció magasan az elsődleges és nekik nem felel meg az 1-2 naponta már tölteni kell. Emellett azért ők sem ragadtak le a 90-es évek közepén, vagyis vannak dolgok, amiket ők is igényelnek, ma pedig azt látni, hogy a maradék feature phone Nokia hasonlattal élve az 1-es és 2-es szériába csúszott vissza.

Szerintem a gyártóknak, vagy legalább 1-2 nagyobb gyártónak érdemes lenne piacon tartani egy olcsó de mégis használható feature phone-t és kidomborítani ennek a kategóriának az előnyeit, az okostelefonokkal szemben, ami például az akkuidő vagy a strapabíróság. Ezt a két tulajdonságot szinte lehetetlen komoly kompromisszumok nélkül implementálni a mai tepsi telefonokba, míg nagyon könnyű a feature phone-okba.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#38) sanyijedi válasza Fancy-boy (#35) üzenetére


sanyijedi
őstag

hát igen, edigitalban is most 15% kedvezménnyel 14.365 Ft. nem rossz ár érte!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#39) Palibá válasza Silentfrog (#22) üzenetére


Palibá
tag

:DDD
Végre egy MOBIL telefon, nem egy konnektorhoz kötött villantós játékgép

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#40) cantus


cantus
tag

Azt gondolom, annak aki két kártyás mobilt keres kizárólag telefonálásra (legyen kellően hangos és ne kelljen naponta tölteni), annak még ez a telefon is sok. Nekem Nokia 108-asom van, 7,5 e-ért vettem, 2 év garival. Tökéletesen elegendő. Nem tudom mi a különbség a két teló között, de dupla pénzt biztos nem ér meg.
Nekem az alábbi kombó jött be a mindennapokba: Egy olcsó, dual simes telefon és egy felső-középkategóriás tablet. Így minden adott, komfortosan, praktikusan tudok bármit intézni.

(#41) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Miért nem lehet az említett E52höz hasonló szintű GOMBOS telefont gyártani? A másik meg, hogy ha már raktak rá ledet, miért nem a kamera mellé, hogy lehessen vakunak használni?

Hogy kell mobilról kommentet irni úgy, hogy ne másnak válaszoljak? :F

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#43) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, végre egy nem okos telefon, :C , más részt maga a kütyü nem annyira tetszetős mint a Samsung C3322-es szerintem szebb, kisebb és nagyon jó hangminőséggel van felruházva. és még megfizethető is:) amellett hogy dual simes.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) gusthy válasza #20749568 (#42) üzenetére


gusthy
veterán

Kevés a RAM :P :P :P

(#46) meroly válasza Bog (#36) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm!

(#37) Tigerclaw: ezzel teljesen egyetértek. A Nokia is az utóbbi pár feature phone-ját úgy adta ki mintha csak a fejlődő országokban vennék az emberek. Ez az S30 már annyira le van butítva, hogy lassan a használat rovására megy. Meg lehet hagyni ezt is, de a jól kiforrott S40-ből lehetne mondjuk egy 6700 utódot kiadni.

Impossible is nothing

(#47) nonsen5e válasza helixP (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Teljesen korrekt kis készülék volt, igaz 4 év használat után úgy belassult, hogy borzalom, de szerettem. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#48) 8th válasza Tomi_Ohl (#41) üzenetére


8th
addikt

Én a fémházat hiányolom. Ha belegondolok a jó öreg E51 miket túlélt, jézusom :D

(#49) dz1989


dz1989
senior tag

Pedig Az 5800 egy I változattal ki javítgatták vólna(Rezidztív Amoledes kijelző, 600Mhz Proci, 256 Ram)
Hát akkórmág a márka csillogása bőven kompezálta(gondolták hogy így is úgy is megveszik. :((( )
A másik hogy alapból Androiddal kellet vólna inditani. Vagy legalábbis a MeeGot felturbózni. Amúgy ha az 5800, N97-nél jólcsinálják akkór a MeeGo sikere is elképzelhető lehetett vólna. Legalábbis is Top3-ban.
Szerintem.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#50) halkow


halkow
őstag

Nagyon ősrégi specik... af azért hiányzik nekem belőle a led a kamera mellett is lehetne

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.