Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) e=mc²


e=mc²
őstag

Sok volt az Entropia meg Second life... mi? :)

Rengeteget gondolkozom azon, hogy mit csinaltam rosszul az eletemben, es hogy mas is vegigjarja-e ezeket a dontesi helyzeteket, amikbe kerultem.

Rengeteg mindent maskepp csinalnek, de fokepp azt, hogy mar fiatal koromban elmennek innet, hogy azokat, amiket ateltem ne kelljen ujbol. Fiatalon meg (iskolaba jarva) be lehet illeszkedni. Ez nyelvtudas/hasznalat es a szuloi hozzaallas/neveles kerdese.

Amit tudunk tenni, hogy elgondolkozunk azon, hogy mikeppen lehetne jobb az eletunk, es ugy elni, ahogy nekunk jo.

ps. Anan voltam.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#2) Nimrod válasza e=mc² (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem mondom azt, hogy bármit is rosszul csináltam, az is tapasztalat.
Meg haszna is volt, például azóta is lelkes olvasóm vagy. ;]

Csak azt mondom, hogy furcsa ahogy a dolgok haladnak és talán nem csak nekem.

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez az idegenség kérdés/érzés attól függ kikkel veszed körül magad.

Én mindenki felé magam adom, nincsenek meg azok a "kérgeim" ami másra rárakódik miután rossz döntésnek bizonyult túlzottan nyitni valaki felé.

Ez erős szűrő, pont azért mert nem látszik, és nem számítanak rá, 9/10 ember elbukik rajta, de akik nem, azok garantáltan jó érzésű, tiszta emberek. A többitől meg távol tartom magam, kerül amibe kerül.

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

Felhívok egy ügyfélszolgálatot, unott hang, gondolatolvasás nélkül is világos a másik fél gondolata: a bánatnak hív ez engem.

Igen, az ő szemszögéből pedig te vagy az n+1., aki azért jön, mert nem olvasta el a manualt/feltételeket stb.

Been there, done that.

Ha ez neked lelki problémát okoz, akkor nem a jó vonalat hívod. :) (Bocs, ha nyers(ebb)nek tűnik, mint amilyennek szánom, de ha megértésre, empátiára vágysz és nem specifikus, ott megoldható problémád van, akkor nem ügyfélszolgálatot kell hívnod. :K )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) dabadab


dabadab
titán

Bamulatos, hogy mindenre van xkcd strip.

DRM is theft

(#6) brownus válasza dabadab (#5) üzenetére


brownus
veterán

LOL :DDD

(#7) e=mc² válasza dabadab (#5) üzenetére


e=mc²
őstag

Es az a vicc ebben, hogy akar meg igaz is lehet, sot!

Ambulimax Provider

(#8) Nimrod válasza Tim82 (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem erre akartam kilyukadni, mert én is csináltam elég sokáig. Ez csak egy példa volt.
Példaként azt is mondhattam volna, hogy egy boltban, ahova egyébként nem jár sok vásárló, neked kell vadásznod az eladóra, mert annyira nem érdekli, hogy ő most hol is van és miért is kap (éh)bért. A magyarázat erre részben előbbi mondatom legvégében volt, azon kívül talán még egyéni mentalitással tudnám megérteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.