Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sqpp


sqpp
őstag

-- FENNTARTVA JÁTÉKTESZTEK SZÁMÁRA --

[ Szerkesztve ]

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

:R és osztom a leírtakat.
Az image telepítése után nekem elsőre nem tettszett - az alkalmazásváltóban például a google keresés sávja üres volt, de nyomtam egy factory resetet és rendben van a tablet azóta. :K

Későn vettem észre az 1. hszt.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) gery2123


gery2123
őstag

Mi ez a Facebook mizéria? Az appjuk egy nagy rakat......
Csak azért ne frissítsd a Tabot mert lehet akad a Facebook? A mai napig egy nagyon jó készülék a nexus 7, és igen mindenki frissítse! :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#4) #41133696 válasza gery2123 (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan.

(#5) sqpp válasza gery2123 (#3) üzenetére


sqpp
őstag

Én sem vágom... felesleges... és egy kalap sz*r. De akinek annyira ÉLETSZÜKSÉGLET, mert van akinek már az szinte, annak tényleg nem ajánlom, mert csak kitépi a haját.. :D

Én jól meg vagyok a böngészőssel, semmi szükségem az appra...tulajdonképpen én max játékot telepítek fel egy androidos készülékre, megy egy Powerampot és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nekem a Nexus 7-tel elérte a google, hogy soha többet nem veszek androidot. Köszöntem, csókolom.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) sqpp válasza Blindmouse (#6) üzenetére


sqpp
őstag

Megkérdezhetem, hogy miért?

(#8) ncc1701 válasza Blindmouse (#6) üzenetére


ncc1701
veterán

lol

(#9) Blindmouse válasza sqpp (#7) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Azért mert abba belaggol hogy megpróbálom feloldani a képernyőt 1 hónappal azután hogy hard reseteltem. Azért mert programok fagynak le rögtön indítás után. Azért mert a tablet 3 nap alatt 0-ra fogyaszja az akksit anélkül hogy bekapcsolva lett volna a képernyő, és mert fél percekig elgondolkozik egy chrome elindításán a tablet. És ez referenciának készült.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) sqpp válasza Blindmouse (#9) üzenetére


sqpp
őstag

Hát akkor te nem tudom amúgy mit fogtál a kezedben... Nem az 5.0.2-t meg az 5.1-et kell nézni.. azok nem sikerültek jóra, de ez igen.. Ha neked egy Nexus 7 nem elég gyors, akkor használj JAVA alapú telefont.... semelyik sem lesz röccenés mentes.. még az iPhone sem.. Talán a Windows Phone, de ezek meg zártak, stb... És végre abba is bele kéne már gondolni, hogy egy Windows Phone, BlackBerry, iPhone mind zárt és inkább azonos hardverekkel áldják meg őket, míg az Androidot nem... ott van több ezer féle hardver és ezt még keverjük, így optimalizálni őket mindegyikre lehetetlen...
Aki nem érti ezt meg, annak felesleges is Androidot vennie, mert sosem lesz boldog.. De még mindig a legjobb oprendszer szerintem... customizálható, nyílt, stb.

[ Szerkesztve ]

(#11) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Köszönjük a tesztet

(#12) westcoastog válasza sqpp (#10) üzenetére


westcoastog
veterán

B@z+, mekkora szagértő leszel mán.. :DDD

(#13) sqpp válasza westcoastog (#12) üzenetére


sqpp
őstag

Megszólalt a body builder xD

[ Szerkesztve ]

(#14) westcoastog válasza sqpp (#13) üzenetére


westcoastog
veterán

Ki ehhez, ki ahhoz. ;]

(#15) Blindmouse válasza westcoastog (#14) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Maradj mán, nézd már milyen jó a nexus 7, hosszú a csík mellette. Igaz, való életben használhatatlan, de ott a bencsmák.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#16) sqpp válasza Blindmouse (#15) üzenetére


sqpp
őstag

Itt az az érdekes, hogy ha megkérdezed ki elégedett a Nexus 7-el a topikjában, csak te szavazol ellene... vajon miért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.