Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A szoftvert tedd fel, nekem megváltás volt mikor nem villogott tovább. Amúgy én is valahogy úgy vagyok vele, mint te. Jó-jó, de nem az igazi. Nekem a régi A4tech jobban bejött.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Továbbra sem értem, hogy lehet ennyi (vagy ennél is több) pénzt kiadni egy egérért.

(#3) N€T0X|N válasza Speeedfire (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Pont egy olyan egérpadot használok hozzá, mint a tiéd. 5 éves, tegnap mostam ki először, már nagyon ráfért. :D Túlélte, sőt kutya baja se lett. Az egérrel jó haverok.

Sent from my keyBoard

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Mi történt az 518-assal, mi baja van?

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Mondjuk ha g400s-t szerettel volna, akkor az a 7 ezer forint nem nagy osszeg egy olyan dologra, amit 5 evig fogsz hasznalni legalabb.

(#6) N€T0X|N válasza kemotox (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Elfogyott. Konkrétan. :D 7 éves volt. Lekopott már róla az egész gumis borítás (az ocsmányságon kívül emiatt kicsit kényelmetlenebb is lett), kicsit megzakkant már mindkét gombja (néha dupla, néha egy se), illetve időnként eldobta az USB-t is, aztán többet végül egyáltalán nem mozdult meg.

Lauda: fizeted a különbözetet? :)

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#7) Speeedfire válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Próbálj ki egy pár ezer forintos egeret, meg egy drágábbat. Ég és föld a különbség. Mind használatban, mint fogásban.
Nem mondom, hogy megéri a felárat, de mindenesetre sokkal jobb.


N€T0X|N: Igen, nálam is ilyen a kettő barátsága. Nagyon jól passzolnak. Mint kés a vajon úgy csúszik az egér. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8) Fr0z3n válasza Speeedfire (#7) üzenetére


Fr0z3n
őstag

2 éve egy sweet nevű tesó gazdaságos egerem van és hibátlan. Cs: GO-val és BF3-al is játszok vele. Nem csak net. Ja, a lényeg a HS :D

(#9) N€T0X|N válasza Fr0z3n (#8) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én is ezt gondoltam az MX előtti egeremről. Ma bottal se piszkálnám meg. :) Ez olyan, mint az SSD. Aki nem próbálta, mindig megpróbálja nekem elmagyarázni, hogy márpedig a HDD elég és teljesítménymániás vagyok. Pedig egyáltalán nem. Csak a jót nagyon könnyű megszokni. És arról visszalépni sokszor fájdalmas. Így vagyok az egérrel is. Óriásit léptem előre (illetve tulajdonképpen vissza a normális kerékvágásba) az újjal. Már hiányzott. :)

Sent from my keyBoard

(#10) Evil Snowman válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ha tudnád, hogy mennyit adtam 2 hete egy Logitech G500S-ért. :DDD

Cikkhez: Jó-jó aGigabyte egérke, de nekem nem kéne. Engem a G500S-el megvett kilóra a Logi. Előtte is Logi cuccaim voltam (vezeték nélküli bill+egér asszem tán MK320-as széria) kifogástalalnul működnek.

Fél évig használtam egy G300-at, de hosszútávon fájt a kezem tőle, mert nem feküdt fel rá a tenyerem, így asszonypajti megnyerte magának.

A programozható gombok sokat dobtak a munkám hatékonyságán is.

[ Szerkesztve ]

(#11) hoffman_


hoffman_
nagyúr

én pont az egérhalálozás miatt biztosítottam be magam, mert nem akarok ebbe a csapdába esni majd. most egy Razer Diamondback Plasma-m van, a második generációs Diamondback, idestova 6 éve van a kezem alatt(és imádom). még időben beszereztem egy használt, megkímélt Salamander Red verziót, hogy ha bármelyik rész meghibásodna, lehessen cserélni gond nélkül, és még 6 évet elmenjen :)

öcsémnek anno vettem egy MX518-at, használtat ugyan, valami német irodaházból, irodai munkáról selejtezték, elég jó állapotban jutottam hozzá, abból is rögtön kettőt vettem, hogy véletlenül se legyen baj vele később :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) Fr0z3n válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak 19119? ;] Árgép szerint ez a legolcsóbb. Ez 45 liter benzin ára, hát inkább eltankolom :DDD

(#13) Evil Snowman válasza Fr0z3n (#12) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kereken egy 20-as volt. :DDD
Ha tehetném én is a kocsimba tankolnám az árát csak éppen 2 hónapja valaki magáévá tette. :(((

(#14) kemotox


kemotox
addikt

Nah beszállok az "én egerem úgy is jobb" versenybe. Erre varrjatok gombot.
Én most épp egy 10 éves, élőhalott MX510-essel zúzom. Igen, élőhalott, egyszer bedöglött, és el lett dobozolva. Viszont néhány napja eszembe jutott, hogy előkotrom ha megvan még, és megjavítgatom (akkoriban anno azt se tudtam mi az a mikrokapcsoló:D). Meg találtam, kipróbáltam. És tökéletesen működik... O_o Pedig TUTIRA emlékszem, hogy volt valami baja, asszem a bal klikk döglött talán be, meg a görgő is rémlett hogy nem a régi. Na utóbbi tényleg elég érdekes volt, de csak az őt tartó rugócska mozdult ki, 20mp volt megjavítani. Hát nem beszarás? De :D Nem tudjatok elképzelni milyen boldog vagyok, régen imádtam az egeret, méghozzá NAGYON régen. Minőségi darab, ráadásul öngyógyító képességekkel rendelkezik. Előjöttek a régi szép emlékek, ráadásul nem kevés pénztől is meg sikerült kímélnem magam. Na EZ a legjobb egér. (Mármint nem általánosan a Logitech MX510, hanem az enyém :D)

(#15) Lauda válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Csak azt nem ertem, hogy valaki szeretne valamit, ami kerul valamennyibe. De az neki draga, ahelyett vesz valamit olcsobban, amit igazibol nem is akart, csak az olcsobb. Szoval kiadtal 8 ezret egy olyan dologert, amit nem is szerettel volna megvenni, a masik meg 15 ezer es hosszu evekig hasznalod. Biztos nem ert volna meg +7 ezret? Nekem igen, csak toled kerdem. :)

(#16) N€T0X|N válasza Lauda (#15) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Idővel kiderül. Ha valami miatt mégsem fog tetszeni a Giga, akkor lecserélem. Talán a 15 ezres egérre. Már túl vagyok azon, amikor mindenből a legjobb kell "mert csak" alapon és azt hiszem azt nem írtam, hogy ez egy rossz egér. :)
Más dolgokra is el lehet költeni a pénzt, azért olyan rettenetesen nem vagyok elengedve ma sem anyagiak oldalán. Szóval amíg nem "muszáj" addig nem akarok egy bizonyos szint fölé menni árban.

Sent from my keyBoard

(#17) Lauda válasza N€T0X|N (#16) üzenetére


Lauda
félisten

:) En sem a legjobbat szoktam megvenni, mondjuk sokszor igen, de ami tetszik, azt megveszem. Es annak orulok is. :) Igen, masra is el lehet kolteni a penzt, de az a legfontosabb szerintem, hogy amire elkoltod, az neked oromet okozzon, kulonben majdhogynem kidobott penz, legyen az barmennyi. ;) En ha veszek valamit mondjuk 2 ezerert es az kesobb kiderul nem olyan ami nekem megfelel, jobban zavar, mint amiert kiadok 200 ezret es olyan amilyet szerettem volna. De persze nem vagyunk egyformak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) Fr0z3n válasza Evil Snowman (#13) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az is már a balkánon van darabokba. :(

[ Szerkesztve ]

(#19) Evil Snowman válasza Fr0z3n (#18) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos tisztában vagyok vele. Lassan véget ér a "nyomozás" és mehetek végre a biztosítóhoz. Legalább valamennyi pénzt visszakapok.

(#20) Freiherr válasza Lauda (#17) üzenetére


Freiherr
őstag

+1

XXX

(#21) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Elszoktam már a jótól. Nagyon jó kis egér ez. Igazából jó a fogása, csak nem jól vettem kézbe elsőre. Egészen kézreállnak az "előre/hátra" gombok is. Játékban pedig nagyon korrekt, amit művel. Nem bánom, hogy ezt vettem. :)

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.