Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vadkörte


vadkörte
addikt

:R

Üdv. V. Körte

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Mi az a cabel winder, és phone stand? Ezekről teszel majd fel fotókat? :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Remek bemutató lett, grat :R

(#4) doongoo


doongoo
addikt

Jó bemutató, gratula :C

Dual SIM teljesen jól teszi a dolgát. Nálam egyik kártya céges, másik privát (cégesre van engedélyezve adatforgalom :)) ) Beállítható alapértelmezettnek, hogy melyikről legyen az adatkapcsolat. Hívásnál és SMS-nél pedig kiválasztható, hogy melyikről kártyáról menjen. Egyszerűen arra nyomunk, amelyikkel intézni akarjuk (nincs kérdezés, stb.)

Nekem nem hiányzik a gombok háttérvilágítása, eddig amelyik telefonom volt ilyen, azon is mindig kikapcsoltam (hogy ne fogyasszon feleslegesen ill. tudom, hogy hol vannak a gombok.

[ Szerkesztve ]

(#5) #53932800


#53932800
törölt tag

Nemtoom de én 60k ért Optimus F6 ot vennék,de kinek a pap kinek a papné;)

Viszont a cikk az marha jò lett

[ Szerkesztve ]

(#6) djula


djula
aktív tag

Az adatkommunikációnál a HSDPA 1900/2100 nem jó, helyesen 900/2100, ez elég fontos előnye a telefonnak, működik a hazai 900-as Voda hálózaton is.

(#7) Samus válasza #53932800 (#5) üzenetére


Samus
addikt

Igen, csak az Telenor Only, ahogy néztem. Vagy kapható függetlenül is? Illetve a 200 dollár azért még nem 60k...(jelenlegi magas árfolyamon 46k), bár előfizetve az F6 ennél olcsóbb, Családban van ilyen készülék, árához mérten kimagasló, minden szempontból. Az LG felületét szokni kell, ahogy a MIUI is más egy sima droid után.

Viszont a bemutatóért le a kalappal, vártam már rá :R

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Dominó85


Dominó85
veterán

Rövid és tömör bemutató lett. Az én Hongmi-m Február végére érkezik meg. A Jiayu G3-hoz hasonlóan arról is írok majd egy igen részletes leírást. Kivesézem ezt a telót is. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#9) petipetya válasza Dominó85 (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#10) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Borzasztó ez a felület és az ikonok, de jól néz ki maga a telefon :)

(#11) Sanyesz. válasza petipetya (#2) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A "cabel winder", azaz kábelcsévélő, az én Hongmimhoz is érkezett, engem egy rózsaszínű, lerágott gumihalra emlékeztet. A "phone stand" egy mini WC-pumpa (de tényleg), amit a telefon hátoldalára lehet cuppantani és így ki lehet vele támasztani a készüléket az asztalon. Mindkettő filléres (azaz centes) holmi. Csak jól hangzik, amikor ajándékként adják. :DD

(#7) Samus: A 200$-ból úgy lesz közel 60k, hogy kifizeted az ÁFÁ-t. Kb. 45.000 Ft + 27% = 57.150 Ft. (és ez még a régi, kedvezőbb árfolyamon, nem DHL-lel)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#12) petipetya válasza Sanyesz. (#11) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Ilyen kábel felcsévélő nekem is van, illetve azt a kis "vécépumpát" is láttam már ebay-en.

Ez utóbbit felcuppantva a hátlapra, milyen dőlésszögben van a telefon?

"nincs rá lezsóidő"

(#13) Sanyesz. válasza petipetya (#12) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ne vicceljél. Milyen dőlésszögben? :C
Ahogyan sikerül...
Ha gondolod lefényképezem, ha akarsz egy jót derülni... ;)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#14) Viktor0610 válasza #53932800 (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Optimus F6-tal az a gond, hogy nem HD kijelzős, a kamerája is "csak" 5 megapixeles, de ja. :P
Akkuban erősebb, de ha stabilan kibír egy napot, az nekem már elég. :)

Samsung Galaxy A54

(#15) petipetya válasza Sanyesz. (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lássuk. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#16) xhege


xhege
addikt

Köszi szépen! Kellett már egy ilyen írás :R
Jövő hét vége felé remélhetőleg már én is tesztelhetem :C

(#17) vadkörte válasza SUPREME7 (#10) üzenetére


vadkörte
addikt

Mi olyan borzasztó a felületen?

Üdv. V. Körte

(#18) vegyszer válasza vadkörte (#17) üzenetére


vegyszer
addikt

Én egy hete nyimkodom, és miután jött rá egy két hónapos téma, és a MIUI launcher ment a kukába, jött vissza a Nova, és a WSM Tools is rá lett rakva, már kifejezetten élveztem a dolgot. Pl a home screen

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#19) #53932800 válasza Sanyesz. (#11) üzenetére


#53932800
törölt tag

Igen én is ÁFÁ-val gondoltam:)

(#20) #53932800 válasza Samus (#7) üzenetére


#53932800
törölt tag

Van Független és T-Mobilos vetzió is

(#21) Samus válasza #53932800 (#20) üzenetére


Samus
addikt

Az F6 volt a T kínálatában?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) bagkri01


bagkri01
őstag

Én is gondolkodtam a hongmin, de végül egy huawei honor 3c lett belőle, de továbbra is tetszik ez is.
dominó85: a huaweiről is lesz teszt.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#23) Dominó85 válasza bagkri01 (#22) üzenetére


Dominó85
veterán

Szupi, várom. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#24) #53932800 válasza Samus (#21) üzenetére


#53932800
törölt tag

Van

[ Szerkesztve ]

(#25) vadkörte válasza bagkri01 (#22) üzenetére


vadkörte
addikt

Kiváncsian várom típustesvér :)
Sajnos az én hüvelykemre csak egy "régi" 3.12.22 port van. Hogy lesz-e 4.x-es kétlem. :( Mindenesetre nagyon fajákosan dolgozik a Huawei-en a MIUI. :)

(#18) vegyszer:
Nekem meg épp a MIUI Launcher jön be. Lehet azért, mert eddig Nova-m volt. Szerencsére nem vagyunk egyformák. :P

Üdv. V. Körte

(#26) kano


kano
nagyúr

Annyival egészíteném ki, hogy a WCDMA 900MHz-et is tudja a készülék.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27) Laza...


Laza...
addikt

Feliratkozás

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.