Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

Fórumozók, ezennel megidézlek benneteket! Ha itt vagytok, adjatok valami jelet!

:DDD

Szerk.: Csak most számoltam össze. 17 film. (illetve ha kijön a para 5 akkor 18) Gondoltam, hogy sokat néztem meg de ennyit? :D

[ Szerkesztve ]

(#2) C4mp3r


C4mp3r
addikt

The Banshee Chapter [link] napokban volt hozza szerencsem, kellemes film, nehol elegge befosat, tudott ujat mutatni. ha olvastal/szeretsz H. P. Lovecraft horror short story-kat, akkor ajanlom

(#3) peter9228


peter9228
aktív tag

Ha tényleg le akarod f.sni a bokád, egyszer menj be egy olyan helyre, ahol élô emberek ilyesztgetnek... Én Londonban végigmentem egy ilyenen. A 3 csillagos volt a "scary". Persze nekünk az nem volt elég, 5 csillagos kellett :D Rosszabb volt, mint bármilyen horror film...

(#4) C4mp3r válasza peter9228 (#3) üzenetére


C4mp3r
addikt

madame tussauds? volt hozza szerencsem nekem is, kellemes elmeny :) new yorkban is van egy, de amellett csak elmentem

(#5) Varoz


Varoz
őstag

Azért a Parajelenségek, mint "Number 1" elég erős. :D
Még csak meg sem ijedtem tőle. :DDD

Játékok közül tudnám ajánlani a Call of Cthulhu-t. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6) nem_tom válasza C4mp3r (#2) üzenetére


nem_tom
őstag

Érdekes. Ezt meglesem ha találok hozzá feliratot. :R

(#3) peter9228: Abszurdisztánban is van ilyen? :D

(#5) Varoz: Pedig sok szempontból az a kedvenc, de mint mondtam ez szubjektív vélemény. Tetszik, hogy olyan valóság érzete van (még ha nem is az de így grátisz megborzaszt), hogy általában nincsenek a képedbe nyomva a parajelenségek, koncentrálni kell elejétől a végéig. Ahogy körvonalazódik a sztori részről-részre. Plusz én mindig beleélem magam a filmekbe, tehát a szereplők érzelmi világába is. Így azért más a film. Bár így sajnos vannak vígjátékok amiket nem tudok élvezni. :D Meg tetszik, hogy hagyományos jelenségekből indul ki a dolog és aztán egyre durvul. (persze változatosan) Szóval sok szempont van ami nálam az első helyre teszi a filmet. :)

Ha már parás játék: Én az Amnesiat játszottam ki. Össze-vissza fostam magam mire végigjátszottam. Elég sűrűn tartottam cigiszünetet a játék közben. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Huma válasza Varoz (#5) üzenetére


Huma
addikt

Arra a filmre (ill ekre) rá kell hangolódni. Nyugodt környezet, félhomály és teljes beleélés kell hozzá. És ha ez megvan akkor jóval nagyobbat üt mint bármelyik ijesztgetős, darabolós horror.
A vontatottsága és az egyre fokozódó jelenségek keltenek egyfajta feszültséget. És az egész úgy van megcsinálva, hogy szinte igaznak tűnik a történet. Emiatt sokkal nyomasztóbb és parásabb.

(#6) nem_tom:
Na az tényleg egy fosatós játék. Szerintem simán a legijesztőbb amivel valaha játszottam.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8) peter9228 válasza C4mp3r (#4) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nem, az ehhez képest piskóta. Thorpe park fright nights.

(#9) nem_tom válasza Huma (#7) üzenetére


nem_tom
őstag

Ott a pont! Neked jobban sikerült megfogalmaznod. :K

Ne is mondd! Öregedtem pár évet mire végigvittem. :D

(#10) Varoz válasza Huma (#7) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem meg vontatott és hiteltelen. Be is aludtam rajta. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

enyhe spoiler

Rec 1-2
-> az elso resz szepen epitkezik, aztan az utolso 10 percben robban. a masodik kisebbet ut, de szinten remek

Shining
-> tudomanyosan bizonyitott, hogy a valaha volt legijesztobb film:). kisertethaz sztori nemi spinnel. Kubrick felet nezd.

Livid
-> francia ujhullamos, allitolag eleg jo. avagy a balerinas horror (de ezt meg nem lattam)

The haunting
-> 63mas, szinten klasszikus, allitolag eleg remek darab szinten

Suspiria
-> ez mondjuk boszorkas, meg regi, de a kisertetjarta haz felig stimmel. az operatori munka pedig remek!

Ringu
-> avagy amikor a jhorror meghoditotta a vilagot.

Eye
-> szellemes, bar inkabb drama. mondjuk ut.

Dog Soldiers
-> magyarul demoni harcosok, elhagyott haz, remek szorakozas:)

kiserletezo kedvu mukedveloknek/haladoknak: The Beyond Fulcitol es a Demons Bavatol

Nemi kieg:
Darkness erdekes volt, a vege tetszett bar egyebkent annyira nem eros. Blair Witch amikor uj volt utott, visszanezve unalmas, plusz az alapotletet a Cannibal Holocausttol loptak. Paranormal Activity meg nekem elegge Poltergeist 2.0nak tunt leirasok alapjan.

Huma: jo film azert magaval kell, hogy tudjon ragadni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) Huma


Huma
addikt

Ezt ismeritek? [link]
Ebben is van potenciál. Kicsit élethűbbre csinálja valaki akkor nagyon ütős lehet, de így sem rossz. Álomból kelve, rossz látási viszonyok mellett simán megtéveszt bárkit pár pillanatra.

(#9) nem_tom:
Főleg a vizes pálya volt szerintem parás. Bár a fene tudja. Minden részén volt para. A folyamatos sötétség és a hangok. Meg a tehetetlenség érzése. A többi játékban van fegyvered, tudod hogy van esélyed. Itt viszont ha elkapnak akkor véged.

(#10) Varoz:
Tényleg vontatott, de ez jelen esetben nem hiba a készítők részéről hanem szándékos.
Amúgy meg nem hiteltelen mert ott voltam és láttam. Egyébként meg minden nap két órát állok az ágyad mellett és nézem ahogy alszol. ;]

(#11) proci985:
Ha megfelelő elvárásokkal és szemmel nézed a filmet akkor nem olyan nagy probléma a vontatottság. Csak sokan úgy ülnek le nézni hogy na most 5 percen belül vérfürdő lesz.
"Sajnos" a vontatottság is a film része. Anélkül sokkal kisebbet ütne a film vége.
Amúgy más mint a Poltergeist.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Varoz válasza Huma (#12) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor vakard már meg a hátam, mert viszket! ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14) nem_tom válasza Huma (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Hinnye, mit élhettek át szerencsétlenek. :DDD

Azaz. Akkor volt a legviccesebb, mikor kifogyott az olaj a lámpámból és teljes sötétségben kellett mászkálnom olyan helyeken ahol időnként csúnya és veszélyes dolgok bukkantak fel. :D

Egyébként egy óriási plusz pont a Paranormal margójára, ha hiszel is az ilyesmikben. ;)

(#11) proci985: Köszi az ajánlásokat, majd utánuk járok. :R

A Paranormal egy erősen réteg film. Akiket megfog nagyon fog tetszeni, akiket meg nem azoknak egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#15) proci985 válasza Huma (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vontatottsag nem baj, Rec is szep lassan indul es epitkezik.

viszont nekem picit nagynak tunt a hype. de mondom ezt ugy, hogy intenzitasra ott a par eves Martyrs, annal tomenyebb filmet szerintem nem nagyon lehet mar osszerakni:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) Huma válasza Varoz (#13) üzenetére


Huma
addikt

Előbb megvárom míg elalszol... ;]

(#14) nem_tom:
Na ja. Van egy ismerősöm aki hisz bennük. Nem is néz ilyen filmeket. :D

(#15) proci985:
Én nem emlékszem olyan nagyon nagy hype-ra. Inkább csak két tábor vetélkedésére. Az egyik szerint nagyon rossz, a másik szerint viszont nagyon jó. Szerintem nagyon jó film ha a helyén kezeled és bele tudod magad élni. De simán megértem azokat is akiknek unalmas. Az emberek többsége hozzászokott ahhoz hogy minden öt percben történik valami érdekes dolog egy filmben.

Amúgy pár éve megnéztem újra a Ragyogást és már egyáltalán nem ütött akkorát mint anno. Szerintem vannak már nála sokkal félelmetesebb horrorok is. Régen lehet hogy valóban a legfélelmetesebb volt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) nem_tom válasza Huma (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Én is hiszek az ilyesmikben, pont azért szeretem ezeket a filmeket. Persze nem hiszek el én se mindent feltétel nélkül amit a film mond/mutat, de van igazság alapja. Viszont a természetfelettiben való hit már egy más téma, ne kezdjük el vitatni. :D

(#18) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A Blair Witch Projectet teljesen félreértetted. Ezt a filmet 1994-ben (vagy mikor :F) úgy adták ki, hogy teljesen valós, egy dokumentumfilm, amely három eltűnt fiatalról szólt, akik a blair-i boszorkány felkutatása során tűntek el, majd később megtalálták az általuk rögzített videofelvételeket, amelyeket most meg is mutatnak a nagyközönség számára. Gyerekként láttam, utána sokáig nehezen tudtam elaludni esténként. Nagyon durva volt, főleg amiatt, mert mindenki azt hitte ez a valóság. Na mindegy...

A második rész viszont kellemes csalódás, egy egész korrekt kis horror, amely megijeszteni nem igazán fog, de szerintem korrektül összerakott, élvezetes film. Érdemes megnézni!

A Paranormal Activity filmek szerintem is a gagyi kategóriát súrolják, kivéve a befejezésüket, viszont számomra az Insidious, abból is az első az egyik legdurvább horror, amit valaha láttam a mai napig.

Ezt a blogot lementem, haverral minden héten összejövünk viszkiskólázni + horrorfilmezni és már kezdünk kifogyni a használható alternatívákból, szóval köszi a listát! :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19) Huma válasza nem_tom (#17) üzenetére


Huma
addikt

Velem már történtek megmagyarázhatatlan dolgok. Szoktam is néha mesélni róluk, csak kár hogy senki sem hiszi el a történeteimet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Varoz válasza Huma (#19) üzenetére


Varoz
őstag

Jó, te egy legenda vagy itt a PH-n. :U ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21) Huma válasza Varoz (#20) üzenetére


Huma
addikt

Szerencsére még élő. Ezt is tedd hozzá. :D

Amúgy ezzel a mindenki számára nyilvánvaló ténnyel mire akartál utalni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22) Varoz válasza Huma (#21) üzenetére


Varoz
őstag

Semmire. Itt sem vagyok.

;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23) nem_tom válasza KubanitoS (#18) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem értettem félre. Bár én egyik filmről sem hiszem el, hogy valóságos ahogy erről sem. Maximum valóságalapja van. A gond az volt, hogy én nem így kezdtem el nézni a filmet. Hanem bizonyos elvárásokkal. Így csalódás volt. Ezért is írtam, hogy inkább csak érdekesség.

Nagyon szívesen! :D

(#19) Huma: Velem is, bár nem komolyak. Tervezek hamarosan bizonyítékot szerezni a házunkban lakó szellem/szellemek létezéséről. Mert biztos vagyok benne, hogy van. Kíváncsi vagyok most hányan fognak elmeroggyantnak tartani. Viszont mielőtt bárki belekötne: már ezen filmek előtt is tapasztaltam szellemjárást. :D

(#24) Huma válasza Varoz (#22) üzenetére


Huma
addikt

Aludjál már! Tudom hogy te ráérsz de nekem még ott kell állnom két órát az ágyad mellett.

(#23) nem_tom:
Az enyémek sem voltak olyan túl komolyak. Meggörbülő fémek meg ilyesmik.

Nem természetfeletti:
Egyszer két napot is láttam az égen. Akkor meglepődtem. Azóta utánanéztem és kiderült hogy ez egy ismert légköri jelenség.
Egyszer meg világító fényeket láttam a Balaton vize alól feltörni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) KubanitoS válasza Huma (#19) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mesélj akkor nekünk valamit! Ha nem is fogja mindenki elhinni, érdekességnek jó lesz!

Játékok terén az Outlast-et tudom melegen ajánlani. Itt található a végigjátszás eléggé poénos, élvezetes stílusban. :D

Egy éjszakára bármelyik horrorfilm helyett melegen tudom ajánlani ezt a végigjátszást, csalódás kizárva! :K

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#26) nem_tom válasza KubanitoS (#25) üzenetére


nem_tom
őstag

Az Amnesia után valahogy nem akartam elkezdeni ezt a játékot. Az ilyen játékok sokkal durvábbak mint a filmek. Majd talán egyszer rászánom magam. :D

(#27) KubanitoS válasza nem_tom (#26) üzenetére


KubanitoS
veterán

Felesleges, éppen elég végignézni a videót, komolyan mondom. Ha nekem kellett volna játszanom vele, akkor tíz perc után letettem volna. Ez valami kegyetlen durva cucc.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28) Varoz válasza Huma (#24) üzenetére


Varoz
őstag

Civilization V-öt tolom, nem most fogok aludni. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29) Huma válasza KubanitoS (#25) üzenetére


Huma
addikt

"Ami még érdekes volt az egy több évvel ezelőtti napon történt. Elég szerencsétlen nap volt.
Úgy indult, hogy elindultam vizsgázni az egyetem A épületébe. Rögtön az első percben eltaknyoltam a bicajjal mert ónos eső esett, de valami olyan fajta ami tök láthatatlan volt. Szerencsére a legkisebb sérülés nélkül megúsztam a dolgot.
Mikor odaértem az A épülethez, derült ki hogy egy fontos jegyzőkönyvet nem vittem el. Vissza kellett érte mennem.
Amint visszaértem, rögtön elindultam a szobám felé mikor a fejem felett, a folyosón leszakadt a lámpa. Egy hosszú neon lámpatest volt. A vezeték megtartotta és nem esett le, de olyan hosszú volt az egész, hogy pont fejmagasságban volt a földtől. Na ez a lámpatest zúgott el centiméterekre a fülemtől.

Utána elment a netem. Emiatt átmentem a D épületbe reklamálni. Amint odaértem az ajtóhoz és kopogni készültem kivágódott és hajszál híján orrba vert. Amikor túltettem magam a meglepetésen bementem és a rendszergazda elé tártam a problémám. Mint kiderült a gépem mac címe érthetetlen mód eltűnt a rendszerből.
Aznap ennyi volt a balszerencséből. Mindenesetre furcsa volt, hogy ennyi, kicsit szerencsétlen, majdnem balesettel végződő dolog történt velem pár óra leforgása alatt."

A gondolatolvasásban pl hiszek. Párszor már tapasztaltam, hogy ha spontánul is, de működik. Ha sokáig vagy valakivel "összezárva" és egy húron pendültök akkor egy idő múlva megfigyelhető lesz ez a jelenség.
Pl gondolkodsz egy számon és hirtelen elkezdi a másik fél dúdolni. Vagy az asztal felé intesz hogy adja oda azt az izét és ő pontosan tudja hogy az ott lévő ötven dolog közül melyikre gondoltál (Úgy hogy elméletileg nem lehetett kitalálni. Tehát nem épp chipset majszoltál és a tunkolós szószt kérted).

(#28) Varoz:
Akkor dobj már légyszi egy privit, ha fekszel mert fárasztó itt készültségben állni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30) nem_tom válasza KubanitoS (#27) üzenetére


nem_tom
őstag

Áh! Én olyan afféle bevállalós, határfeszegetős srác vagyok. Inkább játszom, úgy hatásosabb. Persze lehet, hogy beleőszülök de talán megéri. :DDD

(#29) Huma: Érdekes. Pechszéria szerintem.

A gondolatolvasást viszont még nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#31) Varoz válasza Huma (#29) üzenetére


Varoz
őstag

Meg egy fenét. Te dolgod tudni. Olvassál gondolatot! :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32) nem_tom válasza Huma (#29) üzenetére


nem_tom
őstag

A neonos részről eszembe jutott valami. Még sok évvel ezelőtt mikor gyerek voltam az ágyam fölött volt egy polc. Azon volt egy termetes porcelándísztárgy. Volt súlya rendesen. Arra keltem egyik éjszaka, hogy pár centi híján a fejem mellé csapódott. Pedig nem a szélére volt helyezve. Ha fejbe vág, talán túl sem élem. Na az mi lehetett. :D

(#33) Huma válasza nem_tom (#30) üzenetére


Huma
addikt

Túl sok volt az a pech szerintem. A lámpatest leszakadására pl kb lottóötös szintű esély volt. Ha az nem lett volna akkor én is csupán egy pechszériára gondolnék. De persze lehetséges, hogy valóban csak erről van szó.

A gondolatolvasás gondolom adottság kérdése is. Lehet hogy mindkét fél részéről fogékonynak kell hozzá lenni.

(#25) KubanitoS:
Tényleg olyan jó? Most 2e-ért meg lehet venni.

(#31) Varoz:
Ahhoz előbb össze kell hogy legyünk zárva. Tudod, hogy összehangolódjunk. ;]

(#32) nem_tom:
Előttem meg régen, nagyon ritkán kinyíltak az ajtók. Nem a szélmozgástól mert az nem nagyon volt. Volt olyan hogy tenni akartam a tűzre a kályhában és a bezárt kisajtó kinyílt mikor odaléptem hozzá egy marék fával.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34) Varoz válasza Huma (#33) üzenetére


Varoz
őstag

Még csak az kéne! :DDD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35) Varoz válasza Huma (#33) üzenetére


Varoz
őstag

Előttem meg régen, nagyon ritkán kinyíltak az ajtók. Nem a szélmozgástól mert az nem nagyon volt. Volt olyan hogy tenni akartam a tűzre a kályhában és a bezárt kisajtó kinyílt mikor odaléptem hozzá egy marék fával.
Úúúú, te egy Jedi vagy. :Y

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36) Huma válasza Varoz (#34) üzenetére


Huma
addikt

Jó az aláírásod. Mikor nagyjából ezt fejtegettem akkor mindenki a torkomnak ugrott itt a fórumon.

(#35) Varoz:
Sosem tagadtam. :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) nem_tom válasza Huma (#33) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor neked a látványosabb verzióban volt részed. Nálam csak egyszerűbb dolgok voltak: léptek mikor senki sincs ott, kaparás az ajtón, rejtélyes dübörgések, elsuhanó árnyak vagy más jelenlétének az érzékelése mikor teljesen üres a helység. Anyám mondjuk több mindent szokott tapasztalni mint pl: szekrényajtó nyílása, motoszkálás, szék mozgatás meg ilyen finomságok. Persze mindezt ritkásan. A család többi tagja meg semmit.

(#38) Huma válasza nem_tom (#37) üzenetére


Huma
addikt

Azért oda kell ám figyelni. Én egyszer a saját árnyékomtól ijedtem meg. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39) Varoz


Varoz
őstag

Mi van? Fellőtték a pizsamát? :DD

Tessék vigyázni, mert a viszketés amit éreztek, nem a bolha volt. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#40) nem_tom válasza Huma (#38) üzenetére


nem_tom
őstag

Természetesen mielőtt bármilyen természetfeletti következtetést vonnék le átgondolok minden racionális magyarázatot. :D

(#41) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Cikkíró, akkor íme még pár hasonló vagy hasonló témájú film :DD

Hírnök (nálam abszolút az egyik legütősebb a témában)
A titkok kulcsa
A túlvilág szülötte
Pokolba taszítva
Ördögűzés Emily Rose üdvéért
100 halálos lépés

Hirtelen ennyi ugrott be :DDD

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#42) nem_tom válasza Ununqatrium (#41) üzenetére


nem_tom
őstag

Köszöntem, amint lesz időm ezeket is lecsekkolom. :R

(#43) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hmm, én ezekből a filmekből szerintem egyet sem láttam. Az a probléma velem, hogy a hasonlóktól soha nem ijedek meg, soha nem szorul össze a gyomrom, és unalmamban mindig elkezdem dramaturgiailag elemezni a filmet.

(#44) Huma válasza Ununqatrium (#41) üzenetére


Huma
addikt

Az aktuális favoritot se felejtsük ki.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45) KubanitoS válasza Ununqatrium (#41) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, a Pokoba taszítva valami kegyetlen jó film. :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#46) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Insidious a világ legtúlértékeltebb filmje. Nem nézek sok horrort, az ijesztgetésre sem vagyok immunis, de az valami elképesztően szar film volt, végiguntam az egészet. Feszültség semmi, és az ijesztgetés is gyenge :( .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#47) Ununqatrium válasza Cthulhu Dawn (#46) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Szerintem igazad van. Kivételesen a folytatás, amit viszont alulértékeltek, bőven jobb.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#48) Huma


Huma
addikt

Megvettem az Outlastot. Tényleg fain játék.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#49) nem_tom válasza Huma (#48) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha kivégezted kíváncsi leszek szerinted keményebb e az Amnesianál. :D

(#50) Huma válasza nem_tom (#49) üzenetére


Huma
addikt

Az elején elég lájtosnak tűnt. Csak sétáltam és nem történt semmi, majd hirtelen el kellett mennem gatyát cserélni. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.