Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Hát ezt szomorúan hallom!

Mi várható akkor tőlük. Kisebb játék? Vagy a Witcher3 -hoz még valami plusz? :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Elhúzzák ezt nagyon... :U remélem nem kukázzák.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Hajjajj... :O :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Ez sajnálatos nagyon.. :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) vitaro


vitaro
senior tag

Nemrég az egyik CDPR-es fejlesztő azt nyilatkozta, hogy 2021-ig meg fog jelenni a játék. Ilyen ütemben tényleg elhúzzák addig...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#6) wikings2


wikings2
őstag

Bánom is én, a Witcher 3 al kihúzom még 2 éven át, utána meg már biztos nem kell sokat várni :K

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) marc.loedi válasza vitaro (#5) üzenetére


marc.loedi
csendes tag

Hogy mi?! :Y Ha ez igaz, en nem tudom mit kezdek magammal addig :DD

(#8) atainprison válasza marc.loedi (#7) üzenetére


atainprison
senior tag

Én inkább várok 3-4 évet minden játékuk után a következőre. Nem szeretném, hogy átmenjenek EA-ba és minden évben kiadjanak egy 8-10 órás játékot, ami full középszerű.
A Witcher 3-ba közel 400 órát toltam már, ami ahhoz képes, hogy csak single módja van, rohadt sok.

[ Szerkesztve ]

(#9) mg1992mg válasza Televan74 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Witcher 3-hoz már csak a Blood and Vine jön, kap gondolom még pár patchet, s Geralt kalandjainak vége.
Nem lesz itt már semmi plusz.

De a Cyberpunkkal úgy vagyok, hogy inkább megvárom, mintsem korábban jöjjön, bugosan, félkészen. Lásd a többi nagy gyártót, akik évente dobálják ki az új részeket mindenhez..

(#10) [Prolixus] válasza mg1992mg (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem az a gáz, hogy nem idén jön vagy valami, hanem hogy ki sem viszik az E3-ra. Oké, őrületes gameplay videókra én sem számítanék, de mondjuk pár kép, concept art, vagy valami rövid cinematic teaser is frankó lenne már. Valamit csak tudnának mutatni a játékból...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jó munkához idő kell... De a bejelentés óta, már tényleg tarthatnának ott, hogy előálljanak egy kis gameplay-el, de akkor ezek szerint még ennyire sem haladtak vele.

Prolixus: szerintem meg felesleges idegnyúzás-húzás lenne bejelenteni, hogy kiviszik a játékot, utána meg kapnak a kíváncsiskodók, meg a tűkön ülők egy 40mp-es prerender eksön animációt, aminek a valós játék tartalomhoz semmi köze... Just Sayin'...

(Kíváncsi vagyok mire képesek Sci-Fi téren a Witcherek után, mert azok nem éppen az én stílusom...)

[ Szerkesztve ]

(#12) [Prolixus] válasza SunMount3r (#11) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nagyon sokat nem haladhattak azért szerintem. Eleve egy kisebb csapat kezdte el a fejlesztést, aztán a hírek alapján ők is egy időben átkerültek a W3-as teambe, hogy időben befejezzék a játékot. Nem olyan régen dolgoznak rajta gőzerővel, már ha lehet hinni a híreknek.

"szerintem meg felesleges idegnyúzás-húzás lenne bejelenteni, hogy kiviszik a játékot, utána meg kapnak a kíváncsiskodók, meg a tűkön ülők egy 40mp-es prerender eksön animációt, aminek a valós játék tartalomhoz semmi köze... Just Sayin'..."

Oké, mondanám, hogy ott a pont, ha nem lehetne az E3-as bejelentéssel egyben azt is közölni, hogy gameplay videó vagy ilyesmi nem lesz, egy kis minimális nyalánkságra lehet majd csak számítani.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) cattus


cattus
őstag

Nyugalom emberek, 2077-ig meg fog jelenni. ;]

Do the thing!

(#14) FoxiestFox válasza cattus (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor már minek, addigra már irl is élvezhetjük a cyberpunk világot. :))

(#15) L3zl13 válasza FoxiestFox (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Vagy a Falloutét... :P

Aki hülye, haljon meg!

(#16) FoxiestFox válasza L3zl13 (#15) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt csak a tetemeink élvezhetnék. :)

(#17) Thodeus válasza FoxiestFox (#16) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ghoulként még lehet :DDD

(#18) FoxiestFox válasza Thodeus (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

lol.. :))

(#19) Memora


Memora
senior tag

Ez ugye a Cyberpunk 2020 pen and paper RPG alapján készül? A betűtípus legalább is erre enged következtetni.

Fancy quote placeholder

(#20) L3zl13 válasza Memora (#19) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Elvileg igen, legalábbis Mike Pondsmith-szal közösen jelentették be annó a játékot.

Aki hülye, haljon meg!

(#21) [Prolixus] válasza L3zl13 (#20) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De nem konkrétan abból csinálnak játékot, ezt a címe is mutatja. Afféle "folytatás" lesz hozzá, vagy mifene.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) L3zl13 válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez szerintem nem olyan egyértelmű. A Cyberpunk 2013 és 2020 játékok címe mára "elavult", mert az egyik már múlt idő, és a másiknál sem életszerű, hogy a jelenlegi világunkból 4 év alatt eljussunk a CP2020 világába. (Feltéve, hogy nem valami alternatív történelemre épül, mert nem ismerem ilyen szinten.)
Szóval lehet, hogy csak a címet "updatelték" :D, és egy az egyben beemelik a 2020 világát, de az is, hogy a 2020 jövőjében játszódik.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) [Prolixus] válasza L3zl13 (#22) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Lehet, ki tudja. Mivel a sztoriról jelenleg semmit nem tudni, így akár még az is lehetséges amit írsz. Meglássuk. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.