Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Malachi


Malachi
addikt

nem emlékszem, mikor volt utoljára ilyen periféria/hardver ami ekkora fejlesztést igényelt. bár fene tudja, másnak talán ez az átlagos konfig. :) azért jó ez, talán egy kis mentőövet dobhat a hardvergyártóknak. ilyesmi kellene még sok, hogy ne legyen elég az én szerintem már 5 éves konfigom máig is mindenre.

(#2) erkxt


erkxt
tag

Az első hírek még arról szóltak, hogy 60.000 ft környékén lesz az ára. Én már semmit se hiszek el. Egy biztos ha drága lesz úgyse veszek. Elég gáz ez a valóság is nem kell még virtuális is. :DD

(#3) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez a legjobb. Szokás megadni ajánlott és minimális gépigényt. Ők megadtak egy ajánlott minimálisat... :D

Amúgy csak VGA szintjén tűnik húzósnak, a többivel azért szerintem pl. a fórum tagjainak jó része rendelkezik.

Igazából egyetlen egy dolgon múlik ez az egész: magának a riftnek a kibocsájtási árán. Ha drága lesz, úgyse kell majd a kutyának se. Meg én elhiszem, hogy maximumot akarnak kihozni az egészből, de én kiadnék egy DK2 alapjaira épülő, picit reszelt, de kisebb igényű olcsóbb verziót is. Na azt vinnék mint a cukrot.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) Danex válasza HyP3b0y (#3) üzenetére


Danex
addikt

a VGA meg "természetes", hisz mindent duplán kell számolni.

(#5) Diopapa válasza Danex (#4) üzenetére


Diopapa
addikt

Igazából az egész nem természetes. Milyen játék alatt kell érteni? Team Fortress 2 vagy Crysis 4? Érted a problémám?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6) togvau válasza Danex (#4) üzenetére


togvau
senior tag

nem kell duplán számolni...

hitler, sztálin, micro usb

(#7) nubreed


nubreed
veterán

Ez kb egy mai átlagos játékos pc. Egyáltalán nem durva a HW igény.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) Gasd Tasd válasza erkxt (#2) üzenetére


Gasd Tasd
újonc

Voltak hírek, hogy ingyenes lesz. Nem tudom, hogy hogy gondolták :D

(#9) schawo válasza Malachi (#1) üzenetére


schawo
titán

4K-s monitor? Az sokkal nagyobb gépigénnyel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) big-J


big-J
őstag

Mivel kimondottan szemeznek a közösségi felhasználással is, nem szabad elfelejteni amikor az árakat emlegetik nem custom buildeket emlegetnek hanem jól túlárazott egyben gépekről beszélnek, ezért ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.