Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jól néz ki (jól átvetták a Sony órastílusát :P ), de sajnos meg kell szoknunk, hogy egy-egy flagship 200K lesz. :(

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

hát röpködnek az árak,de ha a speckokat nézzük akkor nem is vészes...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem olcsó, de sajnos mindegyik gyártó az egekbe emelte az árait.

Samsung zászlóshajók milyen áron kaphatóak? Új iPhone-ok? Sonyk? Az új Lumiák is arany áron nyitnak a hírek szerint. Még a Nexusoknak is elgurult az ára.

[ Szerkesztve ]

(#4) sanyijedi


sanyijedi
őstag

még mindig olcsóbb mint a samsung 200+ os árazása.. persze lehet, mire idejut akkor lesz annyi. (ha egyáltalán idejut)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) sveczo


sveczo
tag

Nem vagyok nagy LG rajongó. De ez az a teló ami nekem kell! :)
Legjobban a hátlap tetszik. Pont az a rész amit alig látni és nem csinál semmit csak van :) Az árán meg nem kell meglepődni. Lesz az olcsóbb is. A G3-at adnám érte.

(#6) bok92


bok92
addikt

Magyarán itthon lesz ez 230k is... :U

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Már várom az 1000 eurós átlag csúcsmodell árat :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Hunujv válasza bok92 (#6) üzenetére


Hunujv
tag

Annyi biztosan.

(#9) Legendd válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Legendd
senior tag

Pedig amikor a G3 megjelent, azt hittem, végre lett eszük a gyártóknak és olcsóbb lesz egy kicsit minden. Na, ebben az álomvilágban nem kellett sokáig élnem :D

Alea iacta est!

(#10) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Tényleg baromi jól néz ki ez a telefonon, de most komolyan... Dupla kijelzősnek hívni egy soványka kis csík miatt amin pop up-uk jelenhetnek meg... Baromi izgalmas... :D

(#11) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Mit lehet erre mondani? Ennyi egy flagship ára jelenleg. Persze bele lehet kötni, hogy 2015 végén ennyiért megéri-e s808-al telefont venni. De ezt leszámítva nagyon jónak tűnik ez a készülék.

(#12) Zoja™ válasza Legendd (#9) üzenetére


Zoja™
őstag

Te kis naiv... ;]

(#13) Plazmacucci válasza Legendd (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az a legszomorúbb, hogy mennek a gyártók egymás után. Biztos ciki ha valaki egy százassal olcsóbban adja a csúcsmodellt. Akkor már nem is igazi zászlóshajó...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) sanyijedi válasza ctvagyok (#11) üzenetére


sanyijedi
őstag

LG nél azért bele lehet futni jó árakba, jelenleg pl a G4 fülessel prepaidbe 170 alap előfizus csomaggal meg 140 .. szóval hátha van remény, hogy visszatérnek picit a földre

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#15) szaszyka válasza Legendd (#9) üzenetére


szaszyka
senior tag

Egyik cég sem a saját pénztárcája ellensége. Addig, amíg megveszik ennyiért a csúcstelefonokat, vagy bármilyen terméket, addig hülye lenne olcsóbban adni :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#16) szaszyka válasza sanyijedi (#14) üzenetére


szaszyka
senior tag

Azok szolgáltatói árak, nem a gyártó árai. Relevánsabb az arukereso.hu-n a kereskedői árakat nézni ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#17) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem annyira nem tetszik az íveltség, de ez az én problémám. A telefon nagyon jónak ígérkezik, csak drága, mint a többi csúcs telefon.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) Plazmacucci válasza szaszyka (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez olyan mint a cigi. A csóró ember is inkább koplal, de a dohányt veszi nap mint nap. Telefonnal ha nem is pont ez, de hasonló a helyzet. Fel tudok sorolni jó pár embert aki albiban nyomorog, de az ájfón az kellett részletre. Ugyan telefonálni sincs pénzük...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) marositech


marositech
senior tag

160 x 1040 pixel
He?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#20) szaszyka válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


szaszyka
senior tag

Pontosan, pluszban ott figyel a 12 éves 3-as BMW coupe Svájci frank alapú hitelre, mert rajok vagyunk, aztán közben semmi nincs a háttérben :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#21) bok92 válasza marositech (#19) üzenetére


bok92
addikt

Az a második kijelző felbontása...

(#22) Rasnac válasza marositech (#19) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Másodlagos kijelző :) Nézz róla videót , alapvetően olyan mint a windowson a tálca , gyorshívó plusz alap adatok megjelenítése . Szerintem hasznos , az ára meg várható volt , viszont véleményem szerint nagyon laza a törés tesztes dobálós videó ahol 15x-öri leejtésből csak az előlap jobb felső részénél volt egy kis pókháló . Végre egy telefon amit ha leejtesz nem kell egyből 30k-t fzetni a kijelző cserére :) (még soha nem volt kijelző cserém csak asszony dobálja :D )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#23) marositech válasza Rasnac (#22) üzenetére


marositech
senior tag

Jogos, olvasási hiba, összekapcsoltam a képpel, de ott nem látszik a másodlagos kijelző. (vagy nem találom) Megvan. Aha. Nem rossz!

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#24) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hogy drága? Hát az,de nem drágább mint a többi csúcs! Megéri? Mindenki döntse el,de nekem begyere! A G4 is hasonló áron nyitott,de már kb 30e esett az ára. Szóval biztató a dolog. És igen,sajnos az árak nem csökennek. Még a kínaiak is egyre erősebben húzzák a ceruzát. De ebben a telóban látom az innovációt, még ha mindenkinek nem is tetszik.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25) gutriqper


gutriqper
tag

Azért ezt az árat úgy kell értelmezni, hogy összehasonlításnál más gyártó szintén 64gb-os modelljét helyezzük mellé. Úgy már annyira nem is drága (főleg, hogy még bővíthető is..)

(#26) Atocha


Atocha
senior tag

Konkrétan énfelőlem a 200k-s telefonok egészen nyugodtan megrohadhatnak a raktárban. :)

Ha nem hozza ágyba a vasárnapi reggelit, akkor sajnos egyszerűen nem érnek ennyit ezek a telefonok.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#27) atike


atike
nagyúr

Volt aki azt hitte, hogy olcsó lesz...? :F

(#28) Beri78


Beri78
őstag

Ahhoz képest, hogy milyen új fícsörök vannak benne, nem is "drága"

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#29) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Erre nem cserélem le a Flex2-őm :N

(#30) Mono25


Mono25
csendes tag

Az ára a kategóriáján belül rendben van. A készülék meg nekem nagyon bejön, kívül is és belül is. A 4 GB RAM és a 64 GB tárhely, bővítési lehetőséggel nálam plusz pont.

[ Szerkesztve ]

(#31) bozont


bozont
veterán

Nem akartam már nagyon húzni a telefon vásárlást, de ha ennek is annyit esik az ára 3-4 hónap alatt mint a G4-nek akkor lehet várok. Bár belegondolva, mivel most ez az LG flagship, lehet nem is nagyon fog mérséklődni. Lehet a G4 ára is csak a V10 miatt esett ennyit.

(#32) h4h01


h4h01
senior tag

Sok szempontból ez a legszimpatikusabb androidos jelenleg..Remek telefon lett..Ha idén cserélnék, biztos h ezt választanám..Nekem megérne ennyit!

(#33) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem meglepő, hogy ennyibe kerül, nem slágerterméknek tervezték, meg olyan dolgok vannak benne, amiknek az árát borsosan megkérhetik. (vagyis ők ezt gondolják)

Finn the human

(#34) pusszycat válasza P.e.t.ya. (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még jó hogy nem. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) mizoli


mizoli
addikt

Ha nem lenne íves a teteje meg az alja, és nem ilyen lenne a hátoldal, még tetszene is :)

(#36) gutriqper válasza mizoli (#35) üzenetére


gutriqper
tag

akkor mi tetszik benne?

(#37) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

A belepakolt kompromisszummentes tudás fényében nem tartom magasnak az árat. Ugyan a S808 miatt fognak hőbörögni páran, de amúgy hibátlan készülék, kifejezetten egyedi külsővel és elég rendhagyó extrákkal. Ram van, mSD van, nagy kijelző van, qi van, stb...

Elismerésem az LG-nek!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#38) pusszycat válasza mizoli (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem csak az nem tetszik benne,h nem 820 van benne. Most már nem vennék telefont csak vele. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ezek után mondja valaki, hogy drága a 200k-s mobil :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#40) Hunt3r22 válasza =Mentor= (#39) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Vertu pedig 1 misi esetleg több. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#41) babkukta


babkukta
senior tag

A mostani csúcstelók kezdők árához képest korrekt, de MÉG MINDIG gáznak találom, h ennyire kúsznak felfelé az árak. 3 éve az Xperia Z még 150-160 ezer volt, a mostani flagshipek + 100. Azért elég durva infláció, vagy minek is hívjam ezt, h évente 30 ezerrel drágább egy flagship.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#42) Ádám16


Ádám16
addikt

Még ez szerintem egy ilyen készülékért nem is olyan brutális ár.
Nekem ez a telefon droid fronton most a favorit.

(#43) janeszgol válasza Ádám16 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem sem rossz az ára, de az én kedvencem az LG G4. Amúgy a cikkben lévő telefon érdekes elképzelés. Tovább kellene vinni. (És nem a lehajló hülyeségre menni, mint a Samsung az Edge-dzsel.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Inkább ez, mint az s6, vagy iPhone. Ha lenne ennyi pénzem telefonra, nem gondolkodnek, mit válasszak, ráadásul az LG szerintem mostanság teszi a dolgát rendesen.

(#45) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Mitől lenne olcsó?

(#46) blackydan


blackydan
senior tag

Szerintem ilyen cimkere lehetett szamitani, manapsag a legtobb flagship hasonlo aron vagy inkabb folotte kezd. Ennek ellenere meg mindig egy nagyon ude kis szinfoltot jelent szamomra a telefon, igazan otletesre sikerult. Jo latni, hogy az LG jon folfele. :)

(#47) judas13


judas13
addikt

Flagshipek milyen pofátlanul drágák lettek már!!??

Teszem azt akkor veszek egy Elephonet fémházzal, 5,5"-al, 2 netán 3GB Rammal, meg ujjlenyomat olvasóval 150 dodóért köbö és szeva.....már nem annyira hatnak meg a "nagyok".... :(( :(( :((( ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) Den Hadnagy válasza judas13 (#47) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Azért a csájnafón B-C-vonal nem éppen ez a szint, sem innovációban, sem designban, sem presztízsben. A supportot se hagyjuk ki... Mindom ezt úgy, hogy volt korai Lenovóm, most gondolkodom erősen lecserélni a G2-m egy Meizura. Szóval semmi elitizmus, de az összehasonlításod nem állja meg a helyét, akkor sem, ha az árak valóban nagyon elszálltak az utóbbi időben, de nem csak az LG-nél. Ez legalább egy kompromisszummentes telefon, nem úgy mint a többi "nagynál" szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#49) GregoryBlue


GregoryBlue
újonc

Ha az LG így halad akkor megver mindenkit (ha eddig nem tette). A G4 nagyon jó lett bár vannak akiknek nem tetszik a bôr de szerintem nagyon ott van a szeren. Ezután a V10 után bele se merek gondolni milyen lesz a G5. Ha beleraknák a fémkeretet, dupla elôlapi kamerát meg azokat a gombokat amik mellesleg eszméletlenül jól néznek ki (legalábbis a többihez képest (remélem nem mûanyag)) és ezt egy bôr hátlapos variánsban is kiadnák 5.5"es méretben talán még az a másodlagos kijelzô ami szintén sokkal értelmesebb mint az s6 edgen akkor akár mennyibe kerül nekem az instabuy lenne. Annak még örülnék ha nem lenne igaza 1-2 oldalnak h 4k-s kijelzôt akarnak belerakni mert szerintem a full hd is bôven jó. A force touch meg mehetne androidra is ha az apple nem védte le. Jah emellett a levehetô hátlap meg a többi mostmár kuriózumnak számító dolog is mehet bele. A V10 ára pedig a többihez képest korántsem magas. Az ütésállósága is fasza, lehet rábeszélem a fatert h ilyet vegyen magának mert nehéz elnézni az m9et nála tok nélkül össze vissza dobálva.

(#50) Taci válasza Den Hadnagy (#48) üzenetére


Taci
addikt

Kompromisszummentes a Snapdragon 820-szal lenne. (Attól függ, persze, hogy nem-e szúrják el, mint a 810-et.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.