Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toeki


toeki
senior tag

Mindig megdöbbenek amikor a környezetemben lévő agyhalottak megtalálnak a gondjaikkal, de úgylátom máshol is vannak hasonlók. Ez kicsit megnyugtat...

(#2) Thrawn válasza toeki (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a legjobb, mikor nem csak számítógép problémákkal keresik az embert, hanem bármivel ami elektromos szerkezet :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) creation válasza Thrawn (#2) üzenetére


creation
senior tag

uhhh... :DD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) Met


Met
nagyúr

És nem mondják meg hogy mit csináltak vele, egyszer csak elromlott :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5) zdanee


zdanee
őstag

Melyik felére esett? Kalapáccsal a másik oldalról próbáljon meg kb ugyanakkora erővel odasózni. Ha nem jön össze, az csak azért lehet, mert feltört verzió volt, tuti nem vett rá legális fotó-soppot (a nevéből is látszik, hogy a fotózáshoz ez kötelező lenne)! Mindezt vedd fel mobillal és tedd ki youtubera, küldd be 9gagre a linket, reklámcsík és tuti profit. :C

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#6) matej013


matej013
csendes tag

Egyszerű. Amikor leesett a földre biztos felfázott. Ajánlok egy kis jó meleg Avast teát és NOD tablettát. Reggel és este be kell vetetni vele egy tablettát. Nagyon makacsok ezek a fényképezőgépek, de ez általában segít. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#7) matej013


matej013
csendes tag

Egyébként nekem is voltak ilyen agyhalott emberekkel dolgom.

Az egyik emberke, aki már a második gépét vásárolta ugyanabban az évben, mert az előzőt jól szétbuherálta eljött hozzám, hogy telepítsek rá friss rendszert. Meg is csináltam, nem volt vele probléma. Használt volt a gép, de kapott rá fél év garanciát. Miután végeztem, mondtam neki, hogy ne nyúljon soha a gép belsejéhez, vagy hozzám hozza ha valami baj van, vagy a garancia reményében vigye vissza a boltba. Másnap reggel felhívott, hogy nem működik a gép. Kérdeztem tőle, hogy mi a baj? Azt mondta, hogy egy ventillátort akart beletenni a gépbe, hogy jobban hűtse a gépet és már valamiért nem kapcsolt be. Egy kicsit már dühös voltam, de azért megismételtem a tegnapit. Továbbá el is magyaráztam neki, hogy amit csinált az tökre felesleges volt egy esztétikailag jól megépített gépnél. Természetesen azóta nem vagyok jóba az emberkével. Mi a tanulság? Amihez nem ért az ember, ahhoz ne is nyúljon hozzá! Még a saját gépemhez is alig merek hozzányúlni, talán 2010-ben összeraktam és azóta hibátlanul megy. Csak takarítva volt, de a babuin majmoknak magyarázhat az ember.

Egyébként nincsen valami gyűjtőoldala az ehhez hasonló történeteknek? Szívesen olvasgatnék ilyeneket. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#8) Teasüti


Teasüti
nagyúr

És vizualizálom magam előtt, ahogy a reggeli csúcsban szerencsétlenkedik, majd n próbálkozásból éppen csak le tud parkolni, aztán a kávéfolt már rég megszáradt a ruháján, hazafelé csak a vakszerencsén múlik, hogy nem öl meg egy biciklist/motorost vagy egyáltalán épségben hazatalál és a forró fürdő közben konstatálja, hogy ez egy jó nap volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.