Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ulysse


ulysse
csendes tag

[link] ez is jo

[ Szerkesztve ]

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

gondolom zuhan a kereslet

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ideje lenne az utódot kiadni. Esetleg egy kisebbet is..
Én azt hittem ez lesz a nagy bejelentés, erre meg ez..

(#4) Halkow.


Halkow.
senior tag

Bizonyára túltermelés lehet :)

(#5) Zolik


Zolik
senior tag

ez a telefon egy nagy bukta az én szememben. egyszerűen tudták hogy képtelenek lennének ellátni a piacot és inkább jött ez a piramis játék rendszer.
most hogy már a kutyának se kell gondolják majd így. ezek után csak azért se venném meg, max fél áron és tovább passzolnám.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Most már mindegy, a legtöbben az utódot várják szerintem. Na meg a készletet ki kell szórni. Apropó elhagyhatnák ezt a meghívósdit a későbbiekben is nagyon unszimpatikus.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) szabi__memo válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondolom nem akarjak hogy rajuk rohadjon egy nagyobb adag.. ez nem a samsung/lg hogy beleferjen.
De tenyleg szar ha epp akarsz venni es nem tudsz..

[ Szerkesztve ]

(#8) judas13 válasza Zolik (#5) üzenetére


judas13
addikt

Féláron lehet,hogy megtartanám...de vmit eléggé elcsesztek az elején(idáig) ezzel a meghîvásos szarral.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

El vagytok ájulva a meghívásos rendszertől. Az itt fanyalgók közül mennyien próbáltátok??? Reg után 19 órával kaptam 2 meghívót a oneplus-tól?? Akkor miről beszéllünk?? Egyébként meg a kínai verziót, nyilván kompromisszumokkal, de simán bármikor meg lehetett rendelni minden meghívó nélkül!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Annyi kiválló kínai márka van, nem értem miért sztárolják ennyire a OnePlus-t. Csináltak egy telefont, és kész. A maga idejében jó áron adták, de manapság már egyáltalán nem különösebben jó ajánlat. A teljesítmény sem sokkol ma már...

Minden szavam magánvélemény!

(#11) WOT-H-A-C válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Alapjában véve egyetértek veled, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 2 év eu gari miatt a 64gigás még mindíg elég jó ajánlat!!!Bár olvasva a topikját... hát....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#12) szabi__memo válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Talán a szoftver és support miatt.
Ha tudsz jobbat mondjad. A Nexus-okon kivül

[ Szerkesztve ]

(#13) Oppenheimer válasza szabi__memo (#12) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Galaxy S6, HTC One M8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14) #16820480 válasza WOT-H-A-C (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk attól függ, hogy mikor regisztráltál. Én egy éve március elején regisztráltam, és a megjelenés után hónapokkal (valamikor augusztus környékén) kaptam meghívót. Igaz addigra megvettem már a kínai változatot, ami nem működött rendesen 3G és egyáltalán nem FDD-LTE hálózaton, pedig a hardver megvolt hozzá, csak szoftveresen tiltották.

Ideje elhagyni amúgy ezt a meghívós rendszert, nem volt sosem szimpatikus. Mondjuk amellett, hogy mindennel folyamatosan késésben voltak, ígérgettek, nem teljesítettek sokmindent. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz az utódmodell, de arra nem fogok a megjelenés napján ugrani, az teljesen biztos.

(#15) szabi__memo válasza Oppenheimer (#13) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezek készülékek és nem szoftver és support.
Ha meg a Samsung-ot és a HTC-t nézzük akkor megkérdezem: ugye viccelsz?
Másrész S6 3-4x annyiba kerül mint egy oneplus.

(#16) Cyberpunk válasza szabi__memo (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már lelépték rég, nyilván a pénz az egy dolog, de van jobb készülék a piacon nem egy. A Nexus meg simán alternatíva lehet, noha a 6"-os lehet nagy sokaknak már, mondjuk ez sem kicsi. ;]

A felsorolt két készülék jobb, az hogy olcsóbb az O+O csak egy dolog.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) WOT-H-A-C válasza #16820480 (#14) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Mondjuk attól függ, hogy mikor regisztráltál."

Jogos ! Én csak kicsivel több mint 2 hónapja vettem Globál verziót! Viszont én elsősorban kínai verziókat vettem.

"ami nem működött rendesen 3G és egyáltalán nem FDD-LTE hálózaton, pedig a hardver megvolt hozzá, csak szoftveresen tiltották."

Nálam volt több kínai is de azokkal nem volt ilyen gond! Viszont azok is fiatalabbak voltak mint a tied! :K

"Mondjuk amellett, hogy mindennel folyamatosan késésben voltak, ígérgettek, nem teljesítettek sokmindent."

Ez most is jellemző rájuk! Időre nem teljesítenek viszont rendszeressen késnek!!! :DDD

Sőt ahogy pörög a topik egyre gyanúsabb , hogy minőség beni szórás is van az egyes szériák között.

Franc tudja.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18) szabi__memo válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én nem beszéltem a készülékekről. Senki nem mondott semmi ilyet. Főleg nem hardveresen.
Én a szoftverről és a támogatásról beszéltem. Ebben pedig csak a Nexus és a Oneplus van kb egy kategóriában, a többi az más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#19) Oppenheimer válasza szabi__memo (#18) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Yo vitz. Maradjunk annyiban, hogy nincs a Oneplusra olyan rom, amiben nem lenne legalább 1 ordenáré nagy bogár. És meglátjuk milyen lesz a Oneplus supportja amikor 2 éves lesz a telefon, mert a HTC és a Samsung is adott ki 2+ éves telefonjaikra frissítést.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#20) szabi__memo válasza Oppenheimer (#19) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mondjuk a jövőt tényleg nem lehet tudni, de azért én nagyobb esélyét látom, hogy erre lesz rendes és friss rom mint a többi készülékre.
Másrészt ha itt bootloadert nyitsz nem ugrik a gari, nincs ge*i knox.. Meg erőforrászabáló foswiz/lgui, meg hasonló fosok.

(#21) Oppenheimer válasza szabi__memo (#20) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Faszom akar bootloadert nyitni. Dobozból kivéve használni akarom. Knox csak több biztonságot jelent. TW / Sense meg teljesen használható.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22) Obyboy válasza szabi__memo (#15) üzenetére


Obyboy
addikt

...és nem jobb 3-4x!!!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#23) Cyberpunk válasza szabi__memo (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Android esetében ezt mindig fenntartássokkal kell kezelni. A szoftver verzió meg mindegy, csak legyen jó, lehetőleg minél kevesebb buggal. Én a community-re se nagyon alapoznék.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) szabi__memo válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy nem mindenkinek mindegy. És én még olyanról nem hallottam, hogy valaki 2-3 év után elégedett lenne a telója gyártói szoftverével. Lehet van 1-2 ilyen szerencsés készülék, de valljuk be, a sok ezer készülékből ez elenyésző, abszolút nem jellemző dolog.
És ha már baszik a gyártó rendes szoftvert összerakni/frissítéseket kiadni akkor azért jól jön ha van közösség meg nyitható BL.

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Sosem izgattak az ekkora mobilok, foleg nem a full kinaiak.
Ha mar terrorizalnam magam droiddal, vennek egy nexus5-ot vagy egy G2-ot.

(#26) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Én a dobozból vettem ki és lassan egy éve használom,nagy megelégedéssel.
A fórumokon nem írja be mindenki minden nap,hogy ez de f@sza készülék!Ellenben akinek baja van az igen.
Kik lehetnek többen...
HTC One X-Nexus 4-Oneplus a telefonos történetem,mindig megveszem az egyik aktuálisan legjobb készüléket.Heavy user vagyok (300+ app van rajta),dolgozom,játszom rajta a gyerekeim is nyüstölik.Még nem találtam olyan feladatot,helyzetet amiben feladta volna a harcot.Nulla fagyás,nulla újraindulás.
Az sírjon,fikázzon aki látott már ilyet és/vagy birtokolt is!
Még nincs olyan feladat ami miatt lecserélném jobbra!Nem ugrott akkorát a fejlődés.
Egyéves gép,nyírva van,le is ejtette a négy éves kölök párszor.Nem nyűszög,nem nyikorog,karcmentes az üvege.Ezt az előzőek és a család többi telefonja másképp élték meg...

[ Szerkesztve ]

(#27) Freiherr


Freiherr
őstag

Várni egy sz@ros meghívóra,hogy elkölthessem náluk a pénzem,miközben a konkurencia jobbnál jobb ajánlatokkal bombáz?
Számomra teljesen nonszensz eljárás,mazochistáknák viszont ajánlanám.:)

XXX

(#28) szabi__memo válasza Freiherr (#27) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az en velemenyem pedig az, hogy nem igazan bombaznak jobbnal jobb ajanlatokkal, csak szarabbakkal.
De mindenki mas alapjan iteli meg.

hemaka: Amugy igen, a 1,5 eves nexus5 (es a minimalisan picit meg regebbi G2 ami meg talan, bar...) a tobbi szerintem felejtos.

[ Szerkesztve ]

(#29) Obyboy válasza Freiherr (#27) üzenetére


Obyboy
addikt

"a konkurencia jobbnál jobb ajánlatokkal bombáz" ezt kétkedve olvasom.
Nem igazán tudok olyan készüléket mondani ami ár/érték arányban leverné főleg nem egy (fél)évvel ezelőtt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#30) Cyberpunk válasza Axe Miskolc (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van ilyen, igaz az más rendszer. :D De még Androidon belül is, Samsung ROM-jai is nagyon korrektek manapság már.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Freiherr


Freiherr
őstag

Bizto,hogy jó telefon,csak nekem ha égetné a kezem a pénz,hogy vegyek valamit,nem tudnék hetekig-hónapokig várni,inkább néznék mást.

XXX

(#32) Matada2.3 válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Reméljük a Two-nál hamarabb elfelejtik ezt a meghívásos rendszert, vagy el sem kezdik.

Finn the human

(#33) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Mi ez a sírás a meghívó miatt? Anno mikor vettem a telefont a barátnőmnek, felmentem ebay-re és valami 5 euróért megvettem 2 perc alatt. :U

A telefon pedig simán megállja magát a mai napig. Ennyi pénzért ilyen minőségű mobilt nem lehet kapni újonnan.

(#34) Obyboy válasza Matada2.3 (#32) üzenetére


Obyboy
addikt

Ebben bízom én is, igen valószínű, hogy benevezek egyre...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#35) szabi__memo válasza Obyboy (#34) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kíváncsi leszek mikor jönnek ki vele/velük. Lassan ideje lenne

(#36) Matada2.3 válasza Obyboy (#34) üzenetére


Matada2.3
veterán

Régen én is nagyon akartam, de aztán ez a sok bug meg oda nem figyelés elvette a kedvem :N

Finn the human

(#37) Obyboy válasza Matada2.3 (#36) üzenetére


Obyboy
addikt

Az 1+1 szoftvere bugosabb mint egy samu, lg, vagy huawei esetleg egy xiaomi?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezek szerint tudnak már eleget gyártani. Hajrá O+

(#39) Matada2.3 válasza Obyboy (#37) üzenetére


Matada2.3
veterán

A cyanogenből sok probléma származott, bár azt, hogy minél bugosabb azt nem tudnám megmondani :)

Finn the human

(#40) Axe Miskolc válasza Obyboy (#37) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Ld a 26-os hozzászólás(oma)t.
Akik szétromolgatják,itt-ott elb.nak benne valamit aztán a készülékre fogják,azok miatt alakulhatott ki ez a téves nézet.

[ Szerkesztve ]

(#41) Obyboy válasza Axe Miskolc (#40) üzenetére


Obyboy
addikt

A 26-os hozzászólásod igazságtartalma megér egy nagy +1-et!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#42) tiger71 válasza Obyboy (#29) üzenetére


tiger71
aktív tag

...csak egy kis szösszenet: pld Meizu Mx4... :)

Predator Helios 300...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.