Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez így elég jónak tűnik...

A (régi) Most Wanted, és talán a Hot Pursuit óta egyik sem tudott 2 óránál tovább lekötni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) DigitXT


DigitXT
félisten

Egész jónak néz ki: UG2 utánérzés, ami jó, mert az egyik kedvencem volt.
Kérdés, milyen lesz az irányíthatósága? Mert az UG2 óta folyamat romlott.
Most Wanted még elment, onnantól egyre inkább "szappantartó-tologatás".

Undercover kritikán aluli volt mindenben. Nagyon megbántam a vételárát és
végig se szenvedtem, mert annyira gagyi volt...:O Aztán az újabbak mások
voltak (bizonyos dolgokban hangulatosak), összességében mégis kevesek.

Ha ez amolyan feltámadás lesz, akkor hajrá! (Lehet akár jó játék is belőle.)

Ui: természetesen én is a "régi" Most Wanted-ra gondoltam. Az új az ilyen
Burnout Paradise nappal, rendőrökkel, különösebb cél és kihívás nélkül.:F

[ Szerkesztve ]

(#3) Zedz


Zedz
addikt

Meglepően tetszik az elgondolás, akár még valami jó is kisülhet belőle. De feltenném a már régen elcsépelt és most legaktuálisabb kérdést: neon? :))

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Isten bizony nem hiszem el, hogy ez ílyen jó lesz. Pedig annak tűnik. Már azon gondolkodtam, hogy előrendelem. De nem! Nem szabad, az eszemre kell hallgatnom.

Ez csak Origin-es lesz? :F Nosteam?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Sicilian válasza .LnB (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem is tetszik, de alap szabály, hogy NFS-t nem szabad előrendelni.
Én már csak a biztosra megyek, csakis megjelenés után venném meg,
ha tényleg olyan amilyen.. :)

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#6) oriic válasza Zedz (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember. :D Ennyit tudok, hogy most jön a hetekben egy komolyabb infó csomag. :D

LnB: NFS játékok Originesek már egy ideje.

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az UG2 óta nem mondtam ilyet NFS játékra, de ez bejön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) kalimist


kalimist
aktív tag

Hatodik stílusnak igazán berakhatták volna az offline játékot is. :) 30 fps lock, nincs belső nézet és a Dirt-ből már kiutált derpkhana? :(

(#9) DigitXT válasza kalimist (#8) üzenetére


DigitXT
félisten

Tényleg lesz benne 30 fps lock? Mert akkor kuka.
(Amúgy nem volt rossz a DiRT-ben a gyíkfing...:D)

(#10) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az baj, mert már nincs Origin accom. :)

Jó lenne ha mindkét helyen elérhető lenne. Francért kell erőltetni azt az Origin-t. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Sirandrish válasza .LnB (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tessék parancsolni! :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) SQX_Barto válasza .LnB (#10) üzenetére


SQX_Barto
addikt

EA jatekok mar jo ideje Origin only mindegyik. Es Steamen meg sem jelennek talan a Crysis 2 DLC cirkusz ota. Az Origin a Steam ellenfele (akar lenni)
Kivancsi leszek erre a jatekra, de varjuk ki a veget.
Jatekot mar nem erdemes elorendelni, majd az elso patchek utan megvenni inkabb..

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13) .LnB válasza Sirandrish (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinted ha azt írtam, hogy "már nincs". Akkor nem regisztráltam még sose? Jó az még lehet, hogy apukámat kértem meg, hogy regisztráljon. De nem. Én is apuka vagyok már, megy ez nekem is. Csak kaptam rá egy visszautasíthatatlan ajánlatot. :D

És tudom, hogy EA = Origin. Csak gondoltam hátha lemaradtam volna valamiről, és az EA belátta már, hogy felesleges a Steammel kakaskodnia. De akkor nem.

Ha meg akarom venni akkor segítesz majd azért új accountot csinálni?! Megadom az adataimat, bankkártyámét is. Megcsinálod az accot, megveszed a játékot és elküldöd email-ben a felhasználónevet és jelszót?! Oké? Persze az emailcímé amire regisztrálod annak nem kell, azt megtarthatod, megbízok benned. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Feri1977


Feri1977
senior tag

Úgy várom mint a messiást!!!!! :R :R :R

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#15) Raysen623


Raysen623
addikt

Mivel EA, ezért a szokásos akciótervet követem: megjelenés után virágbolti verzió beszerzése, és ha tényleg jó akkor vásárlás. Sajnos ez van, nem bízom az EA-ban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Zedz válasza .LnB (#4) üzenetére


Zedz
addikt

Előrendelni semmikép, meg kell várni jó pár tesztet és véleményt. :) Aztán ha ezeken átment, alapíthatjuk a PH! crewt. :DDD

(#17) .LnB válasza Raysen623 (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is kipróbálnám megjelenés előtt, de mivel online rendszeres lesz ez is, nem lesz "kipróbálható verzió"

(#18) Raysen623 A legutóbbi résznél sem volt nem? :F

(#19) Sirandrish Na király ha csak az elég. Nem kell annyi adatot diktálni. Köszi! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Raysen623 válasza .LnB (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Aha persze, majd meglátjuk. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) Sirandrish válasza .LnB (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hittem hogy esetleg elfelejtetted hogy hogyan kell :DDD
És természetesen szívesen segítek...de elég a bankkártya adat..a többi sallangot tartsd meg :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Feri1977


Feri1977
senior tag

Én se értem minek és miért erőltetik az online dolgokat, én is simán mindíg csak offline módban játszok, de ismétlem, alig várom a mostani részt! Utoljára 2 éve jelent meg a rivals, amit már nagyon unok, és egy idő után már teljesíthetetlenek voltak a küldetések/nem is értette az ember mit kell csinálni. Ez a mostani rész nagyon jónak ígérkezik! Jöjjön már ki :D

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#21) pityeszka


pityeszka
őstag

Talán végre kapunk egy "jó" NFS-t?! :U

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#22) RaZroX


RaZroX
addikt

Nekem csak az a bajom, hogy az E3 óta gyakorlatilag semmi újat nem mondtak a játékról csak folyton ugyan azokat az infókat ismétlik róla.

This is the way

(#23) djculture válasza RaZroX (#22) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobb mint a star wars játékuk aminél hetente bejelentik hogy ez se lesz meg az se lesz ..

(#24) RaZroX válasza djculture (#23) üzenetére


RaZroX
addikt

Nekem az is elég érdekes, hogy minden gameplay és trailer alatt ugyan az a 3 szám szól..
Most itt vagy nagyon sokat titkolna és hatalmas durranás lesz, vagy kb annyi lesz az egész játék amit eddig tudunk róla.

This is the way

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Teccesz, 5kor a szökőkútnál

De miért kell ilyen google fordító hangon beszélni az egész videó alatt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) DigitXT válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


DigitXT
félisten

Mi, beszélnek is benne?:DDD (Hang nélkül néztem. Grafikára tiszta UG2 felturbózva.)

(#27) enginev3.0 válasza DigitXT (#26) üzenetére


enginev3.0
félisten

Női hang végig mondja hogy mi mi, rohadt idegesítő :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon várom a játékot :)

kengyel

(#29) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Én azt mondom durva lesz! :DD Ha már picit is visszahozza az Underground hangulatát, akkor én már nagyon boldog leszek. :C

(#30) Scholes9 válasza .LnB (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is hasonlóan vagyok vele, de én előrendeltem, majd meglátom addig, h lemondom-e vagy sem. Ugye rá 1 hétre jön a Fallout 4. ~40 ezer. Na majd meglátjuk addig :) De valószínűleg a józan eszemre hallgatva, illetve a későbbi kellemetlenségek elkerülése miatt, lemondom és csak később veszem meg, ha megveszem egyáltalán. Egyetértek, meg kell várni a teszteket :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Amúgy tényleg jöhetne 1 videó a neonról, csomagtartóban a hangcucc beépítésről, monitorok elhelyezéséről. Ha van egyátalán ilyen lehetőség benne.

PSN: szuhi

(#32) batai15


batai15
félisten

hmm várós!!!!

(#33) dhstyle


dhstyle
tag

szép és jó és mókás.. DE KÖNYÖRGÖM!... mi a jó életért vizes állandóan az út? értemén , hogy a frostbitenak jóláll ha tükröződik az ég világon minden , de a drift meg az egész száguldás tiszta nevetségessé vállik így a számomra.. alapból is arcade eddigis bevettük 200al a kanyart de mostmár vizes úton is 200?.. vagy csak nem tudnak a fosbite (khm) enginel normális gumifüstöt megjeleníteni? mert mondjuk a drift meg maga az NFS tiszta vicc füst nélkül...

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#34) davidsone válasza dhstyle (#33) üzenetére


davidsone
addikt

trailer alatt ez néz ki jól ennyi, meg amúgy sincs az esőnek fizikája ez NFS báttya :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#35) deakpeti


deakpeti
tag

Szép grafika jo jatek!!remélem gepemen fog futni

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#36) Petyyyyy válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nyilván nem futja nekik olyan profi szinkronhangra, mint amilyen pl. a Burnout Paradise-ban fogad első indításkor. :DDD

Egyébként én is várom már, remélem a gép elé ragaszt majd.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#37) oriic válasza dhstyle (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor még egyszer, de ez feljön minden topikban. A játék hivatalosan egy éjszaka alatt játszódik, sötétedéstől, másnap reggel hajnalig, és ez idő alatt többször esik az eső a városban. Valszeg technikai oldala is van a dolognak, de erről még nem tudunk részleteket.

Live-Die-Respawn

(#38) Luck Dragon

Elég jónak tűnik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) sz.atesz89 válasza oriic (#37) üzenetére


sz.atesz89
tag

Egy este alatt a semmi lóvéból eljutsz odáig h luxuskocsit vegyél? A trabitól eljutsz a ferrariig egy este alatt? Sztem ez az egy estés történet kicsit sántít.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#40) oriic válasza sz.atesz89 (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki mondta hogy a semmiből kell eljutni a végsőkig? :) Egy-két hét múlva lesznek majd új infót elvileg. Legalábbis egyik fejlesztő ezt mondta nekem.

Live-Die-Respawn

(#41) DeathAdder


DeathAdder
veterán

wtf :F

Imáim meghallgattattak? :))

UG2 -t úgysem űberli semmi, remélem lesznek olcsó hétköznapibb, szénné tuningolható járgányok is, azokat különösképp imádtam :K

Láttam itt is régi kocka E30 -ast, szóval erre is megvan a remény :K

[ Szerkesztve ]

(#42) sz.atesz89 válasza oriic (#40) üzenetére


sz.atesz89
tag

Volt egy videó abba az volt hogy legyél te is ikon. Egy éjszaka alatt legyél sztár. Dehát ha neked ezt mondták elhiszem én mind1 csak hozza a hangulatot. Meg az lenne jó ha végeztél a fősztorival után tudj menni a városban tovább és esetleg botokkal lehessen versenyezni, mint korábban is hogy odaértél 1 autó mellé megnyomtál 1 gombot és lehetett veretni.

Amit eddig hiányoltam:
-Neon
-Hangcucc
-Belső tuning
Egy illegális versenyeket feldolgozó játékban hol vannak a rajtnál és a célnél a szurkolók, hol a rajtoltató csaj. Az még dobna a hangulaton esetleg két oldalt parkoló másik tuning autók amik közül indul a verseny.

PSN: szuhi

(#43) @lx


@lx
csendes tag

Esetleg gondolt-e rá valaki, hogy mekkora királyság lenne a tuningolás ha nem csak csuszkákat tologatnánk, hanem esetleg valmi interaktívabb formába öntenék a dolgot. Például a Car Mechanic Simulator féle rendszert beépítenék, és a motortuninghoz szét kellene szedni a motort darabokra stb ..stb.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#44) batai15 válasza @lx (#43) üzenetére


batai15
félisten

az nem jó mert nem elég casual és kevesebben vennék :W

(#45) vhw válasza batai15 (#44) üzenetére


vhw
addikt

Őszintén... én se vágynék ilyen "szimulációra" egy ilyen jellegű játékban; vezetni, versenyezni szeretnék, nem legozni, autószerelőt imitálni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem terveztem gépet fejleszteni, de lehet, hogy mégis kellene. A videó alapján nagyon tetszik.

(#47) menalcas


menalcas
őstag

Én előrendeltem gyerekek, lehet megbánom, de remélem nem :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48) Petyyyyy válasza menalcas (#47) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ennek örömére máris tartozol egy Logout beszámolóval. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#49) davidsone válasza menalcas (#47) üzenetére


davidsone
addikt

Ja a Te károdon akarunk tanulni ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#50) menalcas


menalcas
őstag

Erre ugye még egy kicsit várni kell, de meglesz :P

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.