Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

LOL Elég undorítóak, én pl. az ilyen gyp-k miatt kötném orvosi és IQ teszthez a lakhelyelhagyási engedélyt. De most komolyan. De hát tudjuk, hogy nem az a baj, hogy nagy az állatkert, hanem hogy alacsony a kerítés.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2) nrgia válasza ]Phobos[ (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Ezt a marhaságot...azéé jóó vóót :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Micsoda marhaság... :DDD Kemény, jó írás :C

(#4) Killing


Killing
addikt

Szívjá' Pepsit (ha nem ízlik akkor citromosat) . :DDD
Nem is tudtam hogy van ilyen kokakóla szívás. De valószínűleg azért szívták régen mert Kokain volt benne.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5) finest


finest
őstag

Nem lehet, h ezek inkább éppen belefikáznak a kólába?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) ]Phobos[ válasza finest (#5) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Azaz, fokozzuk még :DDD ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) mephi666 válasza finest (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de az is lehet, hogy ezek ilyen "fika-fetisiszták" és attól indulnak be, hogy belefikáznak... aztán más felszippantja egy időre is visszanyomja a "saját anyagával" vegyítve :)) ebben a mai világban bármi elképzelhető...

ui: egy pénteki pihentető postnak viszont jó volt... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem is tudom. Én sosem éreztem késztetést, hogy Cola-t szívjak az orromba. :B

(#9) kételkedem


kételkedem
addikt

Tényleg marhaság!
De azért jó!
Különös. Marhaság, de azért jó írás! :)

Pár napja épp a jól megérdemelt 3cl-es házipálinkámat próbáltam meginni, mikor megnevetettek. A 3cl pálinka az orromon keresztül jött ki! Percekig olyan hangom volt mint Charlienak :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10) sirzollee


sirzollee
tag

No comment :DDD

(#11) nrgia válasza finest (#5) üzenetére


nrgia
őstag

Na ezen besírtam... :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) Killing válasza kételkedem (#9) üzenetére


Killing
addikt

Örülj neki, az legalább nem szénsavas. :DDD Ha a fanta jön ki az orrodon, az tudja marni. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) mephi666 válasza kételkedem (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyébként alkalmazta 1 ismerősöm, hogy orron keresztül "itta" néha a felest... (ha azt akarta, hogy gyorsan a fejébe szálljon) orrnyálkahártyán már szinte azonnal felszívódik... de az a barom volt, hogy pohár aljával porrá törte az aspirint és azt szívta :) (kicsit bolond volt a srác...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) nrgia válasza mephi666 (#13) üzenetére


nrgia
őstag

Vazze....és még az élők táborában van?

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) Markoka1993


Markoka1993
tag

Most pont Coca Cola-t iszom. Mindjárt kipróbálom ;]

live gt: Markoka1993

(#16) ThaBoss válasza mephi666 (#13) üzenetére


ThaBoss
senior tag

próbálja ki a pálinkás tampont a seggébe, az is biztosan gyorsan felszívódik :DDD

(#17) mephi666 válasza nrgia (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

elvileg egyben van már pár éve a sok hülyesége után... :) volt olyan karácsony, hogy összeültünk iszogatni... egyik sráccal összebalhézott és kicsit bele lett verve a feje az udvaron egy tuskóba... :DD csak úgy: barátilag... aztán szent lett a béke... csak mindig csinált valami irtózatos hülyeséget, aztán 1darabig visszafogta magát... majd újrakezdte... de most úgy néz ki, végleg normalizálta magát... történt olyan is, hogy egy este nagyon berúgtak és reggel körbehányta a zsúfolt (főleg iskolásokat szállító) buszt spagettivel... de a szemtanúk elmondása szerint még a körülötte ülők fejére is jutott... kellettek neki az ilyen esetek, hogy kicsit elgondolkozzon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Igen betegek ezek. De ha jól megfigyeltem, amerikaiak... :D

(#19) ]Phobos[ válasza hemaka (#18) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Kik mások lennének :U Erre haladunk mi is sajnos ... :(((

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) atish15


atish15
aktív tag

És ebben mit lehet élvezni?Láttam már fura dolgokat de ebben van élvezet?Beszívsz tőle vagy mi? :D

(#21) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ezt inkább napisz*rra linkeld :D

(#22) Lewzke válasza ThaBoss (#16) üzenetére


Lewzke
őstag

:)) :O :)) Ez jó volt .
Mekkora hülyeség ez a cola szívás , de ugyanúgy gusztustalan is . Én még inni se merem , nemhogy fölszívni az orromon azt a mérget.

(#23) jubilleum


jubilleum
senior tag

eddig nem éreztem késztetést, de mostmár tuti kipróbálom :D

(#24) Nordic válasza mephi666 (#17) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Beteg egy írás ;] :D

engem egyik ilyen részegség alkalmával tesával tekertek körbe teljesen....fura volt reggel, mikor felkeltem és másnaposan nem tudtam megvakarni a tökeimet...sőt mozdulni se bírtam :DDD

(#25) Tomate


Tomate
veterán

Nekem alkalomadtán az orromon jön ki... Kellemes. :)

(#26) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó kis írás volt így reggelre. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) Scalpel


Scalpel
senior tag

A kóla nagyon kemény cucc... volt a Mythbusters-ben, hogy remek fémtisztiító... hát próbáljuk ki. Beleraktam az egyik itthon fellelhető koszos egycentest (csak hogy sítulososak maradjunk, nehogy már ötforintost tegyek bele), és basszus úgy csillogott utána, hogy lestem. Na azóta nem iszom olyan lötyit, ami lenyomja a Sidolt fémtisztításban... :DD
Utána kipróbáltam rézötvözetű elzett kulccsal is... az is tiszta lett, tehát az amcsi lötyi nem csak az amcsi fémet tisztítja... :D

(#28) mephi666


mephi666
nagyúr

eszembe jutott ide egy régi féloff "kólás csajozós duma" (csak, hogy stílusosak legyünk)

"hé, te ólábú... kérsz a kólábú?"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) luw2win


luw2win
őstag

úúú de beteg :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#30) Napfénysüti

Ez így tényleg nagyon beteg. :DD

Més que un club!

(#31) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Jáááj de jót röhögtem így reggel:DDD(ha nincs meló külön öröm ilyenkor kelni :B )

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#32) stangli


stangli
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33) Depression


Depression
veterán

A sör az sokkal jobb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) HyP3b0y válasza Depression (#33) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Na barátom az undorító...sajnos versenyeztem egyszer házibulin vele :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#35) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Kólás történethez annyi ,hogy próbáljátok ki a kólát tejszínhabbal ! :C
Sry !

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#36) janos666


janos666
nagyúr

Örülök, hogy néhányatokat azért felvidított. :DDD
Bár sajnálom, hogy a hozzászólások alapján eddig még senkinek sem jött át, hogy a poén mögött a TV hiradók kábítószerekről szóló híradásainak groteszt kritikája akart megbújni. :)) "Új, és minden eddiginél veszélyesebb!!!"
Nem véletlenül pontosan ilyen a hangvétele, és a mondatszerkezete, valamint törekedtem a közepesen nehéz olvashatóságra, és nem véletlenül felejtettem el beleszőni, hogy mire is lehet jó ez a szokás. Ezt itt a hsz-ek közt terveztem leadni repetának, mindjárt összedobom. :)

Én egyébként tényleg nem rossz pepsit, ha megiszol belőle egy 2,5-es üveggel egyhuzamba, már hasonló érzés, mint a legszutyokabb utcai ******ból egy rövidke. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) janos666


janos666
nagyúr

Tehát, a híradásokhoz híven, a hatásokat elhallgattam a "cikk"ben, de ráadásként leadom itt.

Interjúalanyaim akadtak bőséggel, csak a piros matricát kellett keresnem (persze álruhában):

Tőlük hallottam a következőket:
A kóla orrba történő szippantásakor először enyhe sokk-ként éri a fogyasztót a szénsav maró hatása, ami rögtön áttaszítja őt egy nagyon rövid, de dózistól függően akár igen intenzív hallucinációba. Ez az agyban keletkező oxigénhiány, és a fájdalom kiváltotta szapora pulzusszám következménye. Ezt követi egy hirtelen felocsudás, amit a koffein élénkítő hatása követ, mely dózistól függően, kb 45 percig tart. Ekkorra elmúlik az orrviszketés, és mehet a következő kör.
A fogyasztók legnkább azért kedvelik, mert gyakorlatilag bárhol, és bármikor beszerezhető, nemre, korhatárra, vagy életkorra való tekintet nélkül, méghozzá az alternatívákat tekintve igen kedvező áron.
Egyesek leszokáshoz is próbálgatják, mivel részben visszaadja a szippantgatás élményét, mint a fogpiszkáló a cigicsikkét, és a koffein miatt helyettesítő szer, mint a nikotintapasz. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38) Teasüti válasza janos666 (#37) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez mi?? Ez most komoly? XD

Kíváncsi lennék ilyen helyzetekben, h vajon ki lehetett az a felfedező és úttörő egyén, akinek eszébe jutnak ekkora orbitális baromságok, ami a másik hatmilliárd embernek nem...

(#39) mephi666 válasza Teasüti (#38) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez kb olyan "okos" dolog lehet akkor, mint a szifonozás :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) Cannabis7 válasza finest (#5) üzenetére


Cannabis7
senior tag

XDDD,

egyébként tleg a kokain miatt szívhatták, de már nincs benne... még most is szívják???

(#41) ALI_G


ALI_G
veterán

tetszett :)

(#42) ALI_G válasza Cannabis7 (#40) üzenetére


ALI_G
veterán

kb. 100 éve nincs benne kokain :) de olvasd el wikipedian.

(#43) Timyyy


Timyyy
őstag

Én már azt se értem hogy ez valakinek hogy juthatott eszébe? :Y

(#44) bubi92


bubi92
őstag

Nagyon az Isten állatkertje, de sajnos a kerítés kicsi...

(#45) B.Panther válasza ]Phobos[ (#6) üzenetére


B.Panther
csendes tag

Én tudom, hogy mi ez az egész. :) de tényleg.
Valószínűleg mindegyikük orrvérzésen esett át, és a beszáradt vért akarta kimosni, ugyanis köztudott, hogy a drága és "veszélyes" (nem mintha a kula nem volna az) vegyszerek helyett az olcsó és bevállt kólával mossa fel a rendőrség az aszfaltról a balesetek/bűncselekmények után a vért, mert más nem hozza ki... Szóval orrmosás ;]
:D remélem 10 pontos a válasz :DD

Ja, u.i.: látott már valaki rendőrt kólát inni :DDD

[ Szerkesztve ]

''Fly free as a piece of rock!!!'' 53782

(#46) WD40


WD40
aktív tag

Csak egyet mondok: Sose nyomjá' full kretént!

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#47) aram01


aram01
nagyúr

:DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#48) vergilx válasza WD40 (#46) üzenetére


vergilx
őstag

te Trópusi Viharba kerülté vagy mi van veled? :DDD
Elborult írás,grat :C :R

B.Panther: Only Kávé+fánk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) janos666 válasza Cannabis7 (#40) üzenetére


janos666
nagyúr

Akkor is hülyeség lenne. Régen is csak kevés kokain volt benne, de gyönyörűen felszívódott a gyomorból is, és így fokozatosan, elnyújtva fejtette ki élénkítő hatását. Orron át gyorsabban szívódik fel a hatóanyag, és így intenzíbebb érzetű a hirtelen hatás, de az eredeti kokainos kólában is csak olyan kis hígításban volt jelen a szer, hogy fél liter kólát átmoshatott volna az orrán, mire nem csak fájdalmat érez. Gyorsabban űrült volna ki a szervezetből az ily módon a vérbe kerülő mennyiség, mint hogy átlépte volna a küszöbdózist (ahonnan érzékelhető a hatás). Kényelmesebb és biztosabb lehetett meginni 1-2 litert...

Ez inkább csak poén, amolyan "haha, kokain helyett most kólát szippantok", mert összecseng azzal, hogy valamikor régen kokain is volt a kólában (pontosabban ugye olyan kokacserje kivonat, mely ugyan azt a hatóanyagot hordozta, mint a szutykos fehér por, amit ma kokainnak hívnak).

Mielőtt még megszaporodna azok száma, akik komolyan vették:
Amit itt olvastok, 100%-ig az én agyszüleményem.
Én találtam ki a fiziológiai és mentális hatásokat is, mind a pozitív és negatív jellegűeket (tehát a káros mellékhatásokat, és azt is, hogy miért fogyasztják).

Senki nem fogyaszt rendszeresen kólát az orrán át (legalább is máig :DDD ), és NEM LEHET TŐLE BETÉPNI.

Bár köszönöm a hozzászólásokat, nagyon szórakoztató volt, mikor láttam, hogy vannak, akik számításba veszik, hogy ez most nem csak az én agyszüleményem. :))

De bevallom, hogy nem így van, mert a végén még az utcán, vagy valami szórakozóhelyen látom viszont, hogy egyes nagy-kisgyerekek épp ezt próbálgatják, és mikor megszánom őket, hogy én találtam ki, de hasztalan, akkor nem hisznek nekem, és placebóznak tovább.
Nem azért, mert nagy flash lenne, de valahol mégiscsak mardosna a lelkiismeret. :DD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#50) Fortissimus


Fortissimus
őstag

errol az eretlenek c. film jut eszembe, abban is volt egy hasonlo jelenet

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.