Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Pffffffffffffffff... csorgott a nyálam miközben olvastam.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) albert8


albert8
addikt

Te egy állat vagy ;]
nagyon jó értelemben
istenem, de szépek :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Hát te sem a szarral gurigázol úgy látom.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Adohivataltol meg nem kerestek? :DDD :DD

Grat a cucchoz!! :C :R

(#5) Def26


Def26
félisten

"Arcomba kaptam a szamitastechnika szepseget, es ez az amin a Konzolos (X360/PS3) barataink nevetni szoktak."

:DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) nakos


nakos
senior tag

Koszi mindenkinek! :R :R :R
Adohivataltol meg nem kerestek, de ha eljonnek szivesen kiprobalhatjak a rendszert :D

(#7) SimonYana


SimonYana
addikt

Gyerekek!
Ez nem azért lett elkészítve , hogy irigyek siránkozzanak !
Hanem azért , hogy akit érdekel az lássa két gyönyörűség tudását!
Mindenki arra költi a pénzét amire akarja! Van aki minden héten el megy bulizni és el ver egy 20-ast! Van olyan aki cigire és italra költ havonta 50-et! Ha ezt mind nem teszi , hamar lesz egy ilyen párosa!
Azt hiszem ezen érdemes elgondolkodni , kinek mi a fontosabb!

Gratulálunk ezeknek a fantasztikus teszteknek és köszönjük a fáradságot , ennek elkészítéséért!
Nem lehetett egyszerű olyan embertől aki minden nap este 8-kor esik haza a munkából , és azon fáradozik , hogy nekünk legyen valami elképzelésünk , ha már nem is tudjuk egykönnyen megszerezni!
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

® SimonYana ®

(#8) Lauda válasza nakos (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor kuldom oket. ;] :DDD

(#7) SimonYana Errol van szo! :))

[ Szerkesztve ]

(#9) AMATŐR válasza Lauda (#8) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ne bántsd a barátomat, mert rád küldöm ezt a húsvéti nyuszit! :K

Nakos: Grat a szuper karikhoz!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10) kenwood3 válasza AMATŐR (#9) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez mi? :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) kpal válasza Lauda (#4) üzenetére


kpal
veterán

Király gart a cikkhez :R :R Arra kitérnék hogy az X68 helyet nem az x79-re gondoltál ?

(#4) Lauda: ez állat :C ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) Lauda válasza AMATŐR (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Kuld csak, ezen legalabb van mit tolni. ;] :DDD

(#13) darál0w


darál0w
Jómunkásember

komoly kis rendszer akkor...főleg duplán. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) nakos


nakos
senior tag

Ennyit az ASUS csodas katonai minositesu CERTIFIED lapjarol. Nezzetek meg a hivatalos forumot, hibalista es panaszok szazaval: [link]

Jol seggbe kellene oket rugni. De attetelesen megkapjak, nem veszek ASUS cuccot 1 evig legalabb... :W

(#15) Boxi88


Boxi88
őstag

Az asus nálam soha nem számított márkának... annyiszor szívtam a "márkával", hogy jó ideje nem veszek már ilyen felirattal ellátott terméket! :N

2db 170k-s lapra és 1db 100k-s lapra telik, de ékezetes billentyűzetre nem? :U

[ Szerkesztve ]

(#16) pohár


pohár
félisten

hát megint nem csalódtam benned apám... :R :R hol van már az az idő, ami kicsit downgrade-eltél, mert nem kellett annyi cucc a gépbe, erre nézd meg :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nincsenek szavak, gratulálok :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18) nakos válasza pohár (#16) üzenetére


nakos
senior tag

Tudod, a Ver nem valik VIzze!!! :C koszi szepen. :R

(#19) nakos válasza Motion_Blur (#17) üzenetére


nakos
senior tag

Thx. :R

EGyebkent megkaptak a hivatalos feljelentest is az ASUS forumon - plusz irtam is az ASUSnak direktben hogy szegyeljek magukat... [EJNYE]

[ Szerkesztve ]

(#20) pohár válasza nakos (#18) üzenetére


pohár
félisten

hát igen, jól mondod :D

ui: a CM690 és a Silent Knight 2 még szépen muzsikál :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21) nakos válasza pohár (#20) üzenetére


nakos
senior tag

Orulok hogy bevaltak a cuccok! Ugye azokat vittem neked Erdre a rokonokhoz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) pohár válasza nakos (#21) üzenetére


pohár
félisten

oda oda bizony :D
most ugye nem itthon laksz? nemsoká tervezem beszerzését egy 2TB-os F4-nek... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23) SimonYana válasza nakos (#21) üzenetére


SimonYana
addikt

No majd megmutatom Én neked milyen lapba kell tenni az a 2600K-t! :))
Asus már vagy 5 éve nem márka csak drága!
A drága jelzőt kezdi a Giga is!

® SimonYana ®

(#24) SimonYana válasza pohár (#22) üzenetére


SimonYana
addikt

Én tudok jó áron 2TB-os winyókat!

® SimonYana ®

(#25) pszichiater


pszichiater
senior tag

Jó kis meló, jó kis írás! Gratulálok!

Asus ügyben: Szerintem a föld legjobb lapja, persze csak a premium kategória. Soha, semmi bajom nem volt RE1, RE2-vel. Mondjuk én ezektől az újdonságoktól fázom egy kicsit ( P67 ). Emlékszem 2002 magasságában derült ki az új BMW 7-es sorozatoknál, hogy egyszerűen az akkumulátor nem bírja ellátni standbyba az elektronikát. Hülye hiba, de hiba. Nagyobb aksi azt kész.

Gratu még egyszer! :R

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#26) nakos válasza pszichiater (#25) üzenetére


nakos
senior tag

Nagyon koszonom! :R

(#27) nakos


nakos
senior tag

Gyerekek fejlemenyek vannak!!!

Ma hajnalban megoldodott a P67 SATA problemam. Az a nyomorult lap nem kezeli a "mar hasznalt" HDD-ket. Egyszeruen valamiert nem latja. Egy kanadai srac irta meg nekem, hogy o is kuzdott kozel egy hetet mire rajott. Es igen, kiuritettem egy HDD-t es leoltem meg a particiot is rola, es lass csodat, hirtelen mindent lat az alaplap. :W :W :W

Azota ki is teszteltem a P67-en milyen a Quad SLI.

Hat kapaszkodjatok meg!: semmi lassulas nincs az X58-hoz kepest a Frame Per Sec-ek ugyanolyan magasak voltak minden tesztben (Crysis2/Dirt2 -> 5760x1200 minden max) mint az X58 alatt (FRAPS! minden erteket lementettem meg a multkor az X58+GTX590 Quadnal es most csak osszevetettem a P67-es ertekekkel): Kb a min/max/avg ertekek 2-5%-ban szortak plusz es minusz is! Nem lehetett azt mondani egyaltalan hogy erezheto lenne barmilyen lassulas, hatrany a P67nel az egy hettel ezelotti X58-hoz kepest. Ugyhogy az egesz PCIe 8x/8x vs 16x/16x semmi kulonbseget nem mutat egy GTX590 Quad SLInel. Lehet az egesz egy nagy amitas?

Igy viszont marad a P67 megiscsak.

Teszteket lassan akkor kezdem is neketek feltolni - csak legyen egy kis idom vegre ;]

(#28) nakos


nakos
senior tag

Nagy oromomben mielott megjonne a G1 Assassin, nyomtam is par alap 3D Mark tesztet minden tuning nelkul. Ime:

I7 2600K@3.4Ghz + 2xEvga GTX590 Classified Quad SLI + 4x4Gb Corsair Vengeance 1866Mhz CL9 - szoval CPU tuningnak meg nem alltam neki:

Reszletek:

3D Vantage:

[link]

3D Mark 11

PERFORMANCE:

Reszletek:
[link]

EXTREME:

Reszletek:
[link]

Napokban megnezzuk ugyanezt 2600K@5Ghz-en ;]

(#29) Buda76


Buda76
senior tag

Nem semmi írás. Jöhetnének a további tesztek, pláne a húzott CPU-val. UP!

(#30) Neoteric


Neoteric
addikt

aztaaa :Y
nagy respect, kíváncsian várom a további videókat (ha lesz) :R

PSN: ne0teric_sAN

(#31) nakos


nakos
senior tag

Termeszetesen jonnek az uj videok, es irom tovabb a cikket, hatalmas meglepeteseim vannak :K :))

(#32) nakos


nakos
senior tag

Igy elso korben, egy kis 3D Mark: ;]

3D Mark Vantage:

[link]

3D Mark 11:

[link]

Most viszont megyek inkabb jatekot tesztelek.... az jobban izgat mint a 3D Mark :))

(#33) Gabo0905 válasza nakos (#32) üzenetére


Gabo0905
aktív tag

:Y :Y :Y mekkora szörnyek :Y :Y :C
mindenből a legjobb!! :D grat nekik és persze neked is! :C ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.