Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

"Oktatási intézményeknek" :D Mennyi az ára? Miből vegyék meg? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) vince válasza Kékes525 (#1) üzenetére


vince
őstag

Alapvetően nem Mucsajröcsöge-alsó általános iskolájának készült. Egy olyan – akár oktatási – intézmény, ahol napi szinten extrém mennyiségű nyomtatási, másolási és szkennelési feladatot végeznek, megveszi, mert hosszú távon olcsóbb, mint az olcsó eszközök :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3) Kékes525 válasza vince (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem a hasznosságát vitatom, az tényleg nagyon jó. :K Megvennék, ha a költségvetésük engedné. Semmire sincs pénzük. Hosszú távú befektetéseket nem engedhetnek meg maguknak akkor, amikor napi gondjaik vannak! :( De ez már politika.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) #06658560 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Komolyan gondolod, hogy eme termékek fő piaca kis hazánk lenne?

(#5) Kékes525 válasza #06658560 (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

Kötözködésnek is gyenge amit írsz. :D

Még csak célzást sem tettem arra, hogy eme termékek fő piaca kis hazánk lenne. :K

Mivel ez a fórum -javítsd ki ha tévednék, magyar- ezért ezt az oldalt hangsúlyoztam ki.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) #06658560 válasza Kékes525 (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Attól mert megyar a fórum, nem csak magyar piacra szánt termékekkel foglalkoznak. Ha úgy lenne, eléggé kihalt lenne majd mindegyik rovat.
Szóval azért visítani, mert egy terméket egy adott szegmensbe szán a gyártó és azt a hazai viszonyok között alulfinanszírozzák, mindezt onban, eléggé meredek, kifejezetten a szellemi nívótlanság kategóriája.

(#7) Kékes525 válasza #06658560 (#6) üzenetére


Kékes525
félisten

Visítani éppen hogy te visítasz.

Éppen azért, amit írsz off-ra tettem, gondolom nem látod, azért segítek. :DDD

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.