Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

Számlapból 40 félét támogat: azaz nem lehet teljesen saját számlapot feltenni, csak az előtelepítettek vannak a Wear-ben?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#2) Legendd válasza zdanee (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Gyárilag van 40 telepítve.

Alea iacta est!

(#3) gery2123


gery2123
őstag

Nagyon várós kis cucc, csak ne legyen az ára túl magas.

-- PSN_ID: GerY2123

(#4) Ic3man


Ic3man
tag

Nem lesz rossz, erre még én is azt mondom, hogy teszik! Csak ne legyen nagyon drága, talán még be is nevezek rá.

[ Szerkesztve ]

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#5) vhw


vhw
addikt

Valahogy az akku időről tapintatosan nem esett szó... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Vastag, gagyin hat hogy analog akar lenni es messzirol lesut rola hogy nem az, gaz a vilagito kijelzo. Bovli egy normalis karorahoz kepest.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Valzor válasza vhw (#5) üzenetére


Valzor
aktív tag

Annyi kábé, mint a G Watch R-nek állítólag.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) bitblueduck válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Kalapácsnak is bóvli. Még jó, hogy nem az. :)

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#9) pigster válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


pigster
senior tag

Nagyon szépen összefoglaltad.
Bármelyik "divatmárkás" óra 20 ezer Ft fölött lekörözi szépségben. Úgy látszik egy óra vagy okos vagy szép...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#10) Döglött Róka válasza pigster (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha analog akkor a szamlap legyen e-ink. 10 percenken frissiti az uzeneteket amik fontosak (e-mail, sms, kozossegi halok ritkan fontosak) es meg van oldva az uzemido kerdes. Az ora resze vagy automata legyen vagy kulon gombelemrol menjen. Nem hiszem el, hogy ez olyan k nehez mernoki feladat.

Lehet feldobom kickstarterre:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) b. válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


b.
félisten

40 féle számlap közül választhatsz, ami azt jelenti ,hogy nem kell, hogy analóg hatasú legyen éppen, főleg, hogy nem az. Aki órát akar vegyen azt. Aki okosórát akar az meg vegyen ezt. Nem az a célja ennek, hogy az analóg órákkal versenyezzen, hanem hogy végre egy minőségin kinéző androidos okosóra legyen.
Nekem nagyon tetszik, kivéve a szíj. Jobban el tudnék hozzá képzelni egy fém szíjat.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Forest48 válasza b. (#11) üzenetére


Forest48
aktív tag

A fekete és az ezüst szerintem fém szíjjal van. És batárjól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#13) Beri78 válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


Beri78
őstag

+1 :C :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#14) Forest48 válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


Forest48
aktív tag

Már van olyan okosóra, ami gombelemről megy kb fél évet és csak ledekkel jelzi az értesítéseket. Vagy csak a lezdeményezés volt meg és csak lesz, de mindegy.
Nekem ilyen pont nem kéne, de megvan ennek is a piaca. Ez az aranyszín bőr szíjjal kicsit öreges, de a feketére nagyonis beneveznék. Csak az ára a kérdés, de pár héten belül úgyis negtudjuk.

[ Szerkesztve ]

(#15) Döglött Róka válasza b. (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezt en ertem, de mivel ez egy kiegeszito nem kene ugy kineznie mint egy kinai vacaknak .... varjunk csak...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) EnterR


EnterR
veterán

Vajon elérhető lesz fém szíjjal is?

PSN ID: marquuard

(#17) sefan67


sefan67
aktív tag

Úgytűnik megint a legnagyobb lényeget hagyta ki a mobilaréna...

... Jól látom hogy zafír kristály üvege van?? :Y
Valaki erősítsen már meg ebben kérem!
Ha igen, akkor instant buy!

[ Szerkesztve ]

(#18) Forest48 válasza sefan67 (#17) üzenetére


Forest48
aktív tag

Igen, legalábbis a hivatalos oldal szerint ;)
EnterR:
Elvileg a másik két elérhető szíj fémből van. Nézz körül a hivatalos oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#19) pusszycat válasza EnterR (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha mégsem, olyat teszel rá amilyet csak akarsz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) sefan67 válasza Forest48 (#18) üzenetére


sefan67
aktív tag

Én most a képen az óra hátulján láttam, de nem akartam hinni a szememnek! Ez igen! :C Végre egy gyártó akinek van ' esze ' :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Forest48 válasza sefan67 (#20) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nálam nagyon betaláltak ezzel az órával, tényleg csak au árától félek. Amúgy most elbizonytalanodtam a szíjat illetően. Fém lehet:
[link]

De igen: "Watchband
Stainless steel or leather"

köszi porterocka, pont én is ráleltem az oldalon, amit linkeltél :)

[ Szerkesztve ]

(#22) #86973952 válasza sefan67 (#17) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#17) sefan67 + (#16) EnterR:

[link]

(#21) Forest48:
Igen.

"Stainless steel or leather"

[ Szerkesztve ]

(#23) atike


atike
nagyúr

...kell egy ilyen. Konkrétan. :)

(#24) sefan67


sefan67
aktív tag

Viszont csak 300mAh :( Ez sajnálatos. Bírni fogja ez legalább a napi 18 órát átlaghasználattal?

(#25) kimista


kimista
aktív tag

bestbuy - lenne, de nyilván olcsó lesz.. kb egy középkategóriás teló ára sztem

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#26) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Még mindig szép,a fene egye meg :)
Főleg feketében.

#?*@&!

(#27) Garada


Garada
őstag

Hosszú távon nem tudom mennyire jó választás a bőr, nekem a fém mindig is előnyösebb és ízlés szerint is jobban bejön.

(#28) b. válasza sefan67 (#24) üzenetére


b.
félisten

Nekem 5 " Huawei teló bír 2 napot 2000 mAh. Nagyon jól dolgoznak energia gazdálkodás terén hüvelyék. Szerintem nem lesz gond neki még annál több üzemidő sem, az amoled miatt meg még inkább.
eszméletlenül gyönyörű óra fémszíjjal. ha zafír kristály az üvege, akkor sajnos vennem kell magamnak, de biztos nem lesz olcsó mulatság.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az eddigi legszebb okosóra.

Finn the human

(#30) Khelben válasza Matada2.3 (#29) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hát... szerintem roppant ortopéd ez a vastagság. Minimum a felére kellene csökkenteni, de még úgy is vastag lenne.

(#31) Matada2.3 válasza Khelben (#30) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez nem vastagabb mint a Moto 360 vagy tévedek?

Finn the human

(#32) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Bejövős! Csak az ára ne legyen csillagászati......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Le a kalappal a Huawei előtt, kifejezetten szép lett. :)

(#34) judas13 válasza Matada2.3 (#29) üzenetére


judas13
addikt

szerintem is

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) #86973952 válasza Khelben (#30) üzenetére


#86973952
törölt tag

Okosóránál ez kb. lehetetlen a jelenlegi technikával. Vagy lehetne fél mm vastag is, minimum másfélszer nagyobb számlappal. 11,3 mm szerintem nem vastag óránál sem.

(#36) B1T3


B1T3
addikt

Nagyon szép lett. Minden további nélkül elfogadnám bármelyik színben (talán leginkább ezüstben). Az üzemidőtől kicsit félek, illetve amitől még jobban, az az ár. De elismerésem a Huaweinek ezért az okosóráért. :)

(#37) #86973952 válasza #86973952 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

"fél mm" --> fél cm

(#38) Classius


Classius
aktív tag

Ez igen! Az első okosóra amire én is csettintek, a kinézet végre ugrott egy (?) lépcsőfokot, a belső pedig alakulni fog ahogy telnek az évek, nagy piac lesz ebben :) arra kíváncsi lennék mennyire lesz időtálló a termék, frissítések meddig fognak rá megjelenni, továbbá természetesen az árazás sem elkerülendő. Az sem árt hogy a későbbi frissítéseket is röccenőmentesen vigye. Számomra fontos az hogy időtálló legyen, remélem nem lesznek kompromisszumok vele szemben. Eddig mindenképp kötelező darabnak ígérkezik a számomra, ezüstben fémszíjjal, ip67 vedettseggel és zafír üveggel... Ez igen Huawei ;-)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#39) b.


b.
félisten

itt ez az összeállítás Bőr szíjjal is ütős ezzel a számlappal. [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) GSPLR válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szídhatod őket, de reggelire megeszik a piacot...stay tuned ;)

Huawei

(#41) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A klasszikus órák híve vagyok, de ez tényleg rendben van. A divatóra-kategóriában megállja a helyét. Várom a tesztet.

Nem a lényeg a fontos.

(#42) moleculez


moleculez
veterán

Támogatott oprendszerek?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43) gerii


gerii
addikt

A Tissot karórám 11mm vastag, ez pedig 11,3mm. Egyéb kérdés, nyavalygás?
Ahhoz képest, hogy eddig a Samsung ronda, béna óráit lehetett kapni csak, nem tudom mi kéne még, eljutottak oda, hogy akkora mint egy normál karóra, jól is néz ki, a belbecs meg majd fejlődik.

(#44) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez nagyon népszerű lesz. 40K és a többiek felköthetik az alsót.

Microsoft okosóráról van valami új infó?

(#45) #86973952 válasza Fr0z3n (#44) üzenetére


#86973952
törölt tag

Minimum dupla ennyivel számolj. Már ha a piacot megnézed, meg a Huawei egyéb kiegészítőit. A karkötő (B2) 169 (normál) és 199 (prémium) euróra várható. Ami ilyen forint mellett szintén nem valami jó.

[ Szerkesztve ]

(#46) zeon.hu válasza #86973952 (#45) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha csak 80K lenne...:)
a B2-ből kiindulva sajnos optimista becslésnek tűnik.

#?*@&!

(#47) Fr0z3n válasza #86973952 (#45) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na ja, elég tré a forint. De csak nem a duplája. Olcsóbban van G watch, akkor már inkább az.

(#48) kolosanyi válasza Fr0z3n (#44) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az továbbra is egy karkötő inkább és sajnos még mindig hiánycikk. Nem mostanában lesz kapható nálunk.

(#49) GSPLR


GSPLR
senior tag

Az biztos hogy erőset raktak le az asztalra. Eddig nem tetszett egyik kiegèszítő megoldás sem. Ez most változni látszik,bár azt hozzátennèm hogy mèg mindig a nem kellene kategória. Nincs rá szüksègem,de ez ugye szubjektív.

Huawei

(#50) #86973952 válasza zeon.hu (#46) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért írtam, hogy minimum. Meg kérdés, hogy majd mikor fog hozzánk megérkezni. :)

Fr0z3n:
Az új órájuk nekik sem azon az áron fog kezdeni, ez már szerintem előre könyvelhető. Samsung -ról nem is beszélve. :D Bár nekem a számlap mérete, alakja miatt az is tetszik.

Szerk.:
Urbane -ra gondolok új alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.