Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Egyre jobbak egyre jobbak(kinézetre! :P ), ha kikapcsolható az LTE akkor elég durva üzemideje is lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Barthezz2 válasza vicze (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Majdnem jobb az óra hardvere, mint a telefonoké amiket bemutattak..

Everybody lies.

(#3) Nigér


Nigér
őstag

Ejha, ez bizony jól néz ki!! :K

(#4) mtcob


mtcob
senior tag

Nem mellékesen, az LTE változat LG Wearable Platform (alias WebOS)-t fog futtatni, míg a sima Urbane Android Wearrel lesz szerelve.

(#5) Garada


Garada
őstag

Végre egy okosóra ami igazán tetszik még nekem is. :DDD

(#6) kromatika


kromatika
veterán

Jól néz ki szerintem is.

(#7) MeGabee


MeGabee
senior tag

Alakulnak ezek :D

Ez se lesz kutya :)

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Bizony szépek :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) dzsi23


dzsi23
addikt

Ennek a P-OLED-nek milyen kontrasztja lehet? Mennyire fekete a fekete? Az LTE változat eléggé tetszetős lett. :C

(#10) philips20


philips20
aktív tag

Uh szép, erre vevő lennék.

(#11) prolad


prolad
őstag

Szép,fémszíjjal éne.

(#12) petipetya válasza Barthezz2 (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez az. :D Ettől függetlenül nekem bejön, iszonyatosan erős hardvernek tűnik. Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz folyamatos a menüben való mozgás és meddig bírja az aksi.

"nincs rá lezsóidő"

(#13) Ren Hoek válasza dzsi23 (#9) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A P-OLED egy fos kula kijelző... P-OLED burn-in erre kell csak rákeresni.

Ezek után én nem vennék semmiféle jelenlegi OLED-es LG okosórát...

[ Szerkesztve ]

(#14) atosan


atosan
addikt

De jól néznek ki :DD

Maine coon

(#15) t3tv3s


t3tv3s
tag

"A kütyü belsejében egy 1,2 GHz-es processzorral ellátott Snapdragon 400 chipset teljesít szolgálatot, RAM-ból már 1 GB"
Ilyen belsővel mozog a telefonom is :) Egyébként nem néznek ki rosszul.

(#16) dzsi23 válasza Ren Hoek (#13) üzenetére


dzsi23
addikt

Elvileg az AMOLED-ek is beégnek egy idő után, de ez azért elég csúnya.

(#17) Halkow. válasza Ren Hoek (#13) üzenetére


Halkow.
senior tag

Erről a képről semmi nem jön le hogy meddig volt bekapcsolva a kijelző és milyen fényerőn

#16 ) dzsi23: Ha rendeltetésszerűen használja az ember akkor erre semmi esély

[ Szerkesztve ]

(#18) Ádám16 válasza Halkow. (#17) üzenetére


Ádám16
addikt

Semmi esély? Rendeltetésszerű használat? Ne írj már balgaságokat. Ha én 0-24ben aktív kijelzővel akarom használni az órámat, azt nem rendeltetésszerű?

(#19) Forest48 válasza Ádám16 (#18) üzenetére


Forest48
aktív tag

faliórának használnád full fényerőn töltőre dugva egész nap? :))

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A Huawei mintha szebbre sikeredett volna.

(#21) Ren Hoek válasza Halkow. (#17) üzenetére


Ren Hoek
veterán

[link]

Rendeltetésszerű használat az, hogy azt a kicseszett témát használom amilyet szeretnék. Pl az Aviator téma...
Vagy komolyan arra kell figyeljek, hogy x időnként az inverz témát kell használjam, hogy ne égjen bele a kijelzőbe?

Amúgy ez a P-OLED más technológia mint a TV-kben használt általában kismolekulás W-OLED.

P-OLEDs vs SM-OLEDs
Basically you can make OLEDs from two kinds of materials: small-molecule (SM-OLED) or large-molecules, or polymers. Virtually all OLED displays on the market toady are using Small Molecules, as P-OLEDs are less efficient and suffer from lower lifetime.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ádám16 válasza Forest48 (#19) üzenetére


Ádám16
addikt

Ha igen?
Amíg nincs feltüntetve az, hogy X ideig használjam aktívan a kijelzőt, különben beég, addig azt csinálok vele, amit akarok. És ha beég, cseréljék.

A nem rendeltetésszerű használat fogalma nem erre vonatkozik.

(#23) Forest48 válasza Ádám16 (#22) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ha bele akarsz kötni, akkor bele is fogsz (mint látszik). Ezen kívül ne mondd azt, hogy te így használnád, ahogy írtam. Ezek a beégett kijelzőjű termékek meg általában a boltokban vannak kirakva mutatónak. Kétlem, hogy neked vagy bárkinek sikerülne zavaró mértékű beégést összehoznia a saját eszközén.
Nem állítom, hogy nem ég be, de mindennek mevannak az előnyei és a hátrányai.
Ha nem led lenne benne, akkor meg az lenne a baj.

(#24) Ren Hoek válasza Forest48 (#23) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Egy 100K-s Samsung telefon is beég mint gép, T-ben kirakva... Normál használat esetén nem jelentős, mert nincs az aki konstans órákon keresztül égetné ugyan azt a képet.

Egy karóra viszont pontosan ezt csinálja. Hosszú órákon keresztül ugyan azt a konstans témát hajtja a kijelzőn... Ezzel kiegészül még az is, hogy a P-OLED elméletben gyengébb élettartammal bír, akkor ne csodálkozzunk, hogy egy kontrasztosabb téma esetén ott lesz a permanens beégés.

Csak annyi a lényeg, hogy az OLED-es okosórákkal vigyázni kell, mert megeshet ez a probléma. Lehet nem olyan feltűnő, de mindenesetre aggasztó, hogy 3 nap alatt ki lehet csinálni egy adott gyári témával.

(#25) Halkow. válasza Ádám16 (#18) üzenetére


Halkow.
senior tag

minek használnád úgy? a telep se bírná

(#26) gerii


gerii
addikt

Atyaég, megtanultak formatervezni :C Vagy csak felvettek egy svájcit. :P
Az elsőt még én is hordanám.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ren Hoek válasza Halkow. (#25) üzenetére


Ren Hoek
veterán

OLED-nél, ha szénfekete, de legalább jó sötét hátterű témát használsz, akkor nagyon jó akksiidőket lehet produkálni, mert csak azok a pixelek fogyasztanak amik világítanak. Persze ha olyan a téma, hogy az egész kijelző világít, akkor akár többet is fogyaszthat mint egy LCD.

(#28) vicze válasza Ren Hoek (#21) üzenetére


vicze
félisten

Az alsó idézetet kb. vedd semmisnek, mivel már arra se emlékszek mikori, kb. 8-10éves? Azóta tök más jelentései vannak bizonyos dolgoknak.
A LG a P-t a Plastic jelölésére használja nem pedig Polimer, és a hajlíthatóságra utal igazából. Semmi más mint egy marketing elnevezés, ahogy a W-OLED is. Polimert már soha senki nem fog használni, a W-OLED pedig megint egy teljesen más dolog, és semmi köze e molekula mérethez.

[ Szerkesztve ]

(#29) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ejha! Ezek tetszenek!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30) Ren Hoek válasza vicze (#28) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Értem, de azért érdekes a képen ez nem W-OLED struktúra... Annak pedig tényleg lehet köze a beégéshez mert a plusz fehér led miatt nem tisztán RGB-s... emiatt a fehérben lévő kék komponens aránya is más. Ezért lehetséges, hogy a TV-k ellenállóbbak a beégésre... ez persze csak találgatás, de TV-knél nem sok infót láttam beégésre, óránál viszont egyből előjött.

Ez egy sima RGB olednek tűnik nekem a rajz alapján...

Mindezektől függetlenül, én biztos nem adnék olyan termékért pénzt, amit 3 nap alatt rendeltetésszerű használattal be lehet égetni... akkor mi lesz hónapok, évek alatt?

[ Szerkesztve ]

(#31) draco31


draco31
veterán

Egyre jobban tetszenek. A hardver is durvul, 1-2 telefon megirigyelné, ami bennük van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#32) vicze válasza Ren Hoek (#30) üzenetére


vicze
félisten

Igazából nem találtam sose egyértelmű leírást arról, hogy a W-OLED valójában micsoda legalábbis nem az LG-től. Inkább csak találgatásokat és tök különböző leírásokat, mivel a többség egy +fehér LED-et raknak, azaz WRGB-t. De ez csak a LG Sole-ban volt.
A TV-knél(szigorúan LG) azonban elméletileg nem ez van használva, hanem teljesen más megoldás, ott fehér OLED a teljes háttérvilágítás és a színek színszűrőkkel vannak elérve és egyenletesebb a halványodás.

Az órákban igen biztos sima RGB van.

(#33) akoska07


akoska07
nagyúr

Előbb utóbb be kell szerezzek egy okos órát.
Ezek egyre jobban tetszenek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#34) Ren Hoek válasza vicze (#32) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hát én mindenhol csak azt látom, hogy a TV-kben "fehér" pixelek színszűrővel (persze a fehér szín is RGB OLED-ből készül, tehát van kék összetevője) + 1 fehér pixel, a színszűrők által okozott fényveszteségre. Ez a fajta megoldás egyértelműen a kék komponens gyorsabb degradációja miatt jobb. Nem értem, hogy miért nem ezt pakolják az orákba is...

(#35) vicze válasza Ren Hoek (#34) üzenetére


vicze
félisten

Azért írtam, hogy nincs hivatalos LG leírás, hogy pontosan hogyan is működik, így inkább kicsit találgatás lett a sajtóanyag alapján. Nekem összességében kicsit fura, no de mindegy majd egyszer talán kiderül. Amúgy a TV-nél azért se halványodik olyan gyorsan mert sokkal nagyobbak a pixelek, így sokkal több maga az "anyag" is benne.

Használni meg valószínűleg azért nem használják, mert egyrészt a szűrők miatt vastagabb lesz, valamint a fogyasztása jóval magasabb.

(#36) atike


atike
nagyúr

...még mindig nagyon tetszetős a külalak szerintem. Nagyon el bírnék viselni egy ilyet... Az LTE számomra értelmetlen (Kitt, gyere értem :DDD ), az ára miatt meg valószínű, hogy nem mostanában figyel majd egy ilyen (vagy hasonló) a kezemen... :U

(#37) Luck Dragon

Ezüstben nagyon inpozáns lett, és a vas ami alattuk dolgozik egy kész telefon:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) creation


creation
senior tag

Hmmm és ha még egy automata órákból kivakart töltő egység is lesz benne.... :U :U :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.