Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hogy-hogy nem a mikroportot használjátok?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) hallerlaller


hallerlaller
addikt

nexus pletykákról még lehetett volna kérdezni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3) szebev


szebev
senior tag

Hát ez mobilon élvezhetetlen...... Semmit nem érteni a hangbol!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#4) Bog válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F Interjúhoz? Ahhoz kettő kellene...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) fi:zi'k válasza Bog (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sorry, azt hittem kettő van. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) Bocha válasza szebev (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezt nem teljesen értem, nálam mobilon is makulátlan a hang.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát nem egy Ken Hong a csávó. :N
A Huawei-t viszont kezdem egyre inkább kedvelni, mostanában elég jó telefonokat tesznek le az asztalra. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#8) voyager4.4 válasza Thaaleum (#7) üzenetére


voyager4.4
senior tag

:K

no fate but what we make

(#9) #86973952 válasza Thaaleum (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudom más hogy van vele, de nekem konkrétan a hajam égnek állt, mire eljutott egy mondat végére. 3-4 perces riportból így lesz 6-7 perc. Sajnálatos, mert érdemi dolgokról így nehéz szót ejteni.

(#10) axioma válasza #86973952 (#9) üzenetére


axioma
veterán

Mintha a szeme elott lenne az angol szoveg, amit ki akar mondani, de szavankent kuzd meg azzal, hogy mi a helyes kiejtes, nekem ez volt a benyomasom. Illetve ne'hol szerintem felreertette, hogy Bocha tovabbi reakciot var azert nem veszi vissza a mikrofont, igy hozzatett me'g egy mondatot, ami tulajdonkeppen nem is mondott ujat. Pedig csak nehez volt kitalalni, hogy mikor erzi o befejezettnek az adott mondandojat...

(#11) callmeakos válasza Bocha (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nálam sincs minden rendben mobilon.
A zene az oké, viszont a beszéd, az kuka. Érthetetlen.

All→M8

(#12) Alert89


Alert89
tag

Hát a csávó nagyon megküzdött az angollal. : ))))

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szerintem nem sok újat vagy érdekeset mondott viszont tényleg jó, hogy az MA-s srácok odafigyelnek az ilyen képviselőkre, ki tudja lehet még értékes infót is kapunk :)

Finn the human

(#14) doooo


doooo
veterán

Szegény kis ember.. komolyan megsajnáltam, ahogy ott izgult, meg kereste a megfelelő szavakat.. :)

(#15) szebev válasza Bocha (#6) üzenetére


szebev
senior tag

Olyan mintha horcsogok beszelgetnenek. A zene ok, de a beszéd az rossz.
Noxwill is ezt írta! Tehát nem csak nálam fordult elő.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Nalam sem jo. Iphone4 7.1.2 Az intro meg ok, a zene az elejen is, de azogy elkezdodik a beszelgetes semmi, csak ilyen furcsa digitalis zaj hangok.
A Samsungos interjunal is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#17) axioma


axioma
veterán

En csak a samsungosat neztem meg az orvosnal varakozva, es nekem is elment teljesen a hang, csak neha volt valami zorej benne. Z1C, alap bongeszo (asszem), viszont 32kbps-re lassitott net es a wifi is ezt csinalta.

(#18) monti0222w válasza hemaka (#16) üzenetére


monti0222w
addikt

Honor 6-on jól lehetett hallani, ilyen gond nem volt, viszont én még a proccesszorokról kérdezgettem volna!
:)

(#19) Bocha válasza hemaka (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A YouTube sajnos nem jól kódolja azokat a fájlokat, amiket a kameránk vesz, nem tudjuk most innen orvosolni a problémát, nincs idő próbálkozni. Sajnáljuk a dolgot, kérlek, nézzétek PC-ről, ott nincs gond!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) Bocha válasza doooo (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A kínai embereknek szerintem nehezebb jól megtanulniuk angolul, náluk az írás is más stb. Ettől még nem izgult, ő alapvetően egy elég magas szinten lévő cégvezető, ezer interjút adott már, és egyébként egy okos fickó is, képben van, ami főleg akkor jön le, ha off-camera beszélgetsz vele. Ettől függetlenül nyilván elsőre furcsa, hogy a kínai cégek, emberek mentalitása alapvetően más, mint amit megszoktunk. A legtöbbjük angolja btw ennél fényévekkel rosszabb, én elégedett voltam ma.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) Mr.Silkó válasza axioma (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem meg full néma S5-ön. :D

(#22) sefan67 válasza Bocha (#19) üzenetére


sefan67
aktív tag

Erre inkább nem mondok semmit már, tavaly is leírtam a véleményem.

Ez egyhuzamban a 3. éve hogy egy kicseszett normális MWC-s videó riportot nem tudtok elkészíteni úgy hogy ne legyen baki benne.

"YouTube sajnos nem jól kódolja azokat a fájlokat, amiket a kameránk vesz"
1. Ember, kellett volna tesztelni éles bevetés előtt hamár mentek press felirattal egy ilyen eseményre!
2. Ha tesztelni nem volt idő, akkor legalább vigyetek egy shitty tesco kamerát vésztartaléknak ami ugyanúgy képes normálisan kódolt videót/hangot felvenni mint a kamerák 99,999999%-a.

"nézzétek PC-ről, ott nincs gond!"
3. Még szerencse hogy Desktop gépen lehet nézni egy MOBILtelefonokkal foglalkozó oldalnak az anyagát, csak mobillal nem lehet... Megint valami csudajó szponzorált samu kamerát használtatok?

Esküszöm mostmár könyörögni fogok hogy adjatok egy számlaszámot ahova küldhetek/küldhetünk pénzadományokat hogy vegyetek már egy normális felszerelést!

(#23) Mr.Silkó válasza sefan67 (#22) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nyugalom ember! Ez tényleg ekkora probléma?

(#24) szebev válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére


szebev
senior tag

Egy kicsit erősen fogalmaz, de igaza van! Nem ez az első eset, hogy ilyen problémájuk van!
Van nekem egy laptopom, de az éppen nem működik, így marad a mobil használata.
Érdekelt volna a téma....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#25) Stevie12


Stevie12
csendes tag

Btw nekem laptopon sincs hangja...

[ Szerkesztve ]

(#26) doooo válasza Bocha (#20) üzenetére


doooo
veterán

Persze, teljesen igazad van, de azért lássuk be, hogy épp a cégbeli poziciója az, ami miatt kicsit gyengécske a tudása.. De ettől függetlenül köszi az interjút, PC-n tökéletesen ment :)

[ Szerkesztve ]

(#27) doooo válasza Mr.Silkó (#21) üzenetére


doooo
veterán

Akkor még jó, hogy nem is próbálkoztam rajta :DDD

(#28) wlandroid válasza axioma (#10) üzenetére


wlandroid
tag

Nekem egy olyan megérzésem is van, hogy egy angolul tudó kolléga adta a szájába a szavakat egy rejtett fülesen keresztül...

(#29) Bog válasza sefan67 (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. A mi mobiljainkon nincs gond a hanggal. Többel is kipróbáltuk, milyen egyéb módszereket javasolnál tesztelésre? A világ összes telefonját szerezzük be esetleg?
2. Van nálunk másik kamera is, azon nincs mikrofon bemenet, plusz mivel folyamatosan egyszerre legalább két helyszínen dolgozunk, ezért nincs arra opció, hogy két kamera legyen nálunk egyszerre.
3. Egy filléres Sony 4K kameránk van, egy szintén filléres Audio-Technika mikrofonnal. Nem okvetlenül gondolom, hogy ennél jobb szettre lenne szükség, az már a broadcast kategória.
4. Egyelőre azt gondoljuk, hogy a YT nem tud mit kezdeni a Sony által használt AVCHD formátummal. Keressük azokat a konvertálási opciókat a videóvágó szoftverben, ami elhárítja a problémát, de mivel nálunk minden telefonon frankó, ezért meglehetősen körülményes leellenőrizni, hogy mikor nyúlunk egy olyan beállításhoz, ami megszünteti a jelenséget.
5. Köszönjük az észrevételeidet.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) Mr.Silkó válasza doooo (#27) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.