Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Juliuska


Juliuska
senior tag

juj de jó és ez vajon mire jó...? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#3) helixP válasza Juliuska (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Neked semmire, az biztos :)

(#4) Devas


Devas
őstag

Kár hogy a BB is már csak nagy batár telefonokat csinál... :(

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Jesszzzz!!! Nagyképernyős érintős teló, qwerty billel. Kívánságaim meghallgattatak!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) galaxys80


galaxys80
veterán

Akkor hamarosan már a HUB sem lesz BB exkluzív. Pedig a multitasking mellett a legtöbbet emlegetett kifejezés. :DDD
Egyébként szerintem a Samsung erőteljesen megindította a bekebelezést.
(Nem a teljes BB-t. Csak a mobil ágazatot)

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Uh. Ez brutal.

Hianypotlo cucc az fix. Nehogy a vegen a Samsung megvegye oket :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Öröm egy ilyen telefonról olvasni. Annyira kellene a piacnak szerintem, mint ahogy a Z1-Z3 compact kellett.

(#9) jacis válasza b4zsi- (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha már ilyen nagy batár, akkor MÉR??? alulra kerül a bill és miért nem oldalra???

(#11) jacis
Mi a túróért kérdezném azt? :F
Egyszerűen kényelmetlennek tartom ezt a kialakítást, mert baromi hosszú lesz az amúgy sem kis készülék.
Ha alulra kell a bill, akkor ott Passport.

(#12) sasa134
Gondolom a részvételi lehetőségről értesültek későn. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) jacis válasza fi:zi'k (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha meg ott lenne akkor azt kerdeznéd miért nem alul van....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) sasa134


sasa134
addikt

Azt nem tudom, hogyan lehetett nem értesülni a BB event-ről. Mi, normál érdeklődők is napok óta tudjuk, hogy kedden reggel fél 9-kor BlackBerry event az MWC-n..Pörögtek is a csoportok.
Az összes BB oldal, N4BB, Crackberry előre jelezte, live blogolt, stb.

Avanti Roma

(#13) Graphics válasza jacis (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oldalt lehet jobb lenne.

Viszont tény, igy BB-s.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Wildpath


Wildpath
tag

Ronda és órmótlan nagy.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#15) oszi666


oszi666
őstag

Uuuu jn a hub iosre vegre. Kivancsi vagyok ra.
Anno meg azt mondtam, higy van hub szeru cucc iphonera. Aztan egyik ismeros z10er megtapiztam es rajottem hogy nincs, viszont KELL.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#16) kekkola válasza sasa134 (#12) üzenetére


kekkola
senior tag

Nincs feliratkozva senki a Crackberry BBM Channelre ;]

A sliderhez: Samsung SlidEdge Blackberry Edition ;] (mindezek ellenére már ennyiből nagyon tetszik :) )

#17 sasa134: és ha nem tudod, hogy egyáltalán neked keresned kellene valamit is? Nekem amikor BB-m volt, akkor alap volt a Berryblog-CB-N4BB channelek követése (CB most droidon is fent van :) ) (na meg néha egy kis zozo :P )

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#17) sasa134 válasza kekkola (#16) üzenetére


sasa134
addikt

a Google nagy barát ilyen helyzetekben...

szerk.: OK hagyjuk már. Most mit akarsz bitonyítani? Az, hogy a BB az MWC-n jelen van és készüléket jelent be, tudjuk tavaly óta. Nem fogom visszakeresni de tuti volt hírben itt a Ph-n is. Most nehogy már olyan nehéz legyen kitalálni, hogy mikor van a sajtóesemény? Nem BBM csatornákról beszélek, hanem hivatalos honlapokról, az MWC események hivatalos listájáról, ezek mind hozzáférhetőek, publikusak: ki, mikor, hol, mit..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18) MeGabee


MeGabee
senior tag

Felvillanyozva olvastam a cikket, amíg a képet meg nem láttam....valahogy ez így otromba lett nekem.Pláne a kihúzható qwerty-vel.Legyen kisebb a kijelző, és fix a qwerty.... :R

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) Probber


Probber
őstag

Egy ilyen csúsztatható kivitelű modellt már régóta vár a közönség.
Remélem még idén bemutatják.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) eventus


eventus
veterán

Egyszercsak megjelenik, mint a passport/ classic hosszú idő után, majd jó kis S4 procival. ;] Időben kell piacra dobni!

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21) kekkola válasza sasa134 (#17) üzenetére


kekkola
senior tag

"OK hagyjuk már. Most mit akarsz bitonyítani?"

Én kb. azt mondtam, hogy mostohagyerek a BB. Csupán ennyit. Ha nagyon számítana, ott lennének. Állítólag valakinek a MA-s srácok közül van BB-je...

#20 eventus: :DDD ;] (Exynos lesz benne :P )

#23 eventus: illene... de ez van, még jó hogy tudok angolul, egyébként sem nagyon érdemes MA-n BB-t olvasni (5 napos hírek, fél sajtótájékoztatók), CB-n kb. minden megvan.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#22) QwErTy42


QwErTy42
addikt

De miért lefele csúszik és nem oldalra?
OMFG! :Y :W

Teljesen hibátlan lenne, ha a Motorola után valaki ismét gyártana értékelhető csúsztatható kivitelű telókat.
Most már adott a technológia, hogy ne legyenek két és fél centisek az ilyen megoldások: akár a 10-12 mm-be is simán beférhetne, korrekt akksival.

Ez pedig igazán megdobogtatta volna a szívemet. A Lumia 930 után az első teló lenne, amiért még pénzt is adnék. :(

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#23) eventus válasza kekkola (#21) üzenetére


eventus
veterán

Mostoha gyerek, de a MA elvileg szabad portál, nem készülék specifikus, tehán minden mobilos hírről illik beszámolni.

(#22) QwErTy42: +1, Moto slider :K

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#24) jacis válasza eventus (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez biztos nem S4-el jön ebben biztos vagyok. Ebben valami komolyabb kijelző lakik azt gondolom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) eventus válasza jacis (#24) üzenetére


eventus
veterán

Akkor két S4 proci lesz benne (biztos sok van még), mint egy dupla gpu-s vga kari :)) BB10 miért is igényel ilyen görbe kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) kekkola válasza eventus (#25) üzenetére


kekkola
senior tag

Quad-core Blackberry Edition ;]

BB10 miért is igényel ilyen görbe kijelzőt?
Design? (azoknak lesz ez lényeges akiknek az esztétikum legalább olyan fontos mint a praktikum)

#27 eventus: mivel összecsókoltak a samsunggal valszeg olcsóbban-könnyebben hozzájutnak, az S6 Edge valszeg nagy siker lesz, annak a hátán el lehet evickélni + sztem az amoled jóval vékonyabb és könnyebb technológia ami nem elhanyagolható szempont egy slider esetében, hogy minél vékonyabb lehessen.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#27) eventus válasza kekkola (#26) üzenetére


eventus
veterán

With S4 power :DD Kijelző inkább csak esztelen majmolás... Szúrjuk ki a szamüket valamivel. BB10 alá teljesen felesleges!

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#28) Gzolo


Gzolo
senior tag

Ide a Hub-ot, de azonnal :DD

[ Szerkesztve ]

(#29) jacis válasza eventus (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet hogy lesz hozzá némi funkció rendelve? Lehet hogy a jelenlegi OS nem igényli de mire kiadják a telót addigra jön egy új OS verzió is?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) kekkola válasza eventus (#27) üzenetére


kekkola
senior tag

BB10 alá teljesen felesleges!

Esztétikum!!

#29 jacis: nekem azok az ikonok nem ismerősek, olyan mintha egy más verzió lenne... vagy ez csak egy fejlesztői felület lehet?

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#31) eventus válasza kekkola (#30) üzenetére


eventus
veterán

Áh.... Ha ez a kijelző a fő esztétikum, akkor hajrá. :) Azonban nagyon! pozitívum a hiváskezelő gomb :K :K

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#32) malnabokor válasza sasa134 (#17) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én pénteken mikor direktben rákerestem, nem találtam sehol hivatalos oldalon (MWC programfüzet, CB, N4BB) sem időpontot és helyszínt, CB-n Q&A szekcióban is csak annyit tudtak mondani, hogy lesz egy előadás (de ez nem az volt). Én is emlékeztem hogy lesz, de az max szombaton derülhetett ki (akkor gondolom az újságírók meg már utaztak)

Eventus: lehet, hogy szerinted ez-az hülyeség a kijelzőben, és legszívesebben befagyasztanád a múltbéli állapotokat, de szerintem a BB sem és én szem szeretném, ha a BlackBerry mellett úgy elmenne a piac, mint néhány éve...

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#33) jacis válasza kekkola (#30) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is furcsák azok az ikonok :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) atike


atike
nagyúr

...most komolyan ezt az edge hullámot lovagolják meg ők is...? Ez akkora királyság...? Szerintem egy elég felesleges plusz.... :U Természetesen millió egy eltérő igény is létezik mint az enyém, de ezt mivel lehet indokolni, hogy hasznos új dolog...? :U

(#35) ashot


ashot
tag

Valoban nem valami praktikus hogy lefele csuszik a billentyuzet. Ha elkezdesz vele emailt irni, kipotyog a kezedbol. Mivel ez egy prototipus, remeljuk ezt javitjak es akkor must have. A halitott kijelzo meg csak siman jol nez ki. Ha nem kernek erte felarat siman johet.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#36) Tomi_Ohl válasza Graphics (#13) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Így BB-s, úgy meg praktikus lenne.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#37) sasa134 válasza atike (#34) üzenetére


sasa134
addikt

Én sem értem mire való ez a "lelógó" kijelző.. Kicsit olyan mint a hajlított TV: ok, itt a technológia, meg tudjuk csinálni..de hogy mire való?

Meglátjuk, lehet lesz hozzá valami funkció rendelve vagy lesz valami gyakorlati haszna - egyelőre ezt én nem látom. De hát mondjuk az egész cuccról nem tudni semmit, szóval addig is csak okoskodni lehet.
Amúgy ilyen méretben valóban lehet jobb lett volna oldalt a bill. Nem tudom milyen lesz az egyensúlya így a cuccnak.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#38) joey04 válasza Graphics (#7) üzenetére


joey04
titán

Szerintem csak idő kérdése. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) philips20


philips20
aktív tag

Még mindig nem értem mi értelme ennek.

(#40) jacis válasza sasa134 (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

A HUB-ban lévő értesítések ikonjai pl tok jól elférnének azon a részen fix-en ahonnan a HUB-ot lehetne indítani.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) pengwin válasza Graphics (#7) üzenetére


pengwin
addikt

"Hiánypótló"... valóban, csak nehogy ebbe is ugyanazt az S4-es SoC-t tegyék, mint a Z10 óta majdnem minden készülékükbe. Szerintem nagyon gáz, hogy még most is mutattak be Snapdragon S4-gyel szerelt telefont (Leap)... nem plusz teljesítményt várnék, hanem 64bitet, újabb utasításkészletet, jobb energiahatékonyságot, vagy az újabb technológiák (pl. DDR4, gyorsabb eMMC-k) támogatását az SoC oldaláról.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) oszi666 válasza atike (#34) üzenetére


oszi666
őstag

Szerintem meg kellene erteni, hogy ez ugyanugy mint a galaxy s6 edge egy teszt. Tesztelik a piacot, hogy van-e ra igeny. Ami erdekes, hogy szerintem a samsungnak van annyi tartaleka, hogy ha bukas, ne erezze meg tulsagosan, a bb nem tudom ezt hogyan jatszhatja el. De lattunk mar ilyet, amikor elsore full ertelmetlen dolgokat vezetnek be. Erdekli oket mennyire jon be a nepnek. Szerintem itt is ervenyes lehet valami tizes szabaly, mint az invazios fajoknal populaciobiologiaban: 1000 otletbol 100 jut el az tervezoasztalig, 10-et piacra dobnak, es egy lesz, ami igazan megmarad, es elterjedt megoldassa valik. Ugy tunik, ez a hajlitott kijelzo benne van a 10-ben. Es elsore az iphone fele erintokijelzot is temette mindenki. Lehet sikeres ez a hajlitott cucc, ha a fejlesztok ertelmes tartalommal meg tudjak tolteni.
Nekem egyenlore feleslegesnek tunik, gyakorlati hasznat egyenlore nem latom. De erdekes probalkozas, es igenis minel tobb fejlesztes probalkozas legyen, ami hajtja a gyartokat az uj dolgok kutatasara. A begyoposodes soha nem vezet celra(lsd nokia a symbiannal)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#43) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Áááááá, amint megláttam az új Samsungot ezzel a kijelzővel, arra gondoltam, de zsír lenne ez, billentyűzettel, Android nélkül, és normális gyártótól, erre itt van ez.
Minden elismerésem a RIM-é, a Passport után már a második KELL-érzést kiváltó motyó.

(#44) eventus válasza FoxiestFox (#43) üzenetére


eventus
veterán

RIM helyett már csak BlackBerry a cég neve :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#45) axioma


axioma
veterán

Nyilvan oldalt slider kene, ez nem kerdes, igen eleg megnezni a milestone sorozatot...
Masreszt viszont az oldalt slider valoszinuleg attol nem lehet, hogy a kijelzo meg ebben pont az edge. Viszont talan vegre megtorik a jeg, es ujra fontolora veszik a qwerty kicsusztatasos modelleket... (nem baj ha nem tulszaturalt samu-kijelzovel, de ezt akar meg is bocsatanam neki ha jonne oldalt sliderben).

(#46) kekkola válasza FoxiestFox (#43) üzenetére


kekkola
senior tag

"Minden elismerésem a RIM-é,..."
akartad mondani a Blackberryé :)

O+8T

(#47) atike válasza oszi666 (#42) üzenetére


atike
nagyúr

....és a tesztnek nem volt elég a Note Edge...? :F

(#48) prolad


prolad
őstag

Érdejesnek ígérkezik, lehetne megint torch széria.

(#49) lacruise


lacruise
tag

vegre valami erdekes a MWC-en a sok droid es okosora utan.

LG G5 & BB Z30

(#50) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Azt tudtam, hogy szoros az együttműködés, de hogy ennyire.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.