Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

És majd jön Simon Phoenix, és így is feltöri a telefonunkat. :DDD

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Ha ez tenyleg tokeletesen fog mukodni, akkor nagy potencialt latok benne. LG funkcionalitasaba/dizajnjaba is siman belepasszolna.

Ezzel vegre az Apple es Samsung is vekonyithatja a kavakat es eldobhatjak a gombot :P
Elso hsz-ben nem lehet spoilert irni? Fura.

[ Szerkesztve ]

(#3) moleculez válasza Kasya (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Mi ez a spoiler dolog???

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) kelly416 válasza Kasya (#2) üzenetére


kelly416
veterán

Én kérek elnézést, nem gondolkoztam, hogy letakarjam spoiler felirattal. Pedig tetszik, csak sosem jut eszembe időben. Cserébe látom, hogy Te előszeretettel használod. Majd megpróbálom én is észben tartani...

(#5) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Na ez így már tényleg életképes, főleg a hatékonynak ígért éjszakai működés miatt.

(#6) Kasya válasza kelly416 (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elso hsz lett volna, de elso hsz-ben nem engedi a Spoiler opciot...ezert vartam mig valaki mas (te) ir ;)
Bar nem latom az osszefuggest, hogy elso hsz-ben miert nem lehet hasznalni a Spoilert.

[ Szerkesztve ]

(#7) Örni


Örni
senior tag

Más is belenézhetett volna, lehet azt is kipipálja :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#8) galaxys80 válasza Kasya (#2) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha nem tűnt volna fel az Apple és a Samsung jóval régebb óta használja a Home gombot, minthogy a TouchID megjelent volna. Valószínűleg soha nem fogják elhagyni. (Szerencsére)

(#9) kelly416 válasza Kasya (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Így már értem. Nekem sokszor nem tölti be a vigyorokat, csak elhanyagolható százalékukat. Most is csak egy sornyi van, de volt, amikor 4 darab csücsült csak a szövegdoboz alatt. Érdekes módon csak a cégnél, ahol elméletileg ezt-azt korlátoznak, de annyira keményen, hogy évek óta portable firefox-ot használok, mikor csak explorert lehetne, telepíteni semmit nem engednek, a firefox mégis telepíti az add-on-okat meg a frissítéseket... komolytalan. Nem lehet, hogy Nálad is hasonló volt a galiba? Csak pont nem töltötte be a gombot? Majd legközelebb próbáld meg manuálisan beírni azt.

(#10) kolosanyi válasza galaxys80 (#8) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha nem tűnt volna fel, totál feleslegesen foglal el bazi nagy helyet az a home gomb. 2007-ben lehet, hogy megfelelt, de 2015-ben kezd egy kicsit túlhaladottá válni.

(#11) galaxys80 válasza kolosanyi (#10) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha nem tűnt volna fel ez a te véleményed. A Samsung és az Apple vásárlók jelentős része viszont szereti és hiányozna neki.
Nem mindenki káva fetisiszta.

(#12) kolosanyi válasza galaxys80 (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha nem tűnt volna fel, ez tény. Nagy helyet foglal az a gomb, akárhogy is szeretik egyesek.

(#13) galaxys80 válasza kolosanyi (#12) üzenetére


galaxys80
veterán

Feltűnt, de a többséget ez egyáltalán nem zavarja. Ez meg neked nem tűnt fel.
Akit meg igen, az vesz a többi gyártótól telefont.

(#14) Chrys_


Chrys_
addikt

Kell az a home-gomb

William Stryker fogja hackelni a telefonokat...
Amúgy meg érdekes, mennyi hír (inkább pletyka) ment körbe a közelmúltban a Samsung-gal kapcsolatban, hogy az új készülékekben ez a technológia benne lesz. Nem lett (biztos jó okuk volt kihagyni).

Erre jön a Fujitsu, kb. a semmiből, és letesz az asztalra egy majdnem kifogástalan terméket.

(#15) Kasya válasza galaxys80 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Te talán valami kimutatás szerint mondod hogy a gombra szükség van?
Az viszont tény, hogy a gomb miatt nagy hely szükséges a kávából.

(#16) kelly416 válasza Chrys_ (#14) üzenetére


kelly416
veterán

Akinek meg nem kell, vesz másikat. :D Szerencsére van lehetőség rá.

Nem tudom, mennyire tökéletes. Egy ember szemére működött, de ha T vagy én odaállítunk, kinyílt-e volna nekünk is a galéria, vagy tényleg csak annak, akire rá van programozva? Fáradt vagy, beszívtál, gatya másnapos vagy, vagy csak simán és egyszerűen bevérzett a szemed valamitől, hogy a betegségekbe bele se menjek, és csöszheted a telefonodat. Úgy jársz, mint Dexter az "omlette du fromage" féle nyelvtudással. :DDD

(#17) galaxys80 válasza Kasya (#15) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem kell ehhez kimutatás. Menj be egy Samu vagy Apple topikba és tedd fel a kérdést, hogy kell-e a Home gomb. Meg fogsz lepődni a válaszokon. Illetve, ha annyira nem kedvelnék a vásárlók ezt a megoldást, akkor az az eladási adatokon meglátszana.
Igazából nem értem a sírásotokat. Ez a két gyártó használja ezt a megoldást. A többi halom gyártó más megoldást használ. Ha nem tetszik a Home gomb ,akkor lehet választani a millió másik gyártó terméke közül.
Arra várni, hogy a Samu és az Apple elhagyja a Home gombot hosszú, fáradságos és felesleges.

(#18) Jaffa75 válasza kelly416 (#16) üzenetére


Jaffa75
őstag

pont ezt szerettem volna írni, amikor olvastam a hírt... :P Szalonspicces állapotban meresztgethetném a szemem, bár a kérdés az hogy azért hogy felismerje az íriszt, vagy hogy lássam-e a telefont? :DDD

Kicsit símaszkos rablóra hajazott (ha nem zöld, hanem fekete lett volna a háttér), amikor rögzítette az íriszét a srácnak! :P

(#19) gerii válasza kelly416 (#16) üzenetére


gerii
addikt

Gondolom lesz benne egy jelszavas belépés is, pl: Maci Laci :)

(#20) Pttypang válasza galaxys80 (#17) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez am a komoly statisztika. [link]

Everybody lies.

(#21) guriga1234 válasza kolosanyi (#12) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha nem tűnt volna fel, semmivel sem foglal el több helyet, mint más gyártóknál a kijelző alatt lévő kapacitív "gombok". Az meg már a világ röheje, ha a kijelzőből vesznek el helyet.
Egyébként a Home gombbal (samunál) ha hívás jön, fel lehet venni a telefont. Ez azért jobb, mint a kijelzőt baszkurálni, mert a gomb kitapintható, tehát nem is kell ránézni a kijelzőre. Vezetés közben ez hasznos. (bár én vezetés közben BT headsetet használok, a telefont elő sem kell vennem, elég annyit mondanom, hogy answer, és már beszélhetek is. Vagy cancel, és akkor azzal elutasítom a hívást).
Ha nem szereted a fizikai gombokat, a hangerő és a ki-bekapcs gombok miért nem zavarnak?

(#22) guriga1234 válasza kelly416 (#16) üzenetére


guriga1234
addikt

Tökmindegy, hogy írisz, vagy ujjlenyomat abból a szempontból, hogy mindkettő esetben előfordulhat, hogy nem tudod a szemedet/ujjadat használni, mert pl. be van kötve/gipszelve, stb. De alternatív módszernek még mindig ott van a jelszó, amivel szintén beléphetsz.

(#23) kolosanyi válasza guriga1234 (#21) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Samsungnál a hosszúkás gombra még talán azt tudom mondani, hogy nem vészes a mérete - csak szerintem ronda a legtöbb esetben, ez viszont szubjektív - ellenben az Applenél a kör alakú gomb már problémás. Nézd csak meg az i6+-t.

Én nem a fizikai gombok ellen vagyok, sok esetben sokkal jobb megoldás a tapizásnál, hanem a helypazarlás ellen. De itt felhozhatnám a Sonyt meg a HTC-t is, csak ők ráadásul gomb nélkül is elkövetik ezt sokszor.

(#24) Luck Dragon

Na ez már innováció. Már előre látható lesz mi is lesz az új csúcsgépek irányzata a közeljövőben.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Kasya válasza galaxys80 (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Felesleges bemennem, mert csak flame lenne belole. Mellesleg valaki egyszer azt mondta, hogy a felhasznalo nem tudja hogy mi kell neki. De biztos vagyok benne, ha a kovetkezo Iphone vagy Samsung gomb nelkul lenne, helyette pedig ezt a technologiat alkalmaznak, biztosan tartanak a vasarlo bazist. Sot...

Mi nem sirunk. Nagyon tamadasnak veled a velemenyunket, de nem ertem miert. Semmi gond a Home gombbal, csak annyi, hogy sok helyet igenyel az elolapi reszen.

Persze biztosan nem fogjak egyhamar levaltani a gombot az ujjlenyomatolvaso miatt, de az athelyezest nem tartanam lehetetlennek. Amig viszont az Apple ezt nem lepi meg (es ok nem fogjak athelyezni a gombot hatulra, az biztos, de esetleg egyszer elhagyhatjak majd, vagy csokkenthetik a keretet mas modon) , addig a Samu sem fogja.

(#26) Peterson_ válasza kolosanyi (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem bejön a fizikai gomb+ két kapacitív kombó. Inkább ez, mint a fél méteres káva+ még virtuális gombok.
Ezért nem lett Sonym, meg ezért nem a G2-őt vettem annak idején, hanem a Note3-mat.
Aztán az más kérdés, hogy a pen miatt már soha többet más.:)
Amúgy nálam az i6-nál sem zavaró, mert amúgy meg iszonyat kézreáll.
Aki meg használja az ujjlenyomat leolvasót, annak még praktikus is.(lehet)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) galaxys80 válasza Pttypang (#20) üzenetére


galaxys80
veterán

Nagyon értelmes vagy, gratulálok.

(#25) Kasya

Na engem pont a hátlapon lévő gombokkal tudnának a világból kiüldözni.
Illetve soha nem kellene,olyan telefon aminek szinte kávája sincsen (G2, G3), mert állandóan belenyúlnék a kijelzőbe.

[ Szerkesztve ]

(#28) xedamen


xedamen
senior tag

Engem inkább az érdekelne, hogy milyen technológiát használ a cucc... sötétben is kifogástalanul működik, mint az ujjlenyomat olvasó? :)

(#29) Kasya válasza xedamen (#28) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez jó kiindulási pont lehet.

(#30) Pttypang válasza galaxys80 (#27) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondoltam a tiedhez hasonloan szinvonalas, megalapozott hozzaszolast irok.

Everybody lies.

(#31) KoPy89


KoPy89
tag

Munkahelyemen volt iris olvasos belepo kapu, de egy eve eltavolitottak oket, mert mindig gond volt a stabilitassal. Kivancsi vagyok telefonban ezt hogy oldjak meg.

(#32) kolosanyi válasza KoPy89 (#31) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt könnyebb eltávolítani úgyis. :DD

(#33) pusszycat válasza KoPy89 (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az még egy régi konstrukció, és lehet más elven is működött.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#34) Pttypang válasza kolosanyi (#32) üzenetére


Pttypang
veterán

A szemeidet? ;]

Everybody lies.

(#35) Cannabis7 válasza galaxys80 (#17) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Kérdezz meg egy bb10 oprendszet használót, meg fogsz lepődni :)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy okosan és praktikusan ki lehetne váltani az elavult home gombot, hidd el senki nem sírná akkor vissza.

(#36) Thome válasza Cannabis7 (#35) üzenetére


Thome
addikt

Windows 8.1 tab. Nagyon sok típuson nincs home gomb. Nincs is rá szükség, oldal swipe-pal minden megoldható.

Hozzáteszem volt LG G3 telefonom, és mind a double tap kijelző feloldása tökéletes volt, mint a lezárása. A hátsó gombok is kézre álltak. :K

Nem feltétlen válasznak akart menni ez, maximum a mondat első fele. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.