Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Akkuról nincs említés? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) tjb007 válasza aelod (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

2000 és 2910mAh.

(#3) #86973952 válasza aelod (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tudomásom szerint 2.910 mAh és 2.000 mAh.

[ Szerkesztve ]

(#4) roli543


roli543
őstag

A külső nagyon szépre sikeredett, kár, hogy a kisebb modell nem a 615öt kapta, úgy igazán jó lett volna, de így sem rossz ajánlat :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Fiúk, ha arra jártok, kérdezzetek rá az Idol 2S frissítésére egy fejesnél. De míg nem mondd dátumot, ne engedjétek el! Mondjátok neki, hogy barátságos a magyar nép, de ha bedühödik, szétszedi őket.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) #86973952 válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


#86973952
törölt tag

Alcatel -nél nagy a fejetlenség, ha frissítésről van szó. Nem hinném, hogy ők érdemben tudnak erre válaszolni. :)

(#7) erahurka


erahurka
félisten

Tetszetős páros, biztos képbe kerülnek majd ha telefonvásárlás jön majd nálam. :))

És végre Snapdragon 6xx normális árú telefonban!

(#8) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

A kicsi bejön, mondjuk tényleg jobb lett volna, ha abban is 615 van. Azért így sem rossz. A mikrofonos dolgot meg meg tudnám szokni. :K :C

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#9) M3aN


M3aN
senior tag

Nagyon tetszik, pont egy 5,5" készülék amit nagyon szeretnék következő körben, és ez árazásban és hardverben is ideális a számomra.
Tetszik hogy mind a két kamera kifejezetten minőségi lehet (legalábbis mobilos szinten), illetve kicsit bohókás, de jópofa feature ez a mikrofonos-hangszórós téma.
Még azért abban bízok hogy hátha bekerül a szolgáltatómhoz, és úgy meg tudom vásárolni, és akkor van egy azonnali vevőjük! :)

[ Szerkesztve ]

(#10) DxxD25


DxxD25
tag

nekem tökéletes, de lehet megvárok egy tesztet, plusz érdekelne egy részletes teszt majd a nagyobbról :))
szerk.: szolgáltatói árakra leszek még kíváncsi, persze ha bekerül kínálatba..

[ Szerkesztve ]

(#11) judas13


judas13
addikt

klassz!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) prolad


prolad
őstag

Szépek lettek, tetszik, hogy akárhogy lehet vele telefonálni.

(#13) #86973952 válasza DxxD25 (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Általában Alcatel -nél nem az árazással szokott gond lenni (1-2 esettől eltekintve).

(#14) DrDreams


DrDreams
tag

Vártam, nagyon vártam a mai napot mert kiváncsi voltam milyen készülékeket mutatnak be. Nem gondoltam hogy az Alcatel is elörukkol valami felsö-középkategoriás modellel. Erre kettövel is. Érdekes hogy rájuk 'senki' nem kiváncsi, nem úgy mint a HTC M9-re. Na ott mennek a hsz-ek, okoskodik a sok guru, de kiváncsi lennék melyiknek lesz annyi pénze hogy olyat vegyen. Egyiknek se, de megy a szöveg. Nekem csak annyi a gondom Idol 3-al hogy a 4.7 col kicsi az 5.5 meg nagy. :) A francba... Most Pop C7-em van, nekem ez az 5 col nagyon bejött. Egyébként az 5.5 colos ezekkel a paraméterekkel simán megéri az árát! ;)

DrDreams

(#15) no more


no more
addikt

Ötletes cucc! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) Viktor0610 válasza DrDreams (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eléggé válogatós lehetsz, ha az a 20 milliméter már kívül esik a komfortzónádon. :P :))

Samsung Galaxy A54

(#17) dzsi23


dzsi23
addikt

Fekve telefonálásnál kellemetlen lehet, ha "megfordul" a hangszóró. :D De gondolom, ez a funkció kikapcsolható.

(#18) M3aN válasza dzsi23 (#17) üzenetére


M3aN
senior tag

Szerintem a giroszkópos lehetőség mellett a hangszóró-mikrofon felosztásban segíthet még az adott érzékelőnél vett jelerősség (kvázi hogy hová beszélsz), legalábbis így lenne "bolondbiztos" :)

(#19) DrDreams válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


DrDreams
tag

Nem vagyok válogatós de mind a két méretben fogtam telót. Meg szeretem a kerek számokat. :) De számomra kicsit érthetetlen hogy miért pont 4.7 és 5.5? Utálom az iOS-t, de ez az ötlet emlékeztet iPHONE 6 és iPHONE 6 Plus méreteire. Inkább lett volna 5 és 6... Na de mindegy, a lényeg hogy kezdhetek gyüjtögetni. :)

DrDreams

(#20) deadbody


deadbody
tag

Első blikkre nekem is bejön ez a teló, főleg az 5.5 mert arra akarok váltani, de félő hogy magyarhonban nem ennyi lesz az ára hanem inkább 100 körül.

(#21) philips20


philips20
aktív tag

Jóó, várom a tesztet róla.

(#22) Flind


Flind
senior tag

De hogy a 4.7"-os miért nem kaphatott szintén S615-öt..

(#23) DrDreams válasza deadbody (#20) üzenetére


DrDreams
tag

Ne már! Most kezdtem számolgatni hogyan szedek össze 75e.Ft-ot.... :(

DrDreams

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Le a kalappal az Alcatel előtt. Újdonsággal is előrukkolnak, ráadásul látszik is, hogy komolyan gondolják a telefon-összeszerelést.
A képek alapján nem tetszenek ezek most, de majd élőben úgy is megnézem, ha lesz alkalmam.

Szvsz a két méret pont jó. 4,7 col még talán egykezes (érdekes, a 4,7-es L625 simán egy kezes, míg a 4,6-os Xperia SP már nem), míg az 5,5 phabletrajongó ismerőseimnél a legoptimálisabb.

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Az már más kérdés, hogy fel tudod-e egyáltalán venni, mert néha az érintős telefonok szoktak olyan vicces kedvükben lenni... :D

(#26) deadbody válasza DrDreams (#23) üzenetére


deadbody
tag

Ez nem biztos, csak gyanítom, mivel a hírben úgy van hogy nettó 75, az bizony bruttóban több, plusz ugye bolti haszon, jogdíj, meg kitudja milyen plussz költség, viszon az jó előjel hogy telenornál van idol 2s, így remélhetőleg 3 is bekerül kínálatba, számomra ez jó hír mert telenoros vagyok és így 2éves rabszolgasággal olcsóbb.

(#27) t3tv3s


t3tv3s
tag

kamera minősége,azért érdekelne ennyi pénzért..:)

(#28) draco31 válasza #86973952 (#6) üzenetére


draco31
veterán

Az biztos, C7-re csak 3 hónapja érkezik a 4.4, aztán még most sincs sehol. :)

Kíváncsi lennék hogy szól élőben.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#29) laca7909af


laca7909af
tag

ok, hogy új és szép készülékek, de a kicsibe csak 410-es snapi és nettó 60 ezer :U
kicsit sok lesz a bruttója (mire áfa + "egyéb" rámegy) és hardveresen nem egy nagy eresztés ennyi pénzért...

[ Szerkesztve ]

(#30) #86973952 válasza laca7909af (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valóban ennyi lesz - és ugye ez még csak az eurós ár átszámolva -, akkor nem lesz olcsó. Sőt...

draco31:
Többek között. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Badboys válasza DrDreams (#14) üzenetére


Badboys
őstag

Hidd el több embernek van ott rávaló nem kell írígykedni. Az M7 is 180 al kezdett mégis sokan megvették többek közt én is. És most ezt is megveszem és rajtam kívül még sokan.

(#32) DrDreams válasza Badboys (#31) üzenetére


DrDreams
tag

Most erre mit mondjak... Messziröl jött ember azt mond amit akar. Kár hogy itt a mobilarénán nem látni ki mivel fórumozik. Ezt a chateken 2014-ben is lehetett látni. ;) De tudod mit! Elhiszem neked! Hisz nekem is van egy Note 4-esem, de azt munkás telcsinek használom. A Pop C7 az ötéves kisöcsémé, ezen gyakorol írni-olvasni. :)

DrDreams

(#33) ctvagyok


ctvagyok
őstag

A 4,7 HD ijelzővel még érdekes is lehetne. De az 5,5" es elég tucat lett szerintem.

(#34) DrDreams válasza #86973952 (#30) üzenetére


DrDreams
tag

Port egy kérdés! Ha ennek a Idol 3-nak lesz dual simes változata (ugye ez azért fontos mert akkor elvileg független) és a barátom megvenné Németországban, akkor hogyis? Ott gondolom olcsobb lesz mint itt. Szerinted úgy mennyibe fájna???

DrDreams

(#35) Valzor


Valzor
aktív tag

Az első képen hirtelen azt hittem, hogy egy Nexus 4 van :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#36) DrDreams válasza Badboys (#31) üzenetére


DrDreams
tag

Még egy másodperce! Ezt akarod megvenni te akinek M7-e volt? Alcatelt? Most nem a márkát akarom fikázni, de ha tényleg 100e. lesz, akkor inkább egy nívosabb márkán gondolkodnék. Legalábbis én. De szerintem te is, hisz HTC-t vettél, ráadásul a csúcsmobilját. Nem gondolod hogy ez ellentmondásos? Ezért mondom hogy messziröl jött ember....... :)

DrDreams

(#37) Notalab


Notalab
tag

Ez egy korrekt "pekidzs"/ajánlat. Tetszetős, jó hardverrel, és remélhetőleg jó árral. Nagyon jó támogatás kell alá, és meg lesz a 10 millió+ db.

...

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Évről évre meglep az alcatel, de még mindig nem érzem azt a must have érzetet. :)

Finn the human

(#39) #86973952 válasza DrDreams (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Single -be is lehet független. Én nem láttam olyan infót, amiben utaltak volna a dual SIM -re. 6037D dual SIM volt, tehát semmi sem lehetetlen. HA lesz is, akkor szerintem szintén várható eltérés a spec -ben.

Biztos kevesebb lesz. Szerintem 30% -kal számolhatsz, de majd kiderül.

(#40) Chevalier


Chevalier
tag

RAM-ról tudtok valamit?

hogy Honor gyilkos-e vagy sem.
:DD

einhorn az finkle

(#41) DrDreams válasza #86973952 (#39) üzenetére


DrDreams
tag

Hát az jó lenne! Mármint ha lenne egy kártyás független és - 30%. A Huawei G 620s-re pályáztam (te ültetted a bogarat a fülembe és igazad is volt, jelenleg az a legjobb középkategóriás mobil) de most jött ez. Derült égböl..... De úgy látom ez elég sok mindenkit meglepett. Szép csendben az Alcatel jött, látott és remélhetöleg gyözni fog. A mai nap vicce számomra az volt amikor közöltem növéremmel hogy beszart a hajvágom, pedig nagy ritkán van használva. Erre közli hogy mert bisztos valami szar kínai. Mondtam neki még véletlenül sem, mert Finn, pont mint a Nokia Lumia 610-ed amivel állandóan baj van. De az én kínai Alcatelemnek 7 hónapja semmi baja. Erre visszakérdezett: az Alcatel kínai? :)

DrDreams

(#42) DrDreams válasza Chevalier (#40) üzenetére


DrDreams
tag

Hát FHD kijelzöhöz minimum 2 gb. Az batyna be ha annál kevesebb lenne. :)

DrDreams

(#43) deadbody válasza DrDreams (#42) üzenetére


deadbody
tag

Sztem is 2gb lehet, ha 1-et raknak bele akkor 10millio eladás csak álom, ha 3-at akkor pedig valószínűleg vastagabban fogna a filc, nem ennyiért adnák. Nekem tetszik a készülék, szép és jó, de még csak 1. nap volt, kitudja, a végéig kijöhet még más gyártó hasonlóan jó, vagy jobb készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#44) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Az Idol 2S dizájnjából vehettek volna át többet; ez se néz ki rosszul, de az még jobb. Viszont amíg ilyen f0s a supportjuk (Idol2S-re ősz óta ígérgetik folyamatosan a KitKat-et, de még sehol semmi :W ), addig szerintem álom marad a 10M-s eladás.

Egyébként jó árazással bestbuy lehet, de addig még sok víz lefolyik..

(#45) Chevalier válasza DrDreams (#42) üzenetére


Chevalier
tag

Akkor a kisebbik 1gb-tal jön.
Erõssen elgondolkodtató, még ha fel sem ismerem màr ezt az új design-t, ebbõl még lehet egy nagyon minõségi termék. :K

einhorn az finkle

(#46) dzsi23 válasza pietrrr (#44) üzenetére


dzsi23
addikt

A dizájn szerintem az idol alpha-ra hasonlít, csak elmaradt alul-felül a kis "ablak". :)

(#47) dokee78


dokee78
félisten

Pont akkor már lejár a hűségem.
Tetszik mindkettő,de valószínüleg a kissebbiket bevállalom,ha jó áron lesz.

Ram gondolom 1 GB.

Alcatel OneTouch Idol 3 hands-on

[ Szerkesztve ]

(#48) M3aN válasza dokee78 (#47) üzenetére


M3aN
senior tag

System memory: 2048Mb
[link]

Szerk.: Legalábbis az 5,5"-re ezt írja :)
Az egyik kolléga érdeklődött, alul variánsként megemlíti a DualSIM-es verziót is! :)

[ Szerkesztve ]

(#49) dokee78 válasza M3aN (#48) üzenetére


dokee78
félisten

1 GB 4.7 inces

[ Szerkesztve ]

(#50) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jók lettek, a kinti ár is korrekt.

Viszont sok telefonnál említik, hogy milyen tiszta és hangos a beszédhangszórója, de nekem még sosem sikerült ezeket tapasztalni, max hangerőn is alig hallok valamit például egy buszra felszállva, pedig nincs amúgy semmi baj a hallásommal. Mindenesetre szívesen látnék már a piacon új technológiákat a tényleges jobb hangminőség, beszéd tisztaság és hangerő témakörében, mert ez sajnos nagyon háttérbe szorult manapság.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.