Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

A cikk jó lett, de ehhez lenne egy kis hozzáfűznivalóm:
"Örülök, hogy egyelőre nem romlott el rajta semmi, csak a hűtő lett valamelyest hangosabb, de azt hamarosan megoldom egy kitakarítással. A méréseknél írt 54°C IntelBurnTest alatt így 1 év használat után még mindig 54 °C, amit furcsállok, mert szerintem ha összegyűlt benne sok por, akkor magasabbnak kéne lennie új korához képest."
De említetted hogy hangosabb lett. Na mármost hangosabb akkor gondolom nagyobb fordulaton jár a venti, hogy megpróbálja ugyanazon a szinten tartani a kis Atomot :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) proof88 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


proof88
addikt

igen-igen :) általában hangosabb, lehet hogy 1 éve még IBT alatt is halkabb volt, mint most IBT alatt, hogy ugyanazt a hőmérsékletet tudja tartani ... nem emlékszem milyen volt már 1 éve :) Őszi szünet jövő héten lesz, akkor fogom kitakarítani. Biztos fogok benne találni sok port meg szöszt, mert igaz, hogy mindig van használat közben alatta valamilyen szilárd, egyenes felület, tehát nem közvetlenül a plédből szívja be a dolgokat :D, sajnos a levegőből is simán összegyűjt sok mindent 1 év alatt. :/ Ez barátnőm húgánál nagyobb probléma, ott a laptop fél év után lekapcsol, annyira túlmelegszik, mert teljesen eltömíti a sok szösz azt a részt, ahol kifújná a levegőt a venti, tehát kb fél évente takarítani kell azt. Persze az jobban is melegszik mert melegedősebb hardverek vannak benne.

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Nekünk is van egy ugyan ilyen gép otthon, az is egy éves lesz épp.
Nálunk sincs eddig semmi probléma vele.
Az én U100-asom már két éves lesz, abba fogok venni egy az U123-aséval egyező méretű akksit(mivel az eredeti 1,5 év után elhalálozott), aztán letesztelem melyik bír többet. :)
Egyébként szerintem az U100 jobb, de azért a 123-as is korrekt készülék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot. Nem rossz gep :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

GMA 950 eléggé lehúzza a cuccot
De kérdem én ezen a gépen miért pont a cs1.6 ?? egy 1998-as engine hajtja a játékot.

Jó gép jó cikk, de nálam marad a compaq presario 2500 (ezen megy a san andreas is :DDD )

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6) proof88 válasza RepeatSector (#5) üzenetére


proof88
addikt

nem értem a kérdést :D rengetegen játszanak 1.6-ot a ami napig is, mi is azért játsszuk, mert jó :) a quake3 is nyilván szépen megy rajta, az 99-es motor :D
mit kéne játszani ezen a netbookon? :)

(#7) RepeatSector válasza proof88 (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

quake 3, half life, jazz jackrabbit 2 nekem ezek kielégítenek, amúgy a cs1.6-ot tesóm is tolja és tiszta böszmék szervereken ilyen kis szarosok pofáznak mikrofonban meg basztatják egymást

am szerintem ezen megy más game is nem rossz kis laptop az

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) proof88 válasza RepeatSector (#7) üzenetére


proof88
addikt

ilyen kis szarosok pofáznak mikrofonban meg basztatják egymást :))
nem minden szerveren :D vannak szerverek ahol azért megvan a 20+-os korosztály :)

(#9) pechman8


pechman8
aktív tag

Nagyon örülök az ilyen tartós használatról íródott teszteknek. Szerintem sokkal több kellene ezekből. Az egy nap alatt körbetesztelt autó sem olyan mintha már egy éve használnám. Akkor jönnek ki igazán a dolgok...! :R Köszönöm!

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#10) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon jó kis írás lett, és a gép is tetszik, ahhoz képest hogy 1 éves eléggé a toppon van még mindig, egy árat kérhetnék hogy mennyiért vetted (ha nem titok) csak mert kerestem a cikkben, de nem találtam vagy csak átsiklottam felette....

Még egyszer Grat!

(#11) proof88 válasza Boxi88 (#10) üzenetére


proof88
addikt

Na ez jó kérdés. :D A számla nincs nálam, pontos értéket emiatt nem is tudok mondani, de 100 megvolt. Sajnos lehetett volna olcsóbban is, de akkor nagyon hamar kellett. Most biztos olcsóbb már. :)
Mondjuk most megnéztem, macropolisban meg notebook.hu-n nem is látok ilyet, laptop.hu-n van most 103 ezer bruttóért. Lehet hogy van ilyen teljesítményű és tudású netbook olcsóbban is más márkából. Mondjuk ugye akksiban lehetnek eltérések.

(#12) Boxi88 válasza proof88 (#11) üzenetére


Boxi88
őstag

Értem, köszi hogy körbenéztél, mondjuk engem a tied ára érdekelt volna, hogy amikor vetted mennyi volt, és akkor lenne összehasonlítási alapom hogy most mennyiért tudnék hozzájutni esetleg, de csupán érdeklődés szintű volt a kérdés, még egyszer köszönöm!

(#13) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cikk lett, köszi! :R

(#14) PiciKenny válasza proof88 (#8) üzenetére


PiciKenny
senior tag

voice_enable 0 :DDD de pszt

(#15) proof88 válasza PiciKenny (#14) üzenetére


proof88
addikt

az is igaz :) bár én szeretem hallgatni az embereket, mert vicces :)

(#16) PiciKenny válasza proof88 (#15) üzenetére


PiciKenny
senior tag

engem meg kifejezetten zavar, ha 1v5 van és a többi ember belepofázik és nem hallom a trappot:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.