Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr X


Mr X
veterán

Na lássuk...

(#2) xlife11 válasza Mr X (#1) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem szemét, de legalábbis szar, állandóan bugzik stb.Amellett én csak örülök hogy van. :K

(#3) Mr X válasza xlife11 (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Bugos, valóban. De én szintén örülök neki, mert egy plusz lehetőség a kommunikációra. :)

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

100%-ban egyetertek a bejegyzessel [android gazdasagos bologatossmiley]

(#5) Crystalheart válasza xlife11 (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ekkora adatforgalmat lebonyolítani nem kis feladat, csoda, ha bugzik? :D

Egyébként a FB olyan jól összerakott rendszer, hogy még kormányhivatali funkciókkal is el lehetne látni. MIlyen laza lenne pl. az ügyfélkapus hitelesítéssel egyben a FB profilunkat is hitelesíteni, aztán egy FB alkalmazással időpontot foglalni okmányirodába, adóbevallást készíteni, etc. Mindez abszolút nem lehetetlen.

(#6) Mr X válasza Crystalheart (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Ez sosem fog megvalósulni, mert könnyebb lenne tőle az élet. :D

(#7) Crystalheart válasza Mr X (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem pont jó apropó lenne a FB népszerűsége, hogy rávezessék az embereket az e-ügyintézésre, ami még mindig nem túl népszerű. Nem csoda, a magyarorszag.hu nem valami barátságos hely. o.O

(#8) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Azt viszont utálom, ha egy bloghoz csak FB regisztráció után lehet hozzászólni, vagy egy nyereményjátékban csak akkor lehet részt venni ha FB tag vagy, ez undorító.
Igazad van, nem kötelező részt vennem benne, de én ez miatt regisztráltam a faszbukra, és hiba küldözgeti az e-maileket, akkor se megyek fel rá, mint az iwiw-re sem. De legalább nem töröltem magamat az iwiw-ről csak azért mert a faszbukra regisztráltam. Géza fejedelem után szabadon: olyan gazdag vagyok, hogy egyszerre két közösségihálózat tagja tudok lenni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mostanában lett a "divat utálat". Legalább is ahogy én észrevettem. A fészbukot lehet szeretni és lehet útálni. Aki szereti az azért szereti mert hasznosnak találja. Aki meg nem az haszontalannnak. Vagy csak egyszerűen mert mástól hallotta hogy sz*r és hogy feltűnjön ő is beáll a sorba.

Én szeretem mert a barátaim nem a szomszédban laknak. Sőt az összes családtagom anyumat kivéve tőlünk 200km-re laknak. És velük ugye tartani kell a kapcsolatot. Most lehetne rávágni erre hogy telefon, de győzze az a telefonszámlát aki megteheti egy telefonra 10k-t havonta. És mivel már a testvéreim is bőszen használják a fészbukot, no problemo.

Egyébként én agygörcsöt kapok ezektől a "divat haterektől"

All→M8

(#10) Mr X válasza callmeakos (#9) üzenetére


Mr X
veterán

Bár az én rokonaim is messze laknak, de mégsem igazán a velük való kommunikációra használom. Nálam inkább a csoportok révén amolyan beszélgetős szerepet tölt be ismeretlen ismerősökkel, mint mondjuk itt egy off-topic. A másik része pedig zenei ismeretek bővítése, illetve a napi humor-adag egy része is innen származik. :)

Crystalheart:

Ezt támogatnám, egy univerzális regisztrációval lehetne részt venni több nagy fórumon, blogon. Erre pl. tökéletesen megfelelne. Nem kellene mindenhova külön regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Crystalheart válasza Dluinet (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igazából a blogok kommentelése könnyebb, ha FB-appletet használnak, másrészt sokan moderálják magukat, ha a saját nevük alatt írnak. Szerintem nem rossz dolog, nem hal bele senki egy regbe. Másként meg a blogra kellene regelni, az sem könnyebb.

(#12) callmeakos válasza Mr X (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Na igen a te általad említett dolgok sem utolsóak. A humoroldalak általában idegesítőek számomra az óránkénti 20 poszttal, de néha vannak jó dolgok is amitől jó kedvre derülök.

All→M8

(#13) westcoastog


westcoastog
veterán


:DDD

(#14) Mr X válasza westcoastog (#13) üzenetére


Mr X
veterán

Biztos a FB az oka. :D

(#15) samfishR válasza Dluinet (#8) üzenetére


samfishR
senior tag

pedig pont h megkönnyíti a regisztrációt a facebookos reg, egy gombnyomás oszt szevasz. az már más kérdés, hogy van ahol ez nem opcionális, hanem csak ez a lehetőség van.

(#16) Dluinet válasza Mr X (#14) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem az FB az oka, hogy hülyék az emberek, csak vonzza a őket.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17) Dluinet válasza samfishR (#15) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az mért jó, hogy a profilomba látszanak a hsz-ek, meg, hogy merre jártam, vagy mire iratkoztam fel?
Rohadtul nem akarom, hogy az ismerőseim, az összes internetes tevékenységemet lássák.
Én sem vagyok kíváncsi, hogy Vér Pistike barátom az bizgentyű játékon ennyi meg annyi pontot ért el.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18) DeFranco válasza Dluinet (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Letiltod. A FB falad konfigolhato, es az ismeroseid is. Melos mert atlathatatlan (vagy csak nem logikus nekem) a beallitasa de megoldhato. Plusz en felevente ki is torlok a falamrol mindent manualisan.

(#19) Dluinet válasza DeFranco (#18) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem, biztos nem egyszerű, mert fel sem megyek rá.
De hiába mondom, csak modorosnak tűnök miatta, pedig 100% igaz, hogy nem érdekel az FB és TV-t sem nézek.
Egyszerűen nem érdekel, de ha meg is nézem ezeket a médiákat, akkor is 5 perc alatt felhúznak és otthagyom őket.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20) Mr X válasza Dluinet (#19) üzenetére


Mr X
veterán

Ezzel nincs is baj. A baj azzal van, aki divatból szidja, vagy lenézi azokat, akik fent vannak.

(#21) Xero


Xero
nagyúr

Nekem nincs gondom vele.
Aki érdekel azt berakom a közeli ismerősök közé. Ha nincs sok időm, csak rá akarok nézni, akkor azt a hírfolyamot megnézem, aztán slussz. Ha sok az időm gyorsan végig futom a fő időfolyamot is.
Aki sokadjára marhaságot postol, azt simán kizárom.

Ettől függetlenül nyaralást-síelést, ünnepségeket nagyon jól meg lehet ott szervezni.Persze még mindig többet telefonálok, mint amennyit ott üzengetek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) DeFranco válasza Dluinet (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezzel en is igy vagyok, hetente max 20 percet nezek tv-t atlagosan (csisz x-faktor, es ennyi, mast az elmult evekben nem is neztem, max rajzfilmet). FB sem erdekel.

Ettol fuggetlenul nem szidom. Ha szuksegen van ra hasznalom, mint egy kalapacsot, ha nem, akkor el van felejtve hetekre. Ez nekem nem elvi kerdes.

(#23) Lauda


Lauda
félisten

Igazad van, meg azt se ertem, ha valaki xarozza, az minek van fent? :D

(#24) Dluinet válasza Lauda (#23) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Már leírtam, hogy mért.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.