Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#694) Konflikt


Konflikt
addikt

par perce raktam fel a tegnap kiszivargott 2.1-es romot (nandroiddal a rootoltat) milestone-ra (thx Karma a linket).

hihetetlen, de megis igaz, vegre MEGSZUNT AZ MP3 BUG!!!! :Y

OMG.. nemterek magamhoz :C (utalom ezt a smile-t, de itt a helye :D)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#695) #16820480 válasza Konflikt (#694) üzenetére


#16820480
törölt tag

én a szingapúri alap 2.1-est tettem fel, eddig pozitívak a tapasztalatok :) meglátjuk az érbesztőt, meg ha jól sejtem, akkor ezzel már nem lesz mp3-as probléma.

viszont nincs live wallpaper, ahogy elnézem, és a programlista is maradt a régi. leglaábbis ezen, amit én tettem fel.

(#696) MTbc válasza Konflikt (#694) üzenetére


MTbc
senior tag

Szuper,végre :DD

(#697) MTbc válasza Konflikt (#694) üzenetére


MTbc
senior tag

Szia,te melyiket raktad fel,mert ami linkelve van a fórumban amit linkeltél az thailand verzió (rootolt!),neked pedig Olasz mint nekem.Ha más honnan van dobsz egy linket ha megkérlek?

(#698) Konflikt válasza #16820480 (#695) üzenetére


Konflikt
addikt

nalam van live wallpaper (de azis lehet h meg anno a pulsarbol maradt, v vhonam mashonnan) de most mar tenzleg kell egy wipe-ot csinalnom, mert elso inditaskor kb. 5 popup fogadott fc-vel :D meg a maps sem megy:D

ujdonsagok cimszavakban:
-2.1-es galeria
-jobb kamera sw, sok settingsel
-egy auto system check pipa uj sw csekkeles miatt
-uj weather widget
-help center
-uj voice dealer

meg meg jokerdes. biztos van, wipe utan kideul

mp3 bugra: kb feloran at hallgattam zenet, es kozben bkv-ztam: alatta netezes, letoltes, apk install gtalk volt. egyetlen egyszer reccsent, egy nagyobb apk telepitese kozben. az meg valszeg nem a bug miatt volt, hanem cpu.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#699) Konflikt válasza MTbc (#697) üzenetére


Konflikt
addikt

a topicot linkeltem, van benne tobb rom is. :)
en konkretan ezt raktam fel, ez EU-s, rootolt.

az amugy mindegy, h a telo milyen, ramegy a singapore is sztem.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#700) Mályki


Mályki
aktív tag

Szóval akkor hol találhatom az eredeti gyárri csengőhangot ha a csengőhangok között nem?:)Minden kikapcsolásnál ujat tesz be.Nehéz rátalálni az eredetire.Ha tud valaki segiteni azt megköszönönöm.

K.M.

(#701) Konflikt válasza Konflikt (#698) üzenetére


Konflikt
addikt

wipe utan vagyok, valtozasok:

-2.1-es galeria
-jobb kamera/foto sw, sok uj settingsel, uj GUI-val
-egy auto system check pipa az about menuben uj sw csekkeles miatt
-uj weather widget
-help center (guide-ok, faq, tips, etc)
-uj voice dealer
-usb kapcsolodaskor atnevezett menuk
-fent kozepen kis korok vannak, es telt potty jelzi h melyik homescreen-en vagy eppen.
-menubol allithato a homescreenek szama: 3-5-7-9 db lehet(lehet h ez regebben is megvolt, csak nem lattam?)
-live wallpapers: van maps liveban hatternek! ossz. 10 fele live van. nexus one-os nincs. (2.1-es launcher, futoszalag szinten nincs)
-alap moto appok: corporate calendar/directory, moto car home, motonav, my sign, phone portal,

+nekem megoldodott par gondom, ami a wipe hianyabol jott: nincs fc, maps updatelheto 4.1-re (eddig azt jelezte, h not correctly signed:D), facebook sync-ol a contact list-tel, es jol is mukodik. (az utobbi ketto mar regota megvolt, az olasz 2.0.1 ota)

egyket plusz info:
-mivel 2.1, ezert nemszukseges a hackelt earth-ot hasznalni, marketbol letoltheto.
-browserben van pitch to zoom, es tordel is.
-mapsban szinten van pitch to zoom.
-root van, su mukodik terminalban.

amugy gyors, buggal eddig nemtalalkoztam. popecul megy minden, nagyon zsir :D

about-rol egy printscreen:

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.