Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

G-t akartam venni, de inkább megvárom az X Play verziót.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon vártam már az ezévi termékpalettát és nem csalódtam, ez a play verzió, nagyon nagyon felekeltette az érdeklődésemet, először inkább G-t akartam, de ez most a tökéletes középkategóriás telefon fogalmát súrolja. Minden benne van ami kell és ami elvárható, az aksi külön ajándék. Egyedül az árában nem hiszek, mire az ideér lesz 90-100 is, nem baj lesz mire gyűjteni karácsonyig, addig csak lemegy az ára is picit. :R

(#1) _ghiottone: Hatalmas +1 :B

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#3) ghiottone válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, egyetértek veled. :K Pakolom is vissza a diófás X-re a cuccaimat. Többet vártam a G-tól, de maradok inkább az X vonalon és majd a fa alá kerülhet az X Play.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) Matada2.3 válasza ghiottone (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Remélem majd valahogy német motomaker-ből meg tudom majd kaparintani, bár ez még a jövő zenéje nagyon. Az ár még fontos lenne, hogy kiderűljön.

A G-ben én nem csalódtam inkább, nem ütött akkorát mint amekkora kell hogy magaménak tudjam, bár a play előtt tuti szert tettem volna rá mert nem olyan rossz, de a play mellett eltörpül :K

Finn the human

(#5) erahurka


erahurka
félisten

Ez az X Play nagyon korrektnek tűnik, kérdés bejön-e hazánkba, és hogy mennyi lesz mire ideér.

(#6) ghiottone válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az első genes X-hez hasonlítom és még most sem tudja az összes funkcióját. Kár, mert Snapi 610-el, Moto Voice-al, NFC-vel már jó lett volna, de így nem igazán + angliában a 179 font, a németeknél pedig a 249 euró (+30 a 2Gb) sok így elsőre a G-ért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hm, sokkal kisebb a Style akksija, mint a Play-é, miközben erősebb a SoC és jobb a kijelző is? Érdekes lesz valamelyik telefon üzemideje. Reméljük, hogy a Play-é, pozitív értelemben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) FATtila78


FATtila78
tag

Én az almás vállalat termékeit preferáltam eddig, de ettől a két telefontól leesett az állam !! És az áruk is jó!! Remélem legalább akkorát fognak szólni mint annak idején (das ist annak idején) a Moto G.

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#9) Luck Dragon

Nekem kifejezetten tetszik az új hátlap kialakítása.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) K82


K82
őstag

Adhatom el az X2-t és jöhet a Play! :DDD

Korrekt darab mindegyik, tetszetős a specifikáció is, az árról nem is beszélve.

Pixel / OnePlus Pad

(#11) leslien


leslien
nagyúr

Moto X Style azonnal ide kérném.. :Y :C
21 megapixeles hátlapi kamerával lesz elérhető
ez remélem Imx 230 sensor lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) batai15


batai15
félisten

de miért phablet csak?

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Jól néznek ki, jók az adatok is, az ára is (ezek nem nettó árak?). És még egy másik topikban azt merészeltem írni ,hogy a Motorola nem tud semmit. :W

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Matada2.3 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

Amerikai árak $ -- nettóba írják ki. Tehát igen.

Nem is tudom, hogy merészelted, nem te voltál az egyedüli aki azt írta, hogy nem tud semmit. Ám így a legjobb , így marad meg a legjobban. :K

Finn the human

(#15) joey04


joey04
titán

jó készülékek, de kéne egy harmadik (mondjuk moto x pro) drágábban de 4gb rammal, 810-zel és bika akksival.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Így még érdekesebb :Y

Most nagyon bezsongtam! De egy csomó mindet nem árultak el :(( Fém a keret? Milyen fajta a kijelző? ...

(#17) FazekasOS


FazekasOS
csendes tag

Szép!

Nagy Apple rajongó vagyok, és nem nagyon szoktam jókat írni az Androidos vonalról, de azt kell hogy mondjam, hogy ezek kiváló készülékek lettek. Még az "ősidőkben" a Nokiáim mellett gyakran nyúztam a RAZR családból egy-két példányt, és akkor nagyon tetszettek. Nemrégen próbáltam egy ismerős Droid Turbo-ját, és újra elfogott az az érzés ami akkor. :) Nagyon jó készülékeket gyártanak elég jó áron, és hát ellentétben azokkal a cégekkel, akikről nagy általánosságban ez elmondható, egy igencsak nagymúltú, patinás gyártóról van szó. Túl van egy elég nehéz időszakon, de ezeket a termékeket látva úgy gondolom, hogy meg tudja vetni a lábát ezen a kis cégek által fenyegetett, mamutcégek által uralt piacon. Hajrá Motorola!

(#18) parkr válasza batai15 (#12) üzenetére


parkr
őstag

ez kell a nípnek :))

(#19) Csapoati válasza FazekasOS (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az ugye megvan, hogy a Lenovo az anyacég, akik kidobták az S90-et is? Úgyhogy neked utálnod kéne őket. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) legiaap


legiaap
nagyúr

Moto X Style kameráját le is tesztelték. Tégnyleg jó lett.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21) SybenX


SybenX
őstag

Még a végén áttérek motorolára a nexus után.Nagyon odatette magát a motorola és a jó árazás külön piros pont :)
Egyre jobb ez az év telefon kínálatban és java ég hátra van.

ctvagyok:: +1.Ezek után én már biztos nem vennék OnePlusTwo-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Az x style egész jó árban van, jobban megéri mint a oneplustwo ;]

(#23) legiaap válasza SybenX (#21) üzenetére


legiaap
nagyúr

Engem egyedül a 3 giga ram zavar.4-nek jobban örültem volna.ja meg csak snapi 808 van benne.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) mizoli válasza legiaap (#20) üzenetére


mizoli
addikt

Valóban jó képek, ezt jól csinálta a Motorola.

(#25) Obyboy


Obyboy
addikt

Dicséret a Motorolának ezekért a hardverekért ezzel az árral!!! Samu Szoni és többiek lehet példát venni!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#26) Zitta válasza ghiottone (#6) üzenetére


Zitta
őstag

Felejtsd már el azt a G szériát - annál te jobbra vagy hivatott, úgyhogy vesszük megfele a Play-t! ;)

Viszont ezt a Moto Makerrel fogjuk névre iratni! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#27) SybenX válasza legiaap (#23) üzenetére


SybenX
őstag

Igen,valóban az lett volna az igazi,ha a play-be kerül 3GB ram a style-ba pedig 4.Ezzel még jobban odavert volna nagyoknak,de elég lesz ez a stock androidnak bőven.A soc is jó,mert ha 810 lenne akkor meg melegedne és az lenne a gond,a 820 meg messze van még.

[ Szerkesztve ]

(#28) Zitta válasza legiaap (#23) üzenetére


Zitta
őstag

Miért - jobb lenne tojásrántottát sütögetni a 810-n?

Mellesleg tudhatnád, hogy a majdnem stock Motofelületnek ez a hardver bőven elég!

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#29) leslien válasza legiaap (#20) üzenetére


leslien
nagyúr

most néztem egy videót is nagyon jó ... most már biztos h Imx 230 van benne..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30) legiaap válasza Zitta (#28) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az a melegedés kissé túl van lihegve szerintem.
Amúgy totál nem tudom mire váltsak majd. OnePlus 2-ban kicsit csalódtam, Moto X Style-ban is, Note 5 nem tetszik a képek alapján. Marad a Nexus, de az meg mikor jön még és tuti marad a bazi nagy méret.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#31) zkosaras válasza batai15 (#12) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Ezt kérdem én is?
Normális méretű telefonjuk már nem is lesz? :(

(#32) szabi__memo válasza legiaap (#30) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Oneplus One? :D

zkosaras: ígérték, hogy idén még lesz valami

[ Szerkesztve ]

(#33) Zitta válasza legiaap (#30) üzenetére


Zitta
őstag

Mintha két Nexus érkezne - egy LG és egy Huawei és mintha az egyik "kicsi" lenne... :F

Mellesleg a német Motorola oldalon már fent vannak - jajjj de izgi!!! :DD :)) :C

Ui: Viszont ki fog venni X2nd Gen.-t? Max ha brutálisan leértékelik...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#34) SybenX válasza legiaap (#30) üzenetére


SybenX
őstag

Állítólag 2 nexus jön,egy kicsi és egy nagy,de szerintem van benne igazság,mert nem hiszem,hogy mégegyszer kiadnak egy brutális méretű telót mint a nexus 6,amit látták,hogy nem sokan kedvelik.

(#35) vicze válasza SybenX (#34) üzenetére


vicze
félisten

Pont úgy ahogy S810-es Motor X jött? Meg kéne tanulni, hogy a pletykák a 0-hoz közelítő valóságtartalommal rendelkeznek.
Jelenleg 1db LG Nexus tűnik valószínűnek, hogy az mi lesz az kérdéses.

(#36) SybenX válasza vicze (#35) üzenetére


SybenX
őstag

Tudom.Azért reménykedni lehet.

(#37) legiaap válasza SybenX (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha ki is jön a nexus két mérétben akkor is tuti a kisebbik (az sem lesz annyira kicsi) kevesebbet fog tudni, ami miatt fájni fog a fejünk.

vicze1: Nem mind1 melyik pletykának dőlünk be. Ezekről a telefonokról is bejöttek pl. pletykák/kiszivárgott képek. Ugyanúgy OnePlus-ról is, Note 5-ről is vannak már képek és tuti azok is igazak. Szóval van igazság alap.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) szabi__memo válasza vicze (#35) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

http://www.greenbot.com/article/2937030/report-huawei-confirms-its-building-the-next-nexus-phone.html

Előbb volt a huawei biztosabbra vehető mint az lg.

[ Szerkesztve ]

(#39) falijja


falijja
őstag

Vártam az idei x -et, de úgy néz ki mégsem éri meg nexus 6 ról váltani...igaz nem tudom mit vártam..meleg hógolyót.. :F :DDD

(#40) Matada2.3 válasza legiaap (#23) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem a 808-nak több előnye van mint hátránya a 810-zel szemben :) A 3 giga meg lenyelhető 120ért :)

Finn the human

(#41) szabi__memo válasza Matada2.3 (#40) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mindenkinek szól a kérdés, aki tud rá válaszolni: mire nem elég a 3GB és kell a 4GB?

[ Szerkesztve ]

(#42) legiaap válasza szabi__memo (#41) üzenetére


legiaap
nagyúr

3 gigánál is simán újr tudnak töltődni az appok. 4-nél már azért ez nem fordulna elő.

Akkor nézz be kicsit az S6 topikba ott mire elég a 3 giga.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43) Matada2.3 válasza szabi__memo (#41) üzenetére


Matada2.3
veterán

Sose volt még 3 gigás telefonom, nem hogy 4, én már 2-n is elvoltam, ám lehet néhány esetben indokolt.

Finn the human

(#44) szabi__memo válasza legiaap (#42) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát nem tudom miféle appok nem férnek el 3GB-on egymás mellett.
Mondjuk ha semmiből nem lépünk ki akkor a szükséges memóriaméret egyenlő a végtelennel.

(#45) SybenX válasza szabi__memo (#44) üzenetére


SybenX
őstag

Samsungnak a 3GB is kevés.

(#46) leslien


leslien
nagyúr

Moto X style rohadtul tetszik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47) Zitta válasza legiaap (#42) üzenetére


Zitta
őstag

S6 S6 hmmm most nem ugrik be. :Y

(Hagyjuk már azt az alapban felesleges dolgokkal teleszart felületet!)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#48) Matada2.3 válasza szabi__memo (#44) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az optimalizálatlan összekókányolt appok.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#49) 5423r


5423r
tag

Tudja valaki van-e IP védettség?

(#50) Matada2.3 válasza 5423r (#49) üzenetére


Matada2.3
veterán

A hivatalos keynoteban nem volt róla szó. Ha minden igaz akkor nincs is.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.