Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rakloo


rakloo
aktív tag

Annyira vicces,hogy régen az USB-s vevő rész akkora volt,mint egy nagyobb Pendrive,most meg kisebb mint a csatlakozója :DD ,amúgy tetszik az írás:)

555-SHOE

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A bluetooth egér a legjobb, ott semmit se kell az usb-be dugni. :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Zanik válasza lezso6 (#2) üzenetére


Zanik
addikt

Régi notebookban még nem volt alapfelszereltség a Bluetooth (az enyémben sem), és bár léteznek már mini BT adapterek is, de az egérrel együtt már drágábban jön ki belőle az ember. Persze akinek van Bluetooth a notijában, az választhat BT-s egeret is, de azok sem olcsók.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#4) Zanik válasza rakloo (#1) üzenetére


Zanik
addikt

Köszönöm a dicsérő hsz-t. :R Most veszítettem el a Logout szűzességem, úgyhogy csak óvatosan srácok. :DDD A helyesírási hibákat nagyjából kigyomláltam, de ha valaki talál, ne legyen rest szólni. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó kis egér, kár hogy csak 3 gombos :(
Köszi a tesztet!

(#6) luw2win válasza lezso6 (#2) üzenetére


luw2win
őstag

Nem mintha egy a 2 milis csatlakozó megviselne :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo cikk. Tetszett az eger is. :C

"There is nothing permanent except change"

(#8) total90


total90
veterán

Épp ez volt a kiszemelt az én mostani egerem helyett, de aztán a mérete miatt nem választottam a kis Logit. Kösz az írást :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) proof88


proof88
addikt

Hát, én is ezt venném szerintem, ha most vennék ilyet, sajnos jó múltkorában még csak M505 volt ilyesmi, szóval én azt vettem, az meg 2x drágább, de mindegy, azt sem bántam meg. :) Kicsit idegesítő, ja, hogy lötyög kicsit a műanyag fedél ... ehh.

(#10) Titan44


Titan44
tag

Én egy Logitech MX1000 elnevezésű nagy dögöt használok, elnyűhetetlen darab, az akksija aktív gémezéssel három-négy napig bírja még mindig.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#11) Zanik válasza ^Clown (#5) üzenetére


Zanik
addikt

Ezen az áron, vezeték nélküli kivételben szerintem max. 3 gombot kapsz. Nekem a noti mellé ez bőven elég. A V100-asnak pl. oldalra billenthető a görgője, de sose használtam ki. :N

total90:
Asztali géphez én is nagyobb egeret használok, de a notinál pont előny a kis méret. :P

proof88:
Hát igen, pár hónappal ezelőtt még én is bajban lettem volna, mert én még a M305-öst is drágálottam, az M205 meg nem nano adapteres volt, úgyhogy pont kapóra jött ez az új M215-ös. :K

Titan44:
Oké, de notebookhoz használod? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#12) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Pofás kis egér,de maradok a vezetékesnél,nem szeretem az elemeket ki-be cserélgetni :B

(#13) Lars


Lars
őstag

Jó kis egér. Ha egyszer bedöglik az, amit a géphez kaptam, akkor elképzelhető hogy én is ilyensmit fogok vásárolni. Az a baj, hogy nekem nagyon jól bírja az a kis Asus egér.
Egyszerűen esze ágában nincs feladni ... :D
A gépem is majdnem ugyanolyan, mármint külsőre, mint a cikkben szereplő. Csak az enyém AMD-s [link]

(#14) lezso6 válasza luw2win (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De lefoglal egy USB-t a háromból...

Úgy meg nem tudnám használni a 3 USB-s grillsütőm. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) JanR


JanR
addikt

Nem tudom, en valahogy soha nem vennek vezetejnelkuli egeret :U

(#16) ABE


ABE
őstag

Uhhh, nem is gondoltam volna, hogy ilyen olcsón lehet nano vevőegységes egeret venni. Mivel nemrégiben tönkrement az egerem, most én is kölcsönzött egérrel variálok, de lassan kéne pótolnom a régit. Egy kis tesztre megkérnélek: megnéznéd, hogy akkor is működik-e rendesen az egér, ha mondjuk egy ágy szövetfelületén használod, illetve az egér vevőegysége és az egér alja nem párhuzamosan áll (mintha pl. a felhúzott lábadra tennéd a gépet)? Remélem érthető volt, mire vagyok kíváncsi. :)

(#17) proof88 válasza ABE (#16) üzenetére


proof88
addikt

M505-nél mindenképp működnek ezek a dolgok, elvileg ez is az, csak nem Unifying a receiver. Ja meg most nézem hogy az lézeres, M305 és M205 nem.

[ Szerkesztve ]

(#18) luw2win válasza lezso6 (#14) üzenetére


luw2win
őstag

Aztaku*, hogy neked milyen igazad van :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#19) Efbialy válasza JanR (#15) üzenetére


Efbialy
tag

Én meg pont fordítva vagyok ezzel, nem szívesen vennék vezetékes egeret, sokkal kényelmesebb és szabadabb a vezeték nélküli, és mielőtt még valaki az elemekkel jönne, nekem kb 2-3 havonta kell elemet cserélni, úgyhogy ez sem jó indok ellene :)

Nekem egy S510-es bill+egerem van, egy évesen vettem ,már vagy két éve nyüstölöm, és azon kívül, hogy látszik rajta egy kicsit a kor, semmi baja nincsen.
Logitech forever :))

(#20) JanR válasza Efbialy (#19) üzenetére


JanR
addikt

En nem jovok az elemes / akkus mizeriaval, en szimplan szimpatia miatt nem vennek vezetek nelkuli cuccokat (eger/bill).

Viszont a logitech forever az nalam is igy van :D

(#21) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Jó cikk, grat! Jómagam egy VX Revolutiont használok teljes megelégedéssel hosszú ideje, szeretem:))

(#22) Zanik válasza ABE (#16) üzenetére


Zanik
addikt

Tökéletesen működik szöveten :K , és a nem teljesen sík felület sem okoz neki problémát, legalábbis én nem tapasztaltam. ;)

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#23) ABE válasza Zanik (#22) üzenetére


ABE
őstag

No, meg is vettem a cuccot, igaz, én a hangulat kedvéért a rettenetes piros színben rendeltem. Kellemes egérnek tűnik, a felülete lehetne kicsit tapadósabb, egyetlen komolyabb hibával találkoztam eddig: fekete szöveten nem akar rendesen működni, szaggatottan mozog a kurzor. Ez azért érdekes, mert a kölcsön Microsoft egérnek ugyanezen felületen semmi gondja sincsen. :Y

(#24) Zanik válasza ABE (#23) üzenetére


Zanik
addikt

Fekete szöveten sajna nem teszteltem. :( Az nem lehet, hogy nem is a szín a hiba oka, hanem a szövet anyaga? :F

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25) ABE válasza Zanik (#24) üzenetére


ABE
őstag

Ahol először elvérzett, az egy pamut fekete ágyhuzat volt, azon a felületen korábban két másik optikai egérnek sem volt gondja (Microsoft és Logitech termékek). Kipróbáltam utána egy piros és egy fehér póló anyagán is, ott szépen ment, de egy hasonló minőségű fekete pólón már ismét gondjai voltak. Ezután egy fekete gyöngyvászon felületen és egy fekete papíron is megnéztem, azon ismét korrektül működött, szóval egyelőre arra a konklúzióra jutottam, hogy bizonyos felületi minőségű fekete felületeken nem akarja az igazságot. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jóféle,és olcsó is :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.