Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én ipon-tól rendeltem. DHL és picpacpoint átvétellel. Eddig bevált.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) #20655360


#20655360
törölt tag

Mit? :)

Ha gép, akk pcx, ipon.

(#3) Mokó válasza #20655360 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Aham PC természetesen.Ipon a legesélyesebb nálam eddig,ismerősöknek nem volt probléma eddig.

(#4) #20655360 válasza Mokó (#3) üzenetére


#20655360
törölt tag

Full gépnél pcx, nem vitás. Iponnál szinte az összes alkatrész 1-2 ruppóval drágább. Vga kari szokott néha kivétel lenni pl. Alaplap, hdd, ram, ház stb. minden drágább az iponnál szinte. Olcsóbb, Pár ruppós holmiknál meg még nagyobb lehet a különbség. pl egér, egérpad, venti, kábelek/átalakítók.

[ Szerkesztve ]

(#5) Mokó válasza #20655360 (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

ühüm,köszi a tippet csak gép "bele" kell,integrált vga szinte mindenhol van (GTX 670 ami marad a mostani gépből)

(#6) Szoszo94


Szoszo94
őstag

PCX, olcsó, van minden és a garanciáztatásról is csak jót tudok mondani, erről volt is egy blogbejegyzésem. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#7) Lauda


Lauda
félisten

(#8) shteer


shteer
titán

Oázis, ipon, Aqua, magicomp

..szerintem jónak tűnik

(#9) szente


szente
addikt

Esetleg nèzd meg a redgoat.hu-t. Elvileg az egyik fórumtárs csinálja sipi85 szemèlyèben. A weboldalról mèg semmit, ellenben sipitől már több mindent rendeltem nagy èrtèkben ès jó árai vannak. Volt egy garis ügyem, az is korrekt volt.

(#10) vitya2


vitya2
csendes tag

extreme digital????
Garis probléma még nem volt, így nem tudom megmondani, hogy kezelik az ilyeneket, de megnyugtató, hogy Sz.fehérváron is van üzletük. Így ha problémám van egy óra autózás után rájuk tudom rúgni az ajtót. ;]

(#11) Szoszo94 válasza szente (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem is tudtam, hogy lett neki webshopja, anno innen apróról tőle rendeltem majdnem mindent a gépemhez, megbízható korrekt üzletember! :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#12) andris1602


andris1602
aktív tag

Én a PCX-től szoktam, mert többnyire a legolcsóbb, és a garanciális ügyintézés is nagyon rugalmas. :))

Amúgy ami még bevált, de drágább, az az ebolt.hu illetve az edigital.hu

meglepően jó cuccokat lehet kifogni újan a hardverapro.hu -n is ;]

(#13) szente válasza Szoszo94 (#11) üzenetére


szente
addikt

Nem tudom, hogy az övé e, de az tuti, hogy köze van hozzá. Egy jó fél éve rákérdeztem nála, mert már félig meddig elvolt már akkor is indulva.

(#14) #67977536


#67977536
törölt tag

pcx-Ipon-aqua-magicomp ahol szoktam venni.
Garancia sűrűn csak pcx nél és magicompnál volt, mindkettő helyen korrekten kezelik. Pcx en picit hosszabb az átfutás (mert nincs raktárkészlet gondolom), viszont ott az árak is némileg olcsóbbak (mint bárhol máshol komplett gép esetén)

(#15) kmisi99 válasza vitya2 (#10) üzenetére


kmisi99
addikt

Én az edigitalt az alja üzletek közzé sorolom, már már mediamarkt szintű. Hülye azért csak vagyok árazásokkal, mikor óriási akció keretében drágább mint más oldalakon.

(#16) MineFox54


MineFox54
őstag

Lec23.atw.hu
Ezt is egy fórumtárs csinálja, két ismerősömnek is innen vettük a gépet.

(#17) andris1602 válasza MineFox54 (#16) üzenetére


andris1602
aktív tag

+1 Lec kollégára, őt kifelejtettem, nagyon korrekt és jók az árai :))

(#18) sto1911 válasza MineFox54 (#16) üzenetére


sto1911
veterán

Papirt kaptok rola, ill. a garit hogyan intezi?

(#19) MineFox54 válasza sto1911 (#18) üzenetére


MineFox54
őstag

Természetesen.

(#20) Mokó


Mokó
aktív tag

Köszönöm a tippeket srácok :R

(#21) Kristo


Kristo
tag

Sziasztok !!
Valakinek van tapasztalata a KOMEL céggel kapcsolatban ? Onnan készülök rendelni, de sokat nem találni róluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.