Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Nem rossz a 2 sem, de szvsz az első résznek még jobb hangulata volt. Kedvenc fps-em volt abban az időben.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Mokó válasza BoB (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Bevallom az 1 kimaradt.Akkoriban a Duke Nukem volt az első és egyetlen.
Főleg miután felocsúdtam a DooM2 őrületből.Duke után meg jött a Quake....

(#3) Madara-san


Madara-san
tag

Az egyik kedvenc játékom :) épp csinálok róla végigjátszást is a Youtube-on. Vicces, hogy akkoriban egy 166 MHz-es Pentium volt az, ami már jónak számított, főleg egy Voodoo 2-vel megspékelve, azon már nagyon szépen futott :) Amúgy tele van az egész mindenféle őrültséggel és utalásokkal, rengeteg idézettel és poénnal. Ma miért nem születnek ilyen FPS-ek? :(

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#4) Mokó válasza Madara-san (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

hatalmas +1 :)

Itt megjegyezném 166MMX-en próbáltam,igaz szoftveresen...fhuh de rossz :(

V2hőz meg már kell a P II hogy igazán jó legyen 366 celka alapon vagy jól feltuningolva kellő partner :)

Ja meg tegnap bepattintottam egy V3-at a P4-mellé.Hát ugyanolyan flawless mintha GF2MX-el tolnád,sőt....

(#5) Madara-san válasza Mokó (#4) üzenetére


Madara-san
tag

Na az derék :) Voodoo 3-am sose volt sajnos. Bár főleg az 5-öst nézném meg "testközelből". Egyébként kapaszkodj meg, nekem egy 200-as Pentium PRO-hoz (no mmx támogatás) volt Voodoo 2 bepattintva, és anno nagyon jókat tudtam rajta játszani :)

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#6) Mokó válasza Madara-san (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

(P:J)megérne egy misét az is :R(/P)

(P:J)Még van eltéve ALi chipsetes SS7 alaplap agp-vel meg egyszer előveszem MMX\K6-II OC partitra,
ha kinozni akarom magam ;] Savage4-el,szigorúan...régen volt ilyenem egy massziv szívás driver meg
minden....
(/P)

szerk;már irni se tudok akkora bulivan melóban

[ Szerkesztve ]

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A Blood 2-őt anno én egy Celeron 400MHz + 32MB kombón toltam. A legnagyobb kerékkötője a játéknak a alaplapra integrált SiS 6326 8MB ramos vga volt. Ennek a teljesítménye és támogatottsága annyira nulla volt hogy sajna a játékot csak 640x480+low beállítások mellett is akadva tudtam tolni.

Később amikor bövült a ram és került a gépbe még egy PCI 16MB-os Savage 4, akkor már 1024x768+high-ban is tudtam vele játszani. Megkönnyeztem anno ezt egy picit :D

Egyébként ha Blood 2 akkor mindig ez jut az eszembe. Mondjuk elég sokat játszottam a demóval anno (amiben a korházas pályán kezdett az ember, így lehet ezért rögzült ennyire).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.